Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl

Wątek: Imperium Spamu

Awatar Buzzer
    Auto
    Mondek MK4

Domyślnie

Adam, dzięki wielkie za kalkulację. Właśnie otrzymałem ofertę z innego salonu z zupełnie innej części kraju i tam przy dużej wpłacie i dużym wykupie (po 20%) jest 115% więc w Poznaniu nie tak źle :-).

Auto
    Peugeot 308 T9 1,5 hdi 19'; Opel Adam 15' (pseud. Szerszeń)

Domyślnie

więc zrób leasing poza salonem - oszczędzasz przynajmniej 5% - zapewne oferta salonowa jest tak skonstruowana, że sporo prowizji wpada do salonu

Poniżej 110% przy takich parametrach zrobi Ci w zasadzie każdy leasing - ING, PKO Leasing, ALIOR, mLeasing, BNP Paribas pewnie zejdzie ostatecznie do ok. 108% - ale to też zależy czy chcesz dodatkowe ubezp. - pakiet OC/AC/NW i tak musisz wykupić, więc walcz o dobrą ofertę ubezp. (PKO, ALIOR, ING ma między innymi PZU i potrafią tam wywalczyć dobrą składkę, poza tym masz bardzo często składkę rozłożoną na raty bez dodatkowych kosztów - np. w PKO i ALIOR).
    Zastanów się też na ubezp. GAP - przynajmniej masz święty spokój w przypadku kradzieży lub szkody całkowitej (przy takiej wartości auto koszt to ok. 60-80 zł na mies.).

jak chcesz to mogę pomóc

- - - Aktualizacja - - - -

Cytat Zamieszczone przez Buzzer Zobacz posta
    Adam, dzięki wielkie za kalkulację. Właśnie otrzymałem ofertę z innego salonu z zupełnie innej części kraju i tam przy dużej wpłacie i dużym wykupie (po 20%) jest 115% więc w Poznaniu nie tak źle :-).

i 115% przy takiej kalkulacji to jest BARDZO ZŁA oferta....kup Citroena jak Ci pasuje, ale sfinansuj to poza salonem - nic Cię to nie kosztuje - ani więcej czasu, ani więcej zachodu

Awatar Buzzer
    Auto
    Mondek MK4

Domyślnie

Wielkie dzieki za pomoc. Pokrywa sie to z moimi odczuciami. Do 109 jestem w stanie zaakceptowac, powyzej to juz troche przesada.

Redaktor naczelny Awatar MCL
    Auto
    Renault Clio IV 1.2 75 KM, BMW E60 525d

Domyślnie

Z własnych doświadczeń polecę PKO Leasing, natomiast wiem, że Alior bywa upierdliwy w wielu kwestiach (choć Driver z nimi ma do czynienia i chyba nie narzeka).
    #drivetastefully

Auto
    Peugeot 308 T9 1,5 hdi 19'; Opel Adam 15' (pseud. Szerszeń)

Domyślnie

każdy leasing ma coś za uszami nie ma idealnej firmy, na każdego znajdziesz jakiegoś haka

Buzzer ogarnia już temat - mam nadzieję, że z pozytywnym skutkiem

Auto
