Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl

Wątek: Imperium Spamu

ŁOWCA BLACH Awatar AGENT
    Auto
    Najlepsze na świecie

Domyślnie

Zagadka: co za auto i z jakim motorem?

https://zapodaj.net/cf31a197c362f.jpg.html
    Były:
    (1.)
    Fiat 126 elx (NGI 9F82) 00', (2.) Fiat Uno 0.9 + LPG (NGI C858 ) 07', (3.) Opel Astra G Caravan 1.6 + LPG (NGI 04777) 99' , (4.) Fiat Panda 1.1 + LPG (NGI 4L32) 07' , (5.) Fiat Grande Punto 1.4 8v + LPG (N0 SORRY) 08', (6.) Honda Accord 2.0 benzyna (NO 9999C) 09', (7.) Alfa Romeo Giulietta 1.4 Turbo Benzina MA 170 TCT + LPG (N0 DAWAJ) 12'
    Jest: Honda PCX 0.125 (NOL 1W22)

Auto
    S40 D3, Superb III 1.8tsi L&K

Domyślnie

Mondeo w gnoju.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Awatar Buzzer
    Auto
    Mondek MK4

Domyślnie

Albo smax ii albo mondek V

- - - Aktualizacja - - - -

Patrzac po spalaniu to raczej mondek.

ŁOWCA BLACH Awatar AGENT
    Auto
    Najlepsze na świecie

Domyślnie

Mondeo chyba z 15' i na pewno w gnoju, ale jaki dokładnie motor tam siedzi to nie wiem Spalanie kosmos!
    Były:
    (1.)
    Fiat 126 elx (NGI 9F82) 00', (2.) Fiat Uno 0.9 + LPG (NGI C858 ) 07', (3.) Opel Astra G Caravan 1.6 + LPG (NGI 04777) 99' , (4.) Fiat Panda 1.1 + LPG (NGI 4L32) 07' , (5.) Fiat Grande Punto 1.4 8v + LPG (N0 SORRY) 08', (6.) Honda Accord 2.0 benzyna (NO 9999C) 09', (7.) Alfa Romeo Giulietta 1.4 Turbo Benzina MA 170 TCT + LPG (N0 DAWAJ) 12'
    Jest: Honda PCX 0.125 (NOL 1W22)

Auto
    4 x FR, 2 x DE, 3 x USA

Domyślnie

czy ja wiem? ostatnio jechałem 328i e36 z 1996 roku bodajże i spalanie z raczej szybkiego przelotu bemowo - wioska wieczorem wypluło 6,4 l / 100 km.

Awatar hondacbr11
    Auto
    Laguna II GrandTour 2.0 16v Turbo

Domyślnie

Jako imperium spamu to troszkę dłużej bo mam zagwozdkę, jak myślicie. Otóż na moim osiedlu szczególnie w okolicach trzech bloków permanentnie brakuje miejsc do parkowania. Owszem w dzień jest pusto wiadomo ludzie w pracy itd. Ale już przychodzi wieczór, weekend i czasami trzeba stać na skraju drogi, na chodniku kawałek często mało zgodnie z przepisami i bezpieczeństwem. Dosłownie masakra. Takich wytyczonych miejsc parkingowych jest około 35 na trzy bloki, sumie 150 mieszkań. Trapi mnie pytanie czy jest jakaś ustawa lub przepis który to reguluje czy to wszystko zależne jest od spółdzielni lub urzędu miasta. Zaznaczę że nie jest to strefa wyłączona z ruchu. Obok znajduje się szkoła i przedszkole. Jest pewien kawałek placu między blokami który jest niezagospodarowany niczym rośnie na nim tylko trawa nawet drzew itp nie ma. Nadaje się spokojnie na zrobienie parkingu na około 15 samochodów. Pytanie proste czy jakieś petycje i inne środki mogą w tym momencie zadziałać czy lepiej to olać. Z moich informacji wiem że póki co żadnych planów zagospodarowania nie ma, a aut przybywa i osób również. Ktoś coś może poradzić lub podzielić się wiedzą prawną i ewentualnie jakimiś swoimi doświadczeniami.

Awatar Rules

Domyślnie

Chyba wiele (wszystko?) Zależy od właściciela/zarządcy terenu. Moi rodzice mieszkają na ok 40-50letnim osiedlu gdzie za mojej młodości było pod blokiem dosłownie 10 miejsca parkingowych i to wystarczało... a teraz niemal każdy możliwy wolny kawałek miejsca przerobiono na parkingi, nadal miejsc jest trochę za mało, ale jak widać można.

Awatar zychu
    Auto
    Honda Civic

Domyślnie

U mojej babci na osiedlu tak wygrodzili slupkami,ze przyjazd w gosci konczy sie czasem 15 min spacerem do i od auta ;b

Tak zmieniajac temat. Zaparkowalem dzis scenica x5 i cayenne, alez bylo moje zdziwienie jak dach z prosiem byl rowny, a bmw minimalnie wyzsze...

Wysłane z mojego Mi A2 przy użyciu Tapatalka

Awatar vonski
    Auto
    Ceed 2 GT

Domyślnie

Po pierwsze prawo wstecz nie działa. Po drugie ilość miejsc parkingowych reguluje miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego. Po trzecie odnosi się on do realizacji nowych budynków. Po czwarte witaj w polskiej rzeczywistości- tak jest na co drugim polskim osiedlu

Tapatalk @ Galaxy S10e

Awatar Buzzer
    Auto
    Mondek MK4

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez hondacbr11 Zobacz posta
    Jako imperium spamu to troszkę dłużej bo mam zagwozdkę, jak myślicie. Otóż na moim osiedlu szczególnie w okolicach trzech bloków permanentnie brakuje miejsc do parkowania. Owszem w dzień jest pusto wiadomo ludzie w pracy itd. Ale już przychodzi wieczór, weekend i czasami trzeba stać na skraju drogi, na chodniku kawałek często mało zgodnie z przepisami i bezpieczeństwem. Dosłownie masakra. Takich wytyczonych miejsc parkingowych jest około 35 na trzy bloki, sumie 150 mieszkań. Trapi mnie pytanie czy jest jakaś ustawa lub przepis który to reguluje czy to wszystko zależne jest od spółdzielni lub urzędu miasta. Zaznaczę że nie jest to strefa wyłączona z ruchu. Obok znajduje się szkoła i przedszkole. Jest pewien kawałek placu między blokami który jest niezagospodarowany niczym rośnie na nim tylko trawa nawet drzew itp nie ma. Nadaje się spokojnie na zrobienie parkingu na około 15 samochodów. Pytanie proste czy jakieś petycje i inne środki mogą w tym momencie zadziałać czy lepiej to olać. Z moich informacji wiem że póki co żadnych planów zagospodarowania nie ma, a aut przybywa i osób również. Ktoś coś może poradzić lub podzielić się wiedzą prawną i ewentualnie jakimiś swoimi doświadczeniami.
    Typowy problem wspolczesnego budownictwa. Przerabialem temat i zarzadca nieruchomosci rowniez. Papapiery byly sprawdzane - wszystko ok. W zaleznosci od daty oddania budynku masz chyba srednio 1 miejsce na 1 mieszkanie jako minimum. Reszte dopowiedz sobie sam. Generalnie wszystko jest ok tylko samochodu nie zaparkujesz bo nie ma bo jestes burzujem bo masz 2 samochody lub ew. goscie przyjada.

Uprawnienia umieszczania postów