Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl

Wątek: Imperium Spamu

Awatar Buzzer
    Auto
    Mondek MK4

Domyślnie

A 1.6 przed liftem nie kladli?

Awatar hondacbr11
    Auto
    Laguna II GrandTour 2.0 16v Turbo

Domyślnie

Niby kładli tylko teraz nie wiem jak to było czy tam było 1.6 K4M czy już Nissanowski HR16 tak jak 2.0 16v M4R. Ale patrząc po parametrach zgadza się z K4M 110 KM 151 NM.

Awatar Rules

Domyślnie

Jeśli macie wolne trzy min to polecam: https://m.youtube.com/watch?v=FY6vYo2Wazo&t=72s gość ładnie ogarnia to GT3, a najlepsze, że już u nas mamy miejsca gdzie można tak polatać, tu Silesia ring.

ŁOWCA BLACH Awatar AGENT
    Auto
    Najlepsze na świecie

Domyślnie

Sceniki III to głównie 1.4 Tce 130 KM. Nie wiem co to za motor, ale po historii zycha średnio mi się kojarzy. Z kolei są ze dwie sztuki 1.6 110 KM, brzmi analogowo, ale pewności nie mam. Np. :

https://www.otomoto.pl/oferta/renaul...-ID6CMlq3.html
    Były:
    (1.)
    Fiat 126 elx (NGI 9F82) 00', (2.) Fiat Uno 0.9 + LPG (NGI C858 ) 07', (3.) Opel Astra G Caravan 1.6 + LPG (NGI 04777) 99' , (4.) Fiat Panda 1.1 + LPG (NGI 4L32) 07' , (5.) Fiat Grande Punto 1.4 8v + LPG (N0 SORRY) 08', (6.) Honda Accord 2.0 benzyna (NO 9999C) 09', (7.) Alfa Romeo Giulietta 1.4 Turbo Benzina MA 170 TCT + LPG (N0 DAWAJ) 12'
    Jest: Honda PCX 0.125 (NOL 1W22)

Awatar hondacbr11
    Auto
    Laguna II GrandTour 2.0 16v Turbo

Domyślnie

1.4 TCE się wywodzi od jednostki Nissana ma wielopunktowy wtrysk i turbo podobno nie są najtrwalsze ale specjalnie dużych problemów nie sprawiają i lubią się z LPG. Ktoś na forum miał auto z takim silnikiem jak się nie mylę ??

Abstrachując to auto stoi u mnie w mieście.

Awatar zychu
    Auto
    Honda Civic

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez AGENT Zobacz posta
    Sceniki III to głównie 1.4 Tce 130 KM. Nie wiem co to za motor, ale po historii zycha średnio mi się kojarzy. Z kolei są ze dwie sztuki 1.6 110 KM, brzmi analogowo, ale pewności nie mam. Np. :

https://www.otomoto.pl/oferta/renaul...-ID6CMlq3.html
    Ale ja mam 1.2 TCe.

Jak chcesz to rzuc pytanie na upe jaki sinik pod lpg.
    Jeszcze pytanie dla kogo to auto? To ma byc zwykla buda czy grand?

Wysłane z mojego Mi A2 przy użyciu Tapatalka

Redaktor naczelny Awatar MCL
    Auto
    Renault Clio IV 1.2 75 KM, BMW E60 525d

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez VectorOPC Zobacz posta
    Cały dzień spędzony z Mondeo 2.0 z 2017r - kolejny raz nie mogę się nadziwić, jak bardzo można skopać wykończenie wnętrza. Dramat za te pieniądze, wsiadajac spowrotem do Golfa widać różnice... Na korzyść 11 letniego kompaktu za połowę ceny.
    Z Fordami to jest dziwnie. Plastiki faktycznie w Mondeo są przeciętne. W jednym całość wygląda ok i nie trzeszczy, a drugi po takim samym przebiegu przypomina samochód wyciągnięty ze śmietnika...

Cytat Zamieszczone przez Rules Zobacz posta
    Jeśli macie wolne trzy min to polecam: https://m.youtube.com/watch?v=FY6vYo2Wazo&t=72s gość ładnie ogarnia to GT3, a najlepsze, że już u nas mamy miejsca gdzie można tak polatać, tu Silesia ring.
    Nie byle gość, bo Janusz Dudek. Przez wiele lat Janusz był szefem polskiej akademii AMG. Teraz pracuje w Porsche Driving Experience w PL, a do tego jest jednym z głównych międzynarodowych trenerów AMG. Miałem okazję uczestniczyć w dwóch treningach z AMG z jego udziałem. Dużo się nauczyłem, a to było raptem kilka godzin na torze
    #drivetastefully

Domyślnie

MCL, najgorsze ze to całkiem spoko samochód za rozsądne pieniądze (na rynku wtórnym) - ale bardzo mnie odrzuca wnętrze, a to w nim się spędza większość czasu.

Kompleksowe inspekcje samochodów używanych na terenie województwa małopolskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego. Historia serwisowa wszystkich marek. Zapraszam do kontaktu: [email protected]

Awatar zychu
    Auto
    Honda Civic

Domyślnie

Jak szukalem auta to galaxy/s-max nie byly tak odpychajace jake piszecie. Moze za malo czadu poswiecilem na obejrzenie ich wnetrz.

Wysłane z mojego Mi A2 przy użyciu Tapatalka

Awatar Buzzer
    Auto
    Mondek MK4

Domyślnie

Ja również nie miałem się czego czepiać - było nie gorzej niż w przypadku pastucha b7 czy superba II.

Uprawnienia umieszczania postów