Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl

Wątek: Imperium Spamu

Auto
    4 x FR, 2 x DE, 3 x USA

Domyślnie

Zrobiłem wczoraj ponad 1000 km, trasa Warszawa - Gdańsk - Rumia - Warszawa plus jakieś okolice.
    Otóż kierowcy z okolic Trójmiasta dołączyli do czołówki mojego rankingu na największe drogowe zjeby. Albo miałem niefart albo to tam norma, ale jeździ się FATALNIE, a obwodnica Trójmiasta to jakieś miejsce absurdów. Blokowanie lewego pasa to jakiś nadmorski sport?

Dwa przykłady:
    1) Gdańsk - Rumia, jadę lewym w sznureczku, grzecznie coby nie było, że przyjechał nad morze wieśniak z Warszawy, w starym czarnym BMW i kozaczy. Czekam więc aż łaskawie wszyscy na lewym pasie jadący jakieś 100-110 km/h wyprzedzą tych na prawym co jadą jakieś 102-107 km/h.
    I się nie doczekałem. Auta na prawym się skończyły, a my nadal na lewym w pociągu. Cierpliwość też się*skończyła, więc procedura standardowa: trzy błyski lewym kierunkiem na zachętę (oczywiście bez skutku) więc na prawo i ogień - wyprzedziłem 22 samochody (kolega liczył).

2) Rumia - Gdańsk, w tę stronę*już miałem serdecznie w dupie wrażenie jakie pozostawią warszawskie blachy w starym BMW i jak było miejsce to po prostu wyprzedzałem z prawej, zresztą jak się*okazało nie tylko ja. No i dojechałem do popie.doleńca roku. Jakiś idiota w firmowym busie (byłem 2 auta za nim) szeryfował przez kilkanaście kilometrów - jechał*równo z ciężarówką 90 km/h. Nie pomagało nic: drogowe, klakson, kierunkowskazy - zrobiła się totalna nerwówka bo wszyscy widzieli, że skurwiel robi to specjalnie. Zrobiły się*trzy pasy i nagle zjeb przyśpieszył, bo jego "zabawa" właśnie straciła sens. I jeszcze miał pretensje do wszystkich że go strąbili solidarnie a ze dwóch to go w ogóle próbowało zatrzymać, zapewne w celu uściskania serdecznego...

ŁOWCA BLACH Awatar AGENT
    Auto
    Najlepsze na świecie

Domyślnie

Jedź przepisowo 90 km/h i się nie stresuj bo Ci żyłka pęknie. Gdzie się spieszysz, na tamten świat?
    Były:
    (1.)
    Fiat 126 elx (NGI 9F82) 00', (2.) Fiat Uno 0.9 + LPG (NGI C858 ) 07', (3.) Opel Astra G Caravan 1.6 + LPG (NGI 04777) 99' , (4.) Fiat Panda 1.1 + LPG (NGI 4L32) 07' , (5.) Fiat Grande Punto 1.4 8v + LPG (N0 SORRY) 08', (6.) Honda Accord 2.0 benzyna (NO 9999C) 09', (7.) Alfa Romeo Giulietta 1.4 Turbo Benzina MA 170 TCT + LPG (N0 DAWAJ) 12'
    Są:
    Piaggio MP-3 400 (BSE 01GP)
    Renault Scenic II phII 2.0 136 KM + LPG (N0 NSENS)

Auto
    4 x FR, 2 x DE, 3 x USA

Domyślnie

Na drodze ekspresowej jakie masz ograniczenie prędkości?
    Według przepisów przy której krawędzi jezdni masz obowiązek jechać?
    A w ogóle to Ty już zapomniałeś o swoich wyskokach i obecności w internecie? Mnie jeszcze nikt nie nagrał...

Auto
    S40 D3, Superb III 1.8tsi L&K

Domyślnie

Obwodnica Trójmiasta to dramat. Największy szok przeżyłem, kiedy zjechałem z promu ze Szwecji (z terminala wyjeżdżasz prosto na obwodnicę). Człowiek się przyzwyczaił do skandynawskiego stylu jazdy, a tu wpada wprost w dzicz. Pierwsza myśl, to "zginę tu". Zresztą wszędzie na autostradach jest u Nas dramat. A2 od Strykowa do Warszawy- dramat. A4 w całości dramat. Najlepiej mi się jeździ A2 na odcinku Poznań-Świecko.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Auto
    4 x FR, 2 x DE, 3 x USA

Domyślnie

Fajna jest A1 Gdańsk - Stryków, bo ruch tu relatywnie mały.
    A2 Stryków - Warszawa to hardcore a najgorzej jest na odcinku W-wa - Grodzisk...

Awatar bartek923
    Auto
    Toyota Avensis III Kombi 1.8 Valvematic Premium CVT 13” / Renault Megane IV Grandtour 1.5 dCi

Domyślnie

A2 Warszawa - Stryków jeździłoby się znacznie lepiej gdyby policja zaczęła respektować zakaz wyprzedzania dla TIRów

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Renault Megane I Classic 1.6e RN '99 > Alfa Romeo 156 Sportwagon 2.0 JTS '03 > Renault Megane III Grandtour 1.5 dCi 110 KM Dynamique '12 > Renault Fluence 1.5 dCi 95KM '16 & Opel Corsa D 1.2 16V '13 > Alfa Romeo Giulietta 1.4 MultiAir 170KM TCT '14 & Renault Megane IV Grandtour 1.5 dCi 110 KM '17

Awatar zychu
    Auto
    Renault Scenic III ph.III

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Seth Zobacz posta
    A po co do Rimini? Chyba taniej wyjdzie Egipt, a pogoda pewniejsza.
    Ani jakoś specjalnie ładnie, jak w Toskanii, ani klimatycznie, bo wszystko pod turystę, leżaczki od linijki, plaża grabiona co rano.

To skoro z tego powodu odradzasz Włochy, to jak Ty biedny w USA przeżyjesz...
    Egipt mnie nie kreci. Poza tym Rimini traktujemy jako baze wyadowa. Blisko do San Marino i innych ciekawych miast Nocleg wyszedl taniej niz nad Polskim morzem ~~

Co do tematu naszych drog.
    @Driv3r: w czerwcu i sierpniu zeszlego roku jezdzilem obwodnica 3m i A1 i jakos nie narzekalem. Moze dlatego, ze grzecznie jezdzilem prawym pasem bez napinki ~~

No i fakt, ze policja moglaby zabrac sie za wyprzedzajace sie tiry na a2...

Auto
    BMW F31 340i Touring '17, BMW F20 118i '12

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Driv3r Zobacz posta
    Możesz spokojnie odciąć prąd. Jak to ma 10 lat to ciągnie Ci ogrom prądu, sprężarka starego typu (on-off) albo działa na full albo w ogóle.
    Dzięki za odpowiedź. Sprężarka zimą się raczej nie załączy, tym bardziej, kiedy wszystkie splitery są wyłączone, ale elektronika w trybie czuwania (jednostka zewn. + 4x split) pewnie sumarycznie już jakieś zauważalne w skali miesięcy ilości prądu konsumuje. Wyłączyłem to wszystko na bezpiecznikach, jak będzie sezon na klimę, to podłączę na nowo.

Auto
    4 x FR, 2 x DE, 3 x USA

Domyślnie

Zychu ja od dawna jeżdżę bez napinki, ino czasami szybciej niż mylycja by chciała

Awatar Rules

Domyślnie

Zuchy kiedy wyjazd? niespokojnie robi się we Włoszech...

Uprawnienia umieszczania postów