Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl

Wątek: Imperium Spamu

Awatar Buzzer
    Auto
    Mondek MK4

Domyślnie

Jedyne co samsungu jest do kitu to czytnik linii papilarnych w ekranie. To jest skopane po calosci jednakze ten osobny ultradzwiekowy dziala juz swietnie.

- - - Aktualizacja - - - -

Cytat Zamieszczone przez zychu Zobacz posta
    Apple swoja chmure - iCloud. Jablka maja sens jak juz masz kilka urzadzen, np: tablet, komp i telefon - wszystko pieknie sie synchronizuje miedzy sprzetami. Dla samego smartfona dla mnie ta firma nie ma sensu.

Wysłane z mojego Mi A2 przy użyciu Tapatalka
    Tyle ze mam onedrive i tam rowniez podpialem kilka komputerow infon i dziala to bardzo dobrze. Cena iclouda przy onedrive to jakies nieporozumienie.

Auto
    Kia Rio, Honda Accord

Domyślnie

Jeden dzień to za mało, żeby sensownie poznać i ocenić telefon. Z drugiej strony ja posiadałem IP 7 przez ponad 3 lata, przesiadłem się na Xiaomi i pomimo , że obiektywnie trzeba przyznać ,że IOS jest lepiej dopracowanym systemem (w szczegółach i detalach) Android zrobił taki progres , że daje radę. iPhone Pro jest mega świetnym telefonem, ale jego cena to totalne nieporozumienie, za 3500 brał bym go w ciemno. Takto wolę Xiaomi za mniej niż 2 kola, które może nie jest tak dobre jak Pro, ale dużo lepsze niż podstawowy iPhone z LCD za 3500 zł...
    A mityczna synchronizacja wielo sprzętowa, była dobra 3-4 lata temu, teraz na nikim to wrażenia już nie robi. Tak samo jak mityczne bezpieczeństwo absoultne, podejście do prywatności czy brak zwiech i bugów.

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

Awatar zychu
    Auto
    Honda Civic

Domyślnie

@Buzzer: ja tez siedze w onedrive. Wole uslugi MS od google. Po dzis dz8en placze z windowsem na telefony.

@Michael-Ś: czemu twierdzosz, ze synchronizacja nie robi wrazenia? Na linii windows-android, android-macos, windows-ios nie dziala to tak fajnie i dobrze jak w rodzinie apple.

Auto
    Kia Rio, Honda Accord

Domyślnie

Mówię oczywiście o swoim przypadku. I wystarcza mi w zupełności synchronizacja oparta na Google One tj. Zdjęcia, Dysk Google. Ewentualnie OneDrive. Może i synchronizacja iOS z macOS działa minimalnie lepiej, ale koszt budowy takiego ekosystemu jest moim zdaniem niewspółmiernie duży w stosunku do potencjalnych zalet. Kiedyś synchronizacja przykładowo Android Windows mocno kulała i rozwiązanie Apple było wtedy bezkonkurencyjne i ten koszt można było jakoś sobie uzasadnić.

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

Awatar zychu
    Auto
    Honda Civic

Domyślnie

Jak zarabiasz hajs pracujac na jablkubto mozna przelknac ten koszt. Ale do celownorywatnych to juz fanaberia lub dla zasobnych ludzi.

Fakt, ze MS mocno dopracowal program "moj telefon" na w10. Chyba mozna juz z niego wysylac smsy i dzwonic, jesli sie nie myle.

Awatar QbaKuba
    Auto
    Lepsze Ponieważ Gazowe

Domyślnie

Ja rozwazam oponu caloroczne do scenica, skoro takie maja byc zimy
    Pamietam z topicu, ze jakis konkretny model na tle reszty robi mega robote. Tylko, ze nie pamietam jaki
    Ja mam Goodyear Vector 4Seasons G2 w rozmiarze 225/45R17 94 V XL na Golfie i jak do tej pory ani razu nie żałowałem, że nie mam zimówek. Zobaczymy co będzie jak srogo popada śniegiem, ale na oblodzonej drodze reaguje tak jak bardzo dobra zimówka. Latem co prawda trochę gorzej niż porządna letnia, ale Golf to nie auto sportowe, więc opona zachowuje się dokładnie tak jak tego oczekuję. I jest naprawdę bardzo dobra w deszczu, świetnie odprowadza wodę! I co dla mnie bardzo ważne - jest naprawdę bardzo cicha!
    Kolega z pracy też założył te opony i też nie narzeka. Moim zdaniem te Goodyeary najlepiej wypadają w testach i mają najlepszy stosunek ceny do jakości.
    Zrobiłem na tych oponach ponad 10 tys. km od czerwca, głownie miasto, trochę autostrady i poza miastem, i jestem naprawdę zadowolony, nie żałuję braku zimówek i letnich.

