Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl

Wątek: Imperium Spamu

Awatar zychu
    Auto
    Honda Civic

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez joker5513 Zobacz posta
    Co ma jedno z drugim wspólnego? Powtarzam to już któryś raz ale jest to forum dla ludzi interesujących się motoryzacją. Kupno Mustanga przez w/w osobę uważasz za dziwne?

Swoją drogą kup se nawet wóz drabiniasty. Albo pickupa ze specjalną zabudową paki pod fotelik. Chciałem tylko uchronić przed zakupem Skody SuperBLE gen 2 z "niezawodnym" TSI, która może okazać się jeszcze większym lub co najmniej porównywalnym fuckupem mechanicznym co Reno.
    Moja potrzeba tez jest fanaberia, ktora myslalem, ze zrozumiesz jako fan motoryzacji. Ale widze, ze jest inaczej
    Poza rtm Twoje odradzanie skody nie brzmialo jak odradzanie. Tylko jak nabijanie sie z moich potrzeb.

A jakies porownywalne gabarytowo kombi do superba?

Wysłane z mojego Mi A2 przy użyciu Tapatalka

Auto
    S40 D3, Superb III 1.8tsi L&K

Domyślnie

Mondeo.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Auto

Domyślnie

508 kombi też jest dosyć spory, ale tam raczej tylko diesel.

Auto
    4 x FR, 2 x DE, 3 x USA

Domyślnie

nie no bez przesady, gdzie 508 (poprzednie) do gabarytów mondeo czy superb...
    peugeot ledwo wytrzyma porównanie z octavią, przy passacie może byc juz cienko.

Auto

Domyślnie

508 kombi przekracza 4.8m długości. To jest raptem kilka centymetrów mniej od Superba i Mondeo. Większość konkurentów traci o wiele więcej.

Awatar zychu
    Auto
    Honda Civic

Domyślnie

Driv3r ma lub mial 508 i ufam mu w tej kwestii ;b

Mi potrzebne auto w benzynie, ktora nie zrobi mi cyrku jak scenic. No i marzeniem jest 8,5 w miescie.

Auto

Domyślnie

Szczerze? Takie rzeczy tylko w erze... 8.5l na setkę jest nie do zrobienia autem tych gabarytów w benzynie, w dużym mieście, gdzie więcej stoisz w korku niż jedziesz. Superb II 1.8tsi w manualu palił mi po Poznaniu wspomniane już przeze mnie 10-12 litrów. Superb III z nowszym 1.8 tsi jest teraz o wiele oszczędniejszy, ale nadal łyka w okolicach 10-10.5. Mówię oczywiście o normalnej jeździe, bez walki o każdą kropelkę. Nie wiem jak miałbym jechać tym samochodem, żeby zejść poniżej 9 litrów. Chyba tylko pchać w korkach.

Edit
    Tsi są bardzo wdzięczne w trasie - tam spalają naprawdę znikome ilości paliwa.

ŁOWCA BLACH Awatar AGENT
    Auto
    Najlepsze na świecie

Domyślnie

Skoro lpg jest złe, to musisz zaakceptować spalanie rzędu 11-13 l w stolicy.
    Były:
    (1.)
    Fiat 126 elx (NGI 9F82) 00', (2.) Fiat Uno 0.9 + LPG (NGI C858 ) 07', (3.) Opel Astra G Caravan 1.6 + LPG (NGI 04777) 99' , (4.) Fiat Panda 1.1 + LPG (NGI 4L32) 07' , (5.) Fiat Grande Punto 1.4 8v + LPG (N0 SORRY) 08', (6.) Honda Accord 2.0 benzyna (NO 9999C) 09', (7.) Alfa Romeo Giulietta 1.4 Turbo Benzina MA 170 TCT + LPG (N0 DAWAJ) 12'
    Jest: Honda PCX 0.125 (NOL 1W22)

Awatar Buzzer
    Auto
    Mondek MK4

Domyślnie

A dlaczego uparles sie na te 8.5? Ile w ciagu roku robisz km po miescie? Przesun granice do 10 nawet 12 bo tyle realnie spali duzy samochod w ruchu (a raczej bezruchu) miejskim.
    Rozwaz tez czy na pewno musisz pchac sie samochodem przez miasto. Ja od wakacji jezdze po miescie samochodem okazyjnie i bardzo sobie to chwale. Komunikacja czesto jest szybciej, znacznie taniej i niezawodnie. Jak sie za przeproszeniem zesra wszystko to zamiast stac w korku przejde sie i jestem szybciej.

Swoja droga miedzy 1500 a 1800 na Naramowiciej miedzy Serbska a kosciolem na naramkach srednia predkosc wynosi okolo 3kmh. Wysiadajac na serbskiej i idac pieszo gdy jestem przy Lechickiej nie widze juz autobusu z ktorego wysiadlem (jest jeszcze za zakretem).

Podobnie jest od Srodki do Garbar - pieszo wychodzi okolo 2x szybciej.

Wincyj remontow k*** !

Awatar zychu
    Auto
    Honda Civic

Domyślnie

Woesz ja jezdze z warszawybdo lomianek. Niby komunikacja miejska jest, ale 1h10m vs 20 min ribi roznica. A moja praca jest na tyle specyficzna, ze koncze o roznych godzinach. Do tegonod ostatniegonprzystankubdo firmy mam jakies 30 min na piechote. Plus jezdze zgarniam kolegow po drodze. Zastanawiam sie nad zakupem skutera na sezon cieply.

Uprawnienia umieszczania postów