Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl

Wątek: Imperium Spamu

ŁOWCA BLACH Awatar AGENT
    Auto
    Najlepsze na świecie

Domyślnie

No proszę doktor na forum, w dodatku walczący z mową nienawiści i broniący demokracji, konstytucji. Borys byłby z ciebie dumny.
    Były:
    (1.)
    Fiat 126 elx (NGI 9F82) 00', (2.) Fiat Uno 0.9 + LPG (NGI C858 ) 07', (3.) Opel Astra G Caravan 1.6 + LPG (NGI 04777) 99' , (4.) Fiat Panda 1.1 + LPG (NGI 4L32) 07' , (5.) Fiat Grande Punto 1.4 8v + LPG (N0 SORRY) 08', (6.) Honda Accord 2.0 benzyna (NO 9999C) 09', (7.) Alfa Romeo Giulietta 1.4 Turbo Benzina MA 170 TCT + LPG (N0 DAWAJ) 12'
    Są:
    Piaggio MP-3 400 (NOL 6Y06)
    Renault Scenic II phII 2.0 136 KM + LPG (N0 NSENS)

Awatar hondacbr11
    Auto
    Laguna II GrandTour 2.0 16v Turbo

Domyślnie

A z ciebie przydupas Prezesa.

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Auto
    4 x FR, 2 x DE, 3 x USA

Domyślnie

@Wybory
    1) zwracam uwagę, iż wybory korespondencyjne potencjalnie są niezgodne z konstytucją - zmiana zasad na ileś dni przed datą wyborów jest niedozwolona
    2) nawet jak się*wybory odbędą to z powodu pierwszego mandat wybranego (jakiegokolwiek!!!) prezydenta będzie bardzo słaby
    3) wyobrażacie sobie działanie rządu, gdyby wygrał nie-Duda? wtedy mamy paraliż Państwa

Wg mnie najlepsza jest opcja którą przedstawił Gowin - wydłużenie kadencji o 2 lata zmianą konstytucji.

@Stan wyjątkowy
    wg mnie nie będzie, ponieważ:
    1) nadal bardzo źle się kojarzy starszej części społeczeństwa
    2) wprowadzając taki stan, Państwo bierze na siebie pewne obowiązki finansowe, w tym odszkodowania dla przedsiębiorstw - zakładam, że nasz "zrównoważony budżet" tego nie udźwignie, skoro już jakiś czas temu dodrukowali pieniędzy...

PS czy dzieci mogłyby już pójść do piaskownicy albo dorosnąć szybko i skutecznie do normalnej dyskusji?

Awatar manager
    Auto
    Fiesta/Rifter/reszta na sprzedaż

Domyślnie

Ad. 1.3 - był już taki jeden Prezydent, co to wszystko wetował, bo nie jego partia rządziła. Na imię było mu Lech. To on zapoczątkował format "totalnej opozycji".

Ad. PS - zabawne, że dwa największe forumowe trolle są też dwoma największymi forumowymi moherami. Przypadek? otóż nie sądzę. Raczej dowód, że człowiek skrajny żyje nienawiścią i nie potrafi przyjąć do wiadomości faktu, że świat nie musi być taki, jakiego on sobie życzy.

Niezmiennie bawi mnie też podkreślanie jak to źle było za Peło, wszystko co złe to wina poprzedników.
    Halo, tu Ziemia! PiS rządzi od 5 lat i miał czas na kupno respiratorów, przygotowanie się na wszelki wypadek, inwestowanie w lekarzy. Co zrobił? olał nauczycieli, lekarzy, ratowników medycznych, za to rozdaje 13-stki, dotuje nierentowne kopalnie i przekopuje mierzeję. A teraz ich elektorat umiera w szpitalach, bo medycy nie mają maseczek (które w marcu zostały wyprzedane z magazynów państwowych - bo musieli kupić drogi węgiel od tych nierentownych kopalń i hajs się nie zgadzał).
    I teraz besztany przez nich Owsiak pokazuje, jak wielkim jest człowiekiem, pomagając jak tylko może (a oni robią mu jeszcze pod górkę...). Chore, teoretyczne Państwo.

