Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl

Wątek: Imperium Spamu

Auto
    S40 D3, Superb III 1.8tsi L&K

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Michael-Ś Zobacz posta
    A nowe Volva S60/V60/S90? Czy za młode jeszcze roczniki żeby coś ocenić ?

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka
    Cytat Zamieszczone przez vonski Zobacz posta
    Mój klient ma S90, które przez pierwszy rok więcej stało w serwisie niż jeździło. Wszystkie usterki to elektronika.

Tapatalk @ Huawei P30
    Znam osobiście przypadek S90 z 2017 roku (D5 w pełniutkiej opcji), gdzie 2 pierwsze lata to 17 wizyt w serwisie... Tak samo elektronika.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Domyślnie

Tiaaa z Fordem to są szczególnie spokojne eksploatacje... IMO solidnością to się jeszcze na plus wyróżnia Toyota/Lexus, reszta to w zasadzie w większości dobór odpowiedniej wersji i tyle - bo można trafić dobrze jak i źle. Jeden kupi Mondeo 2.0 Benzynę i będzie chwalił, a drugi turbo z powershiftem i przy 200 000km będzie miał trzecia skrzynie i wydane na naprawy lekko 20 000zł. Nie ma reguły.

Kompleksowe inspekcje samochodów używanych na terenie województwa małopolskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego. Historia serwisowa wszystkich marek. Zapraszam do kontaktu: [email protected]

Awatar Buzzer
    Auto
    Mondek MK4

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez zychu Zobacz posta
    Jej jesteś wysoki to zapomnij o optimie. Tam jest tak idiotycznie zrobiona szyba czołowa,że czułem się jak w czołgu.

Wysłane z mojego Mi A2 przy użyciu Tapatalka
    Ja w i40 czułem się jak w parodii samochodu. Deska rozdzielcza puszczona bardzo nisko, pedały daleko. Nie wiem pod kogo ten samochód był projektowany ale w nim nie dało się siedzieć.

Auto
    Volvo

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez rowerek Zobacz posta
    Znam osobiście przypadek S90 z 2017 roku (D5 w pełniutkiej opcji), gdzie 2 pierwsze lata to 17 wizyt w serwisie... Tak samo elektronika.
    U mnie w rodzinie XC90 sprawuje się bezproblemowo. Technicznie chyba bliźniacze konstrukcje, ale pewnie montowane gdzie indziej.

Cytat Zamieszczone przez vonski Zobacz posta
    A są w ogóle auta, które nie zaczynają się sypać po 250kkm?
    Oczywiście! Jest sporo takich, które zaczynają się sypać wcześniej ;P

Awatar zychu
    Auto
    Renault Scenic III ph.III

Domyślnie

https://www.otomoto.pl/oferta/volksw...-ID6CYbaE.html

A coś takiego ma sens? Czy lepiej na to nie patrzeć?

W firmie mamy T5 z 4M i to jest coś co mi zupełnie starcza. Oczywiście pod warunkiem, że w tym Sharanie ma tej samej zasadzie jest napęd.

Domyślnie

Samochód jest bardzo dobry, tylko w tej cenie to raczej będzie w kiepskim stanie lub z przebiegiem x2.

Kompleksowe inspekcje samochodów używanych na terenie województwa małopolskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego. Historia serwisowa wszystkich marek. Zapraszam do kontaktu: [email protected]

Awatar Buzzer
    Auto
    Mondek MK4

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez zychu Zobacz posta
    https://www.otomoto.pl/oferta/volksw...-ID6CYbaE.html

A coś takiego ma sens? Czy lepiej na to nie patrzeć?

W firmie mamy T5 z 4M i to jest coś co mi zupełnie starcza. Oczywiście pod warunkiem, że w tym Sharanie ma tej samej zasadzie jest napęd.

Siedzenia zużyte jak w 30 letnim autosanie, prawy przód składany chyba w nocy po pijaku. Daj spokój, to jest szrot na kołach, upychany przez handlarza.

Auto
    -

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Buzzer Zobacz posta
    Swoją drogą, miałem okazję porównać accorda VII gen. z pastuchem B6 w najpopularniejszych wersjach (2.0 i-vtech i 2.0tdi) i powiem, że honda z perspektywy czasu miażdży vw pod każdym względem: trwałości, niezawodności, rozwiązań we wnętrzu, (o wyglądzie nie dyskutuję, bo to rzecz względna), przestronności no i ceny. Pastuch kosztuje w najlepszym przypadku 2/3 tego co honda i sprzedaje się w klika tygodni, podczas gdy accord idzie w zasadzie na przysłowiowym pniu. Silnik 2.0/150 w hondzie jest wystarczająco dynamiczny i cichy, 2.0tdi w pastuchu to dezel - tym się jechać nie da po 10 latach - hałas silnika jest nie do zniesienia, nie wiem czy to poduszki silnika czy co, ale przesiadając się z accorda do pastucha jest przepaść jeśli idzie o komfort - jazda vw to istna męka. Naprawdę accord zrobił na mnie duże wrażenie. To bardzo dopracowany samochód, gdzie konkurencyjny pastuch w zasadzie nie ma żadnych argumentów. Przestronność wnętrza - pastuch wąski i siedzi się jak na sraczu, w accorcie bardziej wzdłużna pozycja i wyraźnie więcej miejsca na szerokość. Bagażnik kombi - tutaj można przepakować całego pastucha do hondy i jeszcze zostanie miejsca na 4 skrzynki piwa, sporą torbę podróżną i zestaw do gry w golfa. Układ jezdny: vw jeździ się jak w grze komputerowej, skręca, buja się i tyle, accord to zupełnie inna liga nieosiągalna dla vw.
    Buzzerze, Ty to masz fantazję, naprawdę.

Awatar zychu
    Auto
    Renault Scenic III ph.III

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez VectorOPC Zobacz posta
    Samochód jest bardzo dobry, tylko w tej cenie to raczej będzie w kiepskim stanie lub z przebiegiem x2.
    Mi tylko chodzi o sam model. Jakie silniki przy 4m mają sens.

Awatar Buzzer
    Auto
    Mondek MK4

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez misiek.gosu Zobacz posta
    Buzzerze, Ty to masz fantazję, naprawdę.
    Postaw obok siebie te samochody i przejedź się jednym i drugim. Ja tak zrobiłem i opisuję bezpośrednie porównanie.

Uprawnienia umieszczania postów