Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl

Wątek: Imperium Spamu

ŁOWCA BLACH Awatar AGENT
    Auto
    Najlepsze na świecie

Domyślnie

Co do Mondziaka, naprawdę nie wiem czemu się czepiacie wnętrza. Ten mój ma prawie 200 kkm i jedzie jakby wczoraj został odebrany z salonu. Absolutnie nic nie trzeszczy, zawieszenia nie słychać, wszystko sztywniutkie, bajka. Aż jestem w szoku jak może wyglądać i jeździć auto po takim przebiegu. Jedyny minus to schodzący niemal płatami lakier z maski. Samochód z 15' w oryginale (od nowości jeździ u nas).
    Były:
    (1.)
    Fiat 126 elx (NGI 9F82) 00', (2.) Fiat Uno 0.9 + LPG (NGI C858 ) 07', (3.) Opel Astra G Caravan 1.6 + LPG (NGI 04777) 99' , (4.) Fiat Panda 1.1 + LPG (NGI 4L32) 07' , (5.) Fiat Grande Punto 1.4 8v + LPG (N0 SORRY) 08', (6.) Honda Accord 2.0 benzyna (NO 9999C) 09', (7.) Alfa Romeo Giulietta 1.4 Turbo Benzina MA 170 TCT + LPG (N0 DAWAJ) 12'
    Jest: Honda PCX 0.125 (NOL 1W22)

Awatar hondacbr11
    Auto
    Laguna II GrandTour 2.0 16v Turbo

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Buzzer Zobacz posta
    Typowy problem wspolczesnego budownictwa. Przerabialem temat i zarzadca nieruchomosci rowniez. Papapiery byly sprawdzane - wszystko ok. W zaleznosci od daty oddania budynku masz chyba srednio 1 miejsce na 1 mieszkanie jako minimum. Reszte dopowiedz sobie sam. Generalnie wszystko jest ok tylko samochodu nie zaparkujesz bo nie ma bo jestes burzujem bo masz 2 samochody lub ew. goscie przyjada.
    Tyle tylko że te bloki stoja od 1960 roku a parkingi od tego czasu powstały dwa.... Akurat w ich obrębie...

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Awatar Kamils
    Auto
    Focus 2 FL/ Clio 2 ph 3

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Buzzer Zobacz posta
    W zaleznosci od daty oddania budynku masz chyba srednio 1 miejsce na 1 mieszkanie jako minimum.
    U mnie to chyba nawet ten współczynnik wynosi 0,6 Takie uroki Krakowa

Awatar Buzzer
    Auto
    Mondek MK4

Domyślnie

Ciekawe ile w lape biora za zalatwienie czegos takiego.

Auto
    S40 D3, Superb III 1.8tsi L&K

Domyślnie

Prezydentowi Macronowi nawaliło nowe Espace pod pałacem prezydenckim. Musiał się przesiąść do starego C6 ambasadora
    Ach, te Renault

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Awatar hondacbr11
    Auto
    Laguna II GrandTour 2.0 16v Turbo

Domyślnie

No nawaliło, tym bardziej że to jedna z najpopularniejszych awarii Espace czyli problem z uruchomieniem, i ASO w 99,9% przypadków wzywało auta do serwisów i to naprawiało, na forach już się o tym problemie nie słyszy. Więc auto prezydenta albo nie było wezwane na OTS albo zostało to olane, trzeba się liczyć z tym że te samochody są dosyć mocno zmodyfikowane więc czyja tu wyszła wina ciężko powiedzieć. Ale problem z uruchamianiem nowych Renault zniknął jakieś pół roku po premierze Espace V

Domyślnie

No, czyli to nie wina Renault tylko kogoś innego. Stawiam na mechanika który przerabiał, pewnie wcześniej pracował dla VAGa.

Kompleksowe inspekcje samochodów używanych na terenie województwa małopolskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego. Historia serwisowa wszystkich marek. Zapraszam do kontaktu: [email protected]

Awatar zychu
    Auto
    Honda Civic

Domyślnie

To na bank robili spece z decar ;b

Panowie czy warto pakowac sie w nowe mieszkanie ze scianami dzialowymi z rygipsu?

Wysłane z mojego Mi A2 przy użyciu Tapatalka

Domyślnie

Nie, jak już coś to z Ytonga.

Kompleksowe inspekcje samochodów używanych na terenie województwa małopolskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego. Historia serwisowa wszystkich marek. Zapraszam do kontaktu: [email protected]

Awatar Rules

Domyślnie

No to sobie Renault zrobiło reklamę...

Uprawnienia umieszczania postów