Awatar Buzzer
    Auto
    Mondek MK4

Domyślnie

Windows phone to nieporozumienie totalne. Nie wiem, że można zrobić tak fajny system jak win10 na PC a tak skopać OS na telefon.
    Co do usług chmurowych to dla mnie wystarczy jak będzie po prostu ładnie synchronizowało mi pliki we wskazanym katalogu. Nie potrzebuje żadnych dodatkowych usług/bajerów.
    Na androidzie dobrze dopracowali kwestię przechodzenia na inny telefon. Wystarczy zainstalować odpowiednią apkę i na nowym telefonie mamy wszystko oprócz haseł - jeśli tego sobie zażyczymy może przenieść też wszystkie wiadomości, absolutnie wszystko w tym aplikacje wraz z ustawieniami, dzięki temu zmiana telefonu z androidem na nowy tel z androidem to kilkanaście/kilkadziesiąt minut synchronizacji i wszystko jest dokładnie tak samo jak na starym. Działa to wyśmienicie bo już kilka razy tak robiłem i nie trzeba tego załatwiać przez chmurę. Przejście z IOS na androida jest niemalże równie łatwe, ale w drugą stronę niestety kuleje.

Auto
    S40 D3, Superb III 1.8tsi L&K

Domyślnie

Fakt, ze MS mocno dopracowal program "moj telefon" na w10. Chyba mozna juz z niego wysylac smsy i dzwonic, jesli sie nie myle.
    Idealnie ma to teraz dopracowane Samsung w najnowszych galaktykach. Samsung DeX, teraz już zintegrowany w telefon - wystarczy apka i za pomocą zwykłego kabla USB możesz zamienić każdy monitor, TV, czy komputer w stację roboczą, bazującą na Twoim telefonie. Pakiet office na telefon, myszka w torbę i w większości zastosowań biurowych nie potrzebujesz laptopa, bo masz wszystko w jednym.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Awatar zychu
    Auto
    Honda Civic

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez QbaKuba Zobacz posta
    Ja mam Goodyear Vector 4Seasons G2 w rozmiarze 225/45R17 94 V XL na Golfie i jak do tej pory ani razu nie żałowałem, że nie mam zimówek. Zobaczymy co będzie jak srogo popada śniegiem, ale na oblodzonej drodze reaguje tak jak bardzo dobra zimówka. Latem co prawda trochę gorzej niż porządna letnia, ale Golf to nie auto sportowe, więc opona zachowuje się dokładnie tak jak tego oczekuję. I jest naprawdę bardzo dobra w deszczu, świetnie odprowadza wodę! I co dla mnie bardzo ważne - jest naprawdę bardzo cicha!
    Kolega z pracy też założył te opony i też nie narzeka. Moim zdaniem te Goodyeary najlepiej wypadają w testach i mają najlepszy stosunek ceny do jakości.
    Zrobiłem na tych oponach ponad 10 tys. km od czerwca, głownie miasto, trochę autostrady i poza miastem, i jestem naprawdę zadowolony, nie żałuję braku zimówek i letnich.
    Zapisuje w pamieci. Jak auto wroci to ocenie syan letnich i popatrze na ceny.

@Buzzer w sumie mam podobnie. Mi starczy, ze synchronizuje sie to co chce. Dls mnie najlepszy onedrive, bo ladnie wpisany jest w powloke windowsa.

Co do windows phone. Miales stycznosc z wm10? Ja na mojej ukochanej lumii 930 mialem ten sysyem i byl ekstra. Zaden android czy ios nie byl taki plynny.

Awatar Buzzer
    Auto
    Mondek MK4

Domyślnie

Kolega miał na topowej lumii (980?) i nie wiem czy to efekt kiepskiego sprzętu czy softu ale raz w miesiącu tracił wszystkie dane bo telefon zawieszał się na tzw. amen i tylko czyszczenie wszystkiego pomagało. Serwisy rozkładały ręce. Jak się do niego dzwoniło to często przerywało. Albo telefon sam wybierał numer kiedy kolega o tym nie wiedział. Bywało tak, że pisał SMSa i nagle wiadomość znikała, albo pisało się do niego smsa, on miał powiadomienie, że jest wiadomość i nie można było jej odczytać, tzn. widniała informacja że jest wiadomość, na liście występowała, ale jak się ja "kliknęło" to nic nie było. Takich paranoi było całe mnóstwo. W zasadzie tylko aparat był dobry i powiem nawet że chyba lepszego w żadnym telefonie nie widziałem. Rozdziała, poziom szumów, kolory - poziom nieosiągalny w żadnym telefonie, to trzeba było przyznać. Co z tego, jeśli podstawowa funkcjonalność leżała i kwiczała. Telefon skończył w wyniku roztrzaskania go w złości.

Uprawnienia umieszczania postów