Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl

Wątek: Imperium Spamu

Awatar zychu
    Auto
    Honda Civic

Domyślnie

Uuu Robak grubo jedziesz xd

Ja lubię ryzyko ~~

@Driv3r: nie wiem, jestem hardkorem i myje szybę jak pada deszcz ;v

Wysłane z mojego Mi A2 przy użyciu Tapatalka

Awatar Buzzer
    Auto
    Mondek MK4

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Robak Zobacz posta
    Nie wszyscy jeżdżą francuskimi wynalazkami
    Ja już pawie miesiąc nie jeżdżę francuskim wynalazkiem tylko g*** wortym fordem :-). Co nie zmienia faktu, że w rodzinie jeszcze kilka francuzów jeździ i zapewne jeździć dość długo będzie.
    Swoją drogą gdyby wszystkie samochody sprawiały tyle problemów co L3 to warsztaty by zbańczyły. Przez 7 lat tylko eksploatacja. Z pozaeksploatacyjnych rzeczy to regeneracja rozrusznika i wymiana poduszki silnika (jeżdżący lagunami wiedzą o co chodzi) i tyle. Bardzo dobry i udany samochód, będę go bardzo dobrze wspominał.

ŁOWCA BLACH Awatar AGENT
    Auto
    Najlepsze na świecie

Domyślnie

Ja pod maskę zajrzałem 8 sierpnia, jak wyjeżdżałem do Włoch. Olej był ok (wymieniam co 20 kkm wg zaleceń producenta i nie ubywa ani grama), także nie miałem co tam szukać. Kolejne otwarcie maski było wykonane przez diagnostę 9 listopada podczas badania technicznego, gdzie właśnie wyszło to zeżarcie wygłuszenia. Auto kompletnie się nie psuje (miał przy zakupie 87 kkm, teraz coś w okolicach 127 kkm). Odpukać. Co do płynu do spryskiwaczy to dwa dni temu mi się skończył letni i zalałem zimno wego (chyba ze 2 litry wchodzi). Myślę że do wiosny mi wystarczy.
    Były:
    (1.)
    Fiat 126 elx (NGI 9F82) 00', (2.) Fiat Uno 0.9 + LPG (NGI C858 ) 07', (3.) Opel Astra G Caravan 1.6 + LPG (NGI 04777) 99' , (4.) Fiat Panda 1.1 + LPG (NGI 4L32) 07' , (5.) Fiat Grande Punto 1.4 8v + LPG (N0 SORRY) 08', (6.) Honda Accord 2.0 benzyna (NO 9999C) 09', (7.) Alfa Romeo Giulietta 1.4 Turbo Benzina MA 170 TCT + LPG (N0 DAWAJ) 12'
    Jest: Honda PCX 0.125 (NOL 1W22)

Awatar joker5513
    Auto
    Clio III 1.2 TCE, Kawasaki Vulcan S 650

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Seth Zobacz posta
    u mnie nie ma bagnetu
    Jak może nie być bagnetu? W ramach "personalizacji" nie zaznaczyles w konfiguratorze? Koncern Vag i jego "logika" nigdy nie przestanie mnie zadziwiac.

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

Auto
    S40 D3, Superb III 1.8tsi L&K

Domyślnie

Takie czasy. Wielu producentów nie stosuje już bagnetów do oleju lub występują bagnety serwisowe, do których nie masz szans się dostać bez kanału lub podnośnika.
    U siebie w volvo też nie mam bagnetu, tylko sprawdzam poziom na komputerze pokładowym.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Awatar Buzzer
    Auto
    Mondek MK4

Domyślnie

Slabe to. Jak moze bagnetu nie byc. Korek choviaz jest zeby w razie co dolac?

Auto
    S40 D3, Superb III 1.8tsi L&K

Domyślnie

Z tymi vagami to też nie tak, że z automatu bagnetu nie ma. Większość ma. Zwłaszcza silniki w vw, skodach, seatach, do pojemności 2.0 mają. Dlaczego Audi w 2.0 bagnetu nie ma? To już pytanie do konstruktorów/księgowych.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Awatar Buzzer
    Auto
    Mondek MK4

Domyślnie

Pewnie marketingowo to lepiej wygląda. Nie czarujmy się - audi wybierają najczęściej osoby nie mające pojęcia o mechanice i samochodach w związku z czym i tak oleju nie sprawdzą. Pozostałe samochody są bardziej "dla ludu" dlatego też mają nadal te pospolite bagnety. Brak bagnetu to też okazja do powiedzenia, że nasz samochód jest lepszy bo nie trzeba się zajmować tak pospolitymi sprawami jak olej...

Domyślnie

Myślę że dorabiasz sobie dziwne ideologie. Śmiem twierdzić, że więcej świadomych motoryzacyjne ludzi jeździ Audi niż Renault czy Citroenem. Poziom oleju można sobie sprawdzić w komputerze. Tłumaczenie, że czujnik może się popsuć jest według mnie głupie - każdy czujnik może się popsuć i uziemić Ci samochód. Ale zgodzę się, że jako użytkownik francuskiej motoryzacji możesz mieć mniejsze zaufanie do czujników elektronicznych...

Kompleksowe inspekcje samochodów używanych na terenie województwa małopolskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego. Historia serwisowa wszystkich marek. Zapraszam do kontaktu: [email protected]

Awatar Rules

Domyślnie

Jeśli Audi kupi jednak ktoś kto chociaż trochę interesuje się mechaniką to może za ok 100zł dokupić sobie bagnet, bo sama rurka jest montowana fabrycznie, jedynie na końcu jest zaślepiona korkiem.

Uprawnienia umieszczania postów