Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl

Wątek: Imperium Spamu

Awatar zychu
    Auto
    Renault Scenic III ph.III

Domyślnie

Ja obowiązkowo w samolot z żoną i córką i sru na Kanary.

Wysłane z mojego Mi A2 przy użyciu Tapatalka

Auto
    4 x FR, 2 x DE, 3 x USA

Domyślnie

ja przyziemnie: spotkać się na normalnej kawie / lunchu z ludźmi a nie naku.wiać te wideorozmowy...

Awatar zychu
    Auto

Domyślnie

Tego chyba jakoś mi nie brakuje :b

Domyślnie

Ja jakiś urlop, bo 2 wyjazdy mi przepadły. Chociażby spokojny tydzień gdzieś w Polsce.

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka

Kompleksowe inspekcje samochodów używanych na terenie województwa małopolskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego. Historia serwisowa wszystkich marek. Zapraszam do kontaktu: [email protected]

Redaktor naczelny Awatar MCL
    Auto
    Renault Clio IV 1.2 75 KM, BMW E60 525d

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Rules Zobacz posta
    Luźny temat na weekend. Co zrobicie kiedy/jeśli to wszystko się skończy? Ja pojadę do ulubionej restauracji na sushi (mam nadzieję że ona jeszcze tam będzie) i wypiję flaszkę z kumplem lekarzem, który obecnie pracuje na zakaźnym z osobami zarażonymi i sam nie chcąc nas narażać odmawia osobistego kontaktu.
    Najpierw chciałbym, aby chociaż nieco rozluźnili kwestię przejazdu przez Europę. Żona pracuje i mieszka we Florencji, szczęśliwie ściągnąłem ją do Polski 26 lutego. Problem w tym, że zostało tam wiele niezbędnych do jej pracy rzeczy, ubrań itp. Cały czas nie można ich wyciągnąć (czekałaby nas kwarantanna na miejscu i po powrocie, nierealne do wykonania).

A potem? Chciałbym wyjść do ulubionej knajpy i skoczyć ze znajomymi na piwo nad Wisłę. Przy okazji nie obraziłbym się, gdyby branża ruszyła, a rynek reklamowy został odmrożony, bo dla nas ta sytuacja jest naprawdę trudna.

Cytat Zamieszczone przez Driv3r Zobacz posta
    ja przyziemnie: spotkać się na normalnej kawie / lunchu z ludźmi a nie naku.wiać te wideorozmowy...
    #drivetastefully

Awatar norek
    Auto
    kia cee'd

Domyślnie

Tak przy okazji pytanie: czy to jest możliwe, że w 5 mln województwie, z Warszawą w środku, od dwóch tygodni w poranej statystyce nie występują żadne przypadki zakażeń?

Auto
    4 x FR, 2 x DE, 3 x USA

Domyślnie

Możliwe, jak ktoś kto publikuje statystyki jednocześnie organizuje wybory i chce je zrobić w konkretnym terminie.

Awatar zychu
    Auto

Domyślnie

Moim zdaniem za duża możliwość przecieku, żeby aż tak manipulować.

Gadałem ostatnio na ten temat z ciotka lekarka.

Ostatnio edytowane przez zychu ; 26-04-2020 o 19:02

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez norek Zobacz posta
    Tak przy okazji pytanie: czy to jest możliwe, że w 5 mln województwie, z Warszawą w środku, od dwóch tygodni w poranej statystyce nie występują żadne przypadki zakażeń?
    Bo do laboratoriów materiały do badań trafiają partiami i są też tak wykonywane.

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka

Kompleksowe inspekcje samochodów używanych na terenie województwa małopolskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego. Historia serwisowa wszystkich marek. Zapraszam do kontaktu: [email protected]

Awatar norek
    Auto
    kia cee'd

Domyślnie

Znaczy wcześniej dawało się zrobić trzy partie materiałów na dobę a teraz nie ?

Uprawnienia umieszczania postów