Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl

Wątek: Imperium Spamu

Awatar Buzzer
    Auto
    Mondek MK4

Domyślnie

Możliwe, że rozmowa odbywa się na TEJ kanapie :-).

Auto
    4 x FR, 2 x DE, 3 x USA

Domyślnie

w małych firmach miałem tego typu sugestie.
    w dużych nie ma szans, na rozmowach są minimum dwie osoby, a coraz częściej rekrutuje co najmniej jedna kobieta i jeden facet, a odkąd pojawia się ogrom medialnych spraw o molestowanie czy przekraczanie uprawnień jest to coraz częstsze.

Awatar Buzzer
    Auto
    Mondek MK4

Domyślnie

To był żart:-)

Awatar zychu
    Auto
    Honda Civic

Domyślnie

Dla Ciebie zart, a jak widac zdarza sie na serio ;b

Wysłane z mojego Mi A2 przy użyciu Tapatalka

Awatar joker5513
    Auto
    Clio III 1.2 TCE, Kawasaki Vulcan S 650

Domyślnie

Ja mam zgoła odmienne zdanie na temat ASO Renault. Niewiele drożej niż u innych mechaników, a zawsze kompleksowo i dobrze wszystko porobione. Nawet z moim leciwym już wehikułem cały czas jeżdżę na serwisy do ASO bo jest wygodniej - umówić się można na sobotę lub zostawić auto wieczorem po pracy, wziąć zastępczy i odebrać nazajutrz naprawione. Do tego z reguły mechanik robi tylko to co mu pokażesz paluchem (bo frajer za tydzień przyjedzie i zapłaci drugi raz) a w ASO zawsze dzwonią jak coś znajdą dodatkowego.

Awatar QbaKuba
    Auto
    Lepsze Ponieważ Gazowe

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez MCL Zobacz posta
    Czy ja wiem? Jak dla mnie niestety ASO Renault to dno i trzy metry mułu. Swoje Clio wyprowadziłem do dobrych speców i mam święty spokój.

Moja ulubiona przygoda z ASO Renault. Przegląd po roku, więc ASO (szybko, wygodnie, będzie wpis). Auto oddaję, twierdzą, że w 2 godziny się wyrobią. Pytają, czy zostaję w budynku - mówię, że tak, posiedzę, popracuję na laptopie. Mijają dwie godziny. Mija 2,5h. Dowozimy do 3h - cisza. Idę więc do recepcji serwisu i pytam się o stan prac. Pan "paczy" na mnie z iście wściekłą miną, bo zawracam mu gitarę. Obraca się, patrzy na tablicę zleceń. Finalnie odpowiada, że jeszcze robią, ale nie wie ile to zajmie. Poprosiłem więc, aby się dowiedział, bo wszystko się mocno przeciąga. Okazuje się, że potrzebują jeszcze godzinę.

No dobra, siadam sobie, odpalam film na laptopie. MIja godzina, nikt nie przychodzi, więc idę znowu i pytam o stan prac. W odpowiedzi słyszę, że skoro nie przyszedł, to nie zrobili. Zwracam mu jednak uwagę, że kurde robią go 4h w zasadzie, więc może już wystarczy.

I co się okazuje? Auto było gotowe po 1,5h od oddania na serwis - ale nikt nie raczył sprawdził. Ot, ASO.
    Miałem ostatnio dokładnie taką samą sytuację, ale w ASO Opla - oddawaliśmy dwa służbowe Ople na przegląd okresowy, przeciąganie, wymyślanie, a na końcu się okazało, że wszystko przeciągnęło się 2 godziny, bo nie mają filtra powietrza i nie dogadali się... Rozumicie, na umówiony przegląd nie zamówili filtra powietrza...

Natomiast złego słowa nie powiem i nie dam powiedzieć na łódzkie ASO Renault, tj. na Jaszpol. Raz, że sam tam kupiłem Golfa i zrobili mi naprawdę bardzo dobrze rdzewiejące błotniki - blacharnie i lakiernia jest naprawdę na wysokim poziomie. Dwa sam serwis - bardzo profesjonalne podejście, wszystko ogarniają szybciutko i sprawnie. Zawsze jak oddawaliśmy im jakieś auto, ostatnio Dustera, to wszytko szło dokładnie tak jak było umówione, wszystkie niespodzianki też załatwiali od ręki. Moim zdaniem jeden z najlepszych ASO w okolicy. Wiele serwisów mogłoby się uczyć od nich obsługi posprzedażowej.

Awatar Buzzer
    Auto
    Mondek MK4

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Driv3r Zobacz posta
    Rules z praktyki, tzn w internecie czytałem, ze na stanowisko tego typu przychodzą SETKI zgłoszeń, trzeba to jakoś przesiać.
    Siada wtedy dyrektor / kierownik / typ z HR i pierwszy przesiew idzie po fotkach.

Piszę poważnie - w paru takich rekrutacjach uczestniczyłem, na ogłoszenie na stanowisko recepcjonistki do dużej firmy w ciągu 24h przyszło na email prawie 1500 (TYSIĄC PIĘĆSET) zgłoszeń. Ja wiem, że to od kuchni jest delikatnie pisząc słabe, ale we trzech oglądaliśmy fotki lasek z cv przez hmmm... chwilę, aż nam się nie znudziło. Jak się znudziło, to ze zgłoszeń na którym fotka każdemu z nas się podobała sprawdzaliśmy kompetencje i po trafieniu 5 osób które pasowały wykształceniem / wymaganiami / szybkim researchem w socialach umawiało się spotkania i tyle.
    Patrzyliście po FB też?

- - - Aktualizacja - - - -

Cytat Zamieszczone przez QbaKuba Zobacz posta
    Natomiast złego słowa nie powiem i nie dam powiedzieć na łódzkie ASO Renault, tj. na Jaszpol.
    Czyli zychu masz opcję: z Wawy do Łodzi nie jest tak daleko, żeby raz w roku na przegląd nie pojechać.

Awatar zychu
    Auto
    Honda Civic

Domyślnie

Tak, bo minsie chce dygac do Lodzi. Na grupie scenicowej poradzili mi jakis serwis na obrzezach bemowa - renomax.

Awatar Buzzer
    Auto
    Mondek MK4

Domyślnie

Ale gware zachowasz? Niby przepisy pozwalają serwisować samochód poza ASO ale wiadomo, że w razie co będą szukać tzw. dziury w całym.

Awatar zychu
    Auto
    Honda Civic

Domyślnie

Gwara bedzie na rok.

Uprawnienia umieszczania postów