Lockdown ma swoje plusy. W niedzielę wyszedłem na spacer o 23:30 i nigdy na tej mojej wsi nie doświadczyłem takiej ciszy, nawet o 3-4 rano.

ŁOWCA BLACH Awatar AGENT
    Auto
    Najlepsze na świecie

Domyślnie

Ale ty głupoty piszesz, tego się nawet nie chce komentować. Rozumiem że to co w tefauenie usłyszałeś to jest dla ciebie święte i traktujesz jako dogmat. Wyobraź sobie że życie jest inne niż tv. Moja narzeczona pracuje w szpitalu i ma kontakt z potencjalnymi zakażonymi osobami. Na początku może i był chaos i nie było jasnych procedur, ale teraz jest coraz lepiej i na brak sprzętu też nie mogą narzekać. Dodam tylko, że np. pielęgniarki, które przyjmują chorych dostały dodatek do wypłaty, całkiem niemały.
    Na koniec ciśnie mi się taka refleksja:
    Forumowicz za pisem: trol, prowokator, idiota, baran, nie ma sensu z nim gadać bo jest zaślepiony.
    Forumowicz pałający nienawiścią do pisu, który gdy tylko nadarzyła by się okazja poderżnął by gardło dla "chorego psychicznie" karakana i "długopisu" to walczący z mową nienawiści rozsądny człowiek.
    Były:
    (1.)
    Fiat 126 elx (NGI 9F82) 00', (2.) Fiat Uno 0.9 + LPG (NGI C858 ) 07', (3.) Opel Astra G Caravan 1.6 + LPG (NGI 04777) 99' , (4.) Fiat Panda 1.1 + LPG (NGI 4L32) 07' , (5.) Fiat Grande Punto 1.4 8v + LPG (N0 SORRY) 08', (6.) Honda Accord 2.0 benzyna (NO 9999C) 09', (7.) Alfa Romeo Giulietta 1.4 Turbo Benzina MA 170 TCT + LPG (N0 DAWAJ) 12'
    Są:
    Piaggio MP-3 400 (NOL 6Y06)
    Renault Scenic II phII 2.0 136 KM + LPG (N0 NSENS)

Redaktor naczelny Awatar MCL
    Auto
    Renault Clio IV 1.2 75 KM, BMW E60 525d

Domyślnie

Tak, zdecydowanie jako obie strony przeginacie. Tak więc jeśli daliście upust swoim emocjom, to na tym kończymy.

Ja dodam tylko od siebie jedną rzecz: największym problemem z nienawiścią jest to, że obecna władza nie robi nic z tym, aby tej nienawiści było mniej - wręcz przeciwnie. I nie mówię tutaj o dziecinnych przepychankach pomiędzy partią rządzącą a opozycją czy ich zwolennikami. To wszystko wygląda jak małpy w zoo, które rzucają w siebie gównem dla zabawy. Miła rozrywka jak widać dla niektórych.

Przeraża mnie jedynie to, że dalsze podziały społeczne są coraz bardziej intensyfikowane. Tak, boli mnie, że osoby homoseksualne nie mogą czuć się bezpiecznie w normalny sposób poruszając się po ulicach. Ja i moja żona mamy dużo znajomych z takich kręgów i niekiedy ich historie naprawdę przerażają. Teraz jeszcze wyciągnięto przy okazji tematy o aborcji prosto z zamrażarki. Nie, nie popieram aborcji na telefon w dowolnej chwili, ale każdy przepis maksymalnie zamykający furtkę w kryzysowej sytuacji jest moim zdaniem karygodny.

Cóż, żyjemy w dziwnych czasach. XXI wiek, dostęp do informacji, rozwinięta nauka - a my wciąż jesteśmy jakby w chorej mieszance lat 80. i orwellowskiej wizji przyszłości.
    #drivetastefully

Auto
    S40 D3, Superb III 1.8tsi L&K

Domyślnie

To żeby zmienić temat na luźniejszy, fajny ten temat limuzyn v12. Będzie jakiś osobny temat na forum? Też mam czasem jakieś dziwne ciągoty w takie rejony motoryzacji, zwłaszcza że to se ne vrati.
    Dla mnie absolutnym topem jest... Phaeton. Poziomem dbałości o detale (zwłaszcza jeżeli chodzi o konstrukcję auta), poziomem spasowania, ogólnego wrażenia solidności miażdży absolutnie każde auto z tego segmentu. To Bentley w tańszym garniturze, ale nadal trzyma klasę. Zresztą dość powiedzieć, że Continental flying spur przez pewien czas powstawał także w Szklanej Manufakturze, dedykowanej Phaetonowi. Jak się porówna jakość i rozmach procesu produkcyjnego takiej A8-ki i Phaetona, to człowiek się zaczyna zastanawiać, czy ktoś w tych autach znaczków nie zamienił. Zawsze lubiłem ten samochód, a po wizycie w fabryce (byłem tam na wycieczce jak jeszcze produkowali Phaetona) go wręcz uwielbiam. Żaden samochód za te pieniądze (jak był nowy) nie oferował takiej jakości montażu.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Awatar joker5513
    Auto
    Clio III 1.2 TCE, Kawasaki Vulcan S 650

Domyślnie

Gdyby Phaetona sprzedawali z logiem Audi to sprzedawałby się jak ciepłe bułki. Też zawsze lubiłem ten samochód.

Redaktor naczelny Awatar MCL
    Auto
    Renault Clio IV 1.2 75 KM, BMW E60 525d

Domyślnie

Już jest, zapraszam do dyskusji:

https://autogaleria.pl/forum/showthr...180#post694180

Ja osobiści jestem wielkim fanem Phaetona. Fajne i świetnie wykonane limo za rozsądne pieniądze.
    #drivetastefully

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Opel Astra TwinTop

Domyślnie

Mój brat ma Phaetona, ten pierwszy przed liftingiem, V6 3.0 TDI, 2003r. Generalnie kupił go trochę zaniedbanego i doprowadza do porządku. Skóry poprzecierane, przyciski mają zamazaną farbe, reflektory zmatowiałe, blacha do regeneracji. Koszmar bo zamienił się za Mazde 6 II w idealnym stanie. Tylko to można powolutku robić bo technicznie okazało się, że jest zadbany. Przebieg ok. 310 tyś.km co jak na ten rocznik jest normalny. Oczywiście zrobiłem jazdę próbną. Co zrobiło na mnie wrażenie? Wyciszenie. Silnik ledwo słychać nawet jak się mocno go przyciśnie. Automat niezauważalnie zmienia biegi. Nic w środku nie trzeszczy, nie lata. Nie czuje się prędkości. Wyobrażam to sobie, że W12 w tym Phaetonie to już musi być najwyższy level w motoryzacji, przynajmniej na tamte czasy. Odpowiadając na pytanie w tym artykule to właśnie Phaeton W12. Jednak Audi byłoby na drugim miejscu. Mój brat przesiadł się z Mazdy 6 II, a wcześniej miał m.in. Audi A8 D2 (też diesel). Mazde miał najkrócej bo jednak przyzwyczaił się do wygody A8 i szukał jego następcy. Narazie zadowolony z Phaetona i woli VW niż służbowe, nówka sztuka Focusa mkIV z 3-cylindrowym silnikiem. Ten Focus to trzęsąca się szkarada.

Chociaż w A8 D2 się zakochałem i gdybym miał możliwość znaleźć taką sztuke z W12 to byłbym pierwszy na liście. Szczerze bardziej ją lubię niż BMW E38.
    Ostatnio edytowane przez Szakal ; 15-04-2020 o 09:11

Uprawnienia umieszczania postów