Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl

Wątek: Imperium Spamu

Awatar zychu
    Auto
    Honda Civic

Domyślnie

Dziwne. Nie mialem tak nigdy. Moze mial jakas mocna bete wgrana. Teraz tego nie rozkminimy

Wysłane z mojego Mi A2 przy użyciu Tapatalka

ŁOWCA BLACH Awatar AGENT
    Auto
    Najlepsze na świecie

Domyślnie

Dzisiaj z rana było zupełnie sucho jak latem, także można było pocisnąć bardziej na moto
    Były:
    (1.)
    Fiat 126 elx (NGI 9F82) 00', (2.) Fiat Uno 0.9 + LPG (NGI C858 ) 07', (3.) Opel Astra G Caravan 1.6 + LPG (NGI 04777) 99' , (4.) Fiat Panda 1.1 + LPG (NGI 4L32) 07' , (5.) Fiat Grande Punto 1.4 8v + LPG (N0 SORRY) 08', (6.) Honda Accord 2.0 benzyna (NO 9999C) 09', (7.) Alfa Romeo Giulietta 1.4 Turbo Benzina MA 170 TCT + LPG (N0 DAWAJ) 12'
    Jest: Honda PCX 0.125 (NOL 1W22)

Domyślnie

Cały dzień spędzony z Mondeo 2.0 z 2017r - kolejny raz nie mogę się nadziwić, jak bardzo można skopać wykończenie wnętrza. Dramat za te pieniądze, wsiadajac spowrotem do Golfa widać różnice... Na korzyść 11 letniego kompaktu za połowę ceny.

Kompleksowe inspekcje samochodów używanych na terenie województwa małopolskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego. Historia serwisowa wszystkich marek. Zapraszam do kontaktu: [email protected]

Awatar Buzzer
    Auto
    Mondek MK4

Domyślnie

GR8 BAJT M8. A ppwaznie to musisz chyba wydech w golfie uszczelnic bo spaliny sie przedostaja do kabiny i sie lekko podczadziles 😀

Domyślnie

To nie Renówka żeby się takie rzeczy działy.
    Fajnie się to Mondeo prowadzi, automat działa całkiem dobrze, ale wnętrze jest zupełnie nie do zaakceptowania. Ciężko powiedzieć kto obecnie oferuje taki poziom w klasie średniej lub w kompakcie, ale chyba nikt bo nie kojarzę - plastiki na tunelu środkowym, podsufitka, tapicerka drzwi to po prostu jakaś Dacia - Fusion pełna gemba.

Kompleksowe inspekcje samochodów używanych na terenie województwa małopolskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego. Historia serwisowa wszystkich marek. Zapraszam do kontaktu: [email protected]

Auto
    S40 D3, Superb III 1.8tsi L&K

Domyślnie

Nie bardzo. Wejdź do Mondeo, a potem do reszty konkurentów, to zobaczysz różnicę. Ford robi gówniane wnętrza i tyle. Nowy Focus też jest tego potwierdzeniem. Tylu twardych plastików, do tego skrzypiacych dawno nie widziałem i nie słyszałem w nowym aucie tej klasy. Tak było już za Mondeo mk3 i zostało do teraz.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Auto
    Kia Rio, Honda Accord

Domyślnie

Buzzer Ty chyba wymieniłeś Lagunę na Mondeo nie?

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

Auto
    S40 D3, Superb III 1.8tsi L&K

Domyślnie

Ale chyba na mk IV, a nie V. Chociaż w sumie tam było podobnie źle, zwłaszcza kiepskie wrażenie robiła szmaciana tapicerka w niższych wersjach (taka z szarym/błękitnym? środkiem foteli).

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Awatar Buzzer
    Auto
    Mondek MK4

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez VectorOPC Zobacz posta
    To nie Renówka żeby się takie rzeczy działy.
    Rozwalona plecionka i nieszczelny wydech to domena vw. W renowkach to trwaly element.

Nie wiem co za egzemplarz ogladales ale jak kupowalem swoje to mk5 ktore ogladalem byly zawsze dobrze spasowane i jakosc elementow byla lepsza niz w mk4 i wyraznie lepsza niz w pastuchu b7. Do tego przy wysokich predkosciach samochod ten jest wrecz genialnie wyciszony - poziom nieosiagalny w vw. Ogladalem od titanium w gore. Niestety co w mk5 mi nie pasuje to wzglednie ciasne wnetrze szczegolnie z tylu no i bagaznik. Generalnie przestronnosc i pakownosc w stosunku do mk4 jest duzo gorsza.

- - - Aktualizacja - - - -

Cytat Zamieszczone przez Michael-Ś Zobacz posta
    Buzzer Ty chyba wymieniłeś Lagunę na Mondeo nie?
    Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka
    Dokladnie 😀

Domyślnie

Nie oglądałem, firmowym jechałem z ciekawości, a że miałem 500km to wolałem Mondeo kolegi niż Focusa z dostępnej floty. 2017r, 38 000km przebiegu, Titanium z większością bajerów. Wyciszenie jest OK, ale to żaden genialny poziom. Materiały są porównywalne do mk4 czyli kiepskie po prostu, z tym że tutaj już rzuca się to w oczy i są zdecydowanie gorsze od Passata B7 którego przywołałeś do tablicy. Poziom wykonania od deski w górę, czyli obudowy słupków, podsufitka czy daszki przeciwsłoneczne to już zupełna abstrakcja i dramat.

Z tym tlumikiem w VW to musiałeś coś z Oplem w benzynie pomieszać chyba, ale to akurat zrozumiałe.

Uprawnienia umieszczania postów