Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl

Wątek: Imperium Spamu

Awatar bartek923
    Auto
    Toyota Avensis III Kombi 1.8 Valvematic Premium CVT 13” / Renault Megane IV Grandtour 1.5 dCi

Domyślnie

Zgadza się, tylko co po obsłudze jak bieżącego modelu nie można skonfigurować

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Renault Megane I Classic 1.6e RN '99 > Alfa Romeo 156 Sportwagon 2.0 JTS '03 > Renault Megane III Grandtour 1.5 dCi 110 KM Dynamique '12 > Renault Fluence 1.5 dCi 95KM '16 & Opel Corsa D 1.2 16V '13 > Alfa Romeo Giulietta 1.4 MultiAir 170KM TCT '14 & Renault Megane IV Grandtour 1.5 dCi 110 KM '17

Domyślnie

Planuje montaż klimy w mieszkaniu, zna się ktoś? Nie wiem w sumie co wybrać.

Kompleksowe inspekcje samochodów używanych na terenie województwa małopolskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego. Historia serwisowa wszystkich marek. Zapraszam do kontaktu: [email protected]

Awatar joker5513
    Auto
    Clio III 1.2 TCE, Kawasaki Vulcan S 650

Domyślnie

Driv3r'a pytaj.

Wybiera się ktoś z Warszawiaków na Warsaw Motorcycle show??

https://warsawexpo.eu/kalendarz-targ...i-motocyklowe/

Auto
    4 x FR, 2 x DE, 3 x USA

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez VectorOPC Zobacz posta
    Planuje montaż klimy w mieszkaniu, zna się ktoś? Nie wiem w sumie co wybrać.
    co chcesz wiedzieć?

Domyślnie

Na początek to w jakiego producenta pójść - byłem u dwóch monterów, jeden poleca Rotenso, drugi odradza. Jedna jednostka, mieszkanie 50m2 - koszty - najlepiej rozsądne

Kompleksowe inspekcje samochodów używanych na terenie województwa małopolskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego. Historia serwisowa wszystkich marek. Zapraszam do kontaktu: [email protected]

Awatar Buzzer
    Auto
    Mondek MK4

Domyślnie

Ja tez z checia poslucham bo tez che zamontowac. Ma byc wydajne ciche i niezawodne. Kazda cena do rozwazenia.

- - - Aktualizacja - - - -

Dodam ze widzialem jak pracuje lg artcool i bylem w szoku jak to cicho moze dzialac bedac przy tym wydajne.

ŁOWCA BLACH Awatar AGENT
    Auto
    Najlepsze na świecie

Domyślnie

Wspólnota mieszkaniowa / spółdzielnia się na to nie zgodzi.
    Były:
    (1.)
    Fiat 126 elx (NGI 9F82) 00', (2.) Fiat Uno 0.9 + LPG (NGI C858 ) 07', (3.) Opel Astra G Caravan 1.6 + LPG (NGI 04777) 99' , (4.) Fiat Panda 1.1 + LPG (NGI 4L32) 07' , (5.) Fiat Grande Punto 1.4 8v + LPG (N0 SORRY) 08', (6.) Honda Accord 2.0 benzyna (NO 9999C) 09', (7.) Alfa Romeo Giulietta 1.4 Turbo Benzina MA 170 TCT + LPG (N0 DAWAJ) 12'
    Są:
    Piaggio MP-3 400 (BSE 01GP)
    Renault Scenic II phII 2.0 136 KM + LPG (N0 NSENS)

Awatar hondacbr11
    Auto
    Laguna II GrandTour 2.0 16v Turbo

Domyślnie

U mnie w mieście wiele mieszkań ma klimatyzacje zamontowane Agregaty są zamontowane na balkonie a nie na bezpośredniej elewacji budynku wszystko się w sumie da załatwić Ale jak prezes i zarząd spółdzielni są z wiadomej partii to nie pozwolą no bo jak to może być obywatelowi lepiej...

Auto
    4 x FR, 2 x DE, 3 x USA

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez VectorOPC Zobacz posta
    Na początek to w jakiego producenta pójść - byłem u dwóch monterów, jeden poleca Rotenso, drugi odradza. Jedna jednostka, mieszkanie 50m2 - koszty - najlepiej rozsądne
    Rotenso - chińczyk, w dodatku średni jakościowo (w kategorii chińczyków).
    Idź w coś japońskiego, masz u każdego producenta kilka serii, od "chińczyk" + 400-500 PLN po "chińczyk" x3 z bajerami albo wyglądem.
    Ja dużo sprzedaję Panasonic, dobre marki to jeszcze Daikin i Mitsubishi Electric. Domów koniecznie WiFi - odpalasz urządzenie zdalnie telefonem przed wejściem do domu i unikasz przeciągu.

Cytat Zamieszczone przez Buzzer Zobacz posta
    Ja tez z checia poslucham bo tez che zamontowac. Ma byc wydajne ciche i niezawodne. Kazda cena do rozwazenia.

- - - Aktualizacja - - - -

Dodam ze widzialem jak pracuje lg artcool i bylem w szoku jak to cicho moze dzialac bedac przy tym wydajne.
    LG Artcool jest głównie ładne Ceny mają chore w LG od paru sezonów.
    Cicho LG pracuje? Posłuchaj Daikin. W zeszłym roku klient nie chciał uwierzyć, że jednostka zewnętrzna pracuje.

Rozrzut cenowy:

Panasonic PZ, z WiFi: okolice 3600-3800 PLN
    Panasonic Etherea, z oczyszczaniem, nawilżaniem, WiFi: okolice 5800 - 6000 PLN
    "chińczyk" - w zasadzie każdy, wyjdzie około 3000 - 3200 PLN
    LG Artcool - o ile dobrze pamiętam coś koło 7500 - 8000 PLN. Ma WiFi i tyle

Ceny macie orientacyjne, brutto dla osoby prywatnej (VAT 8%), urządzenie z montażem.

Cytat Zamieszczone przez AGENT Zobacz posta
    Wspólnota mieszkaniowa / spółdzielnia się na to nie zgodzi.
    Bo nie należy pisać o ZGODĘ a o WYTYCZNE do montażu. Jak w tej sytuacji ktoś będzie chciał ZABRONIĆ należy poprosić o podstawę*prawną, z której wynikać będzie, dlaczego nie możesz w SWOIM mieszkaniu czegoś zrobić. Niejeden zjeb się*stawiał i jakoś każdy mój klient ma co chciał.

Awatar Buzzer
    Auto
    Mondek MK4

Domyślnie

A panas cichy bedzie?

Uprawnienia umieszczania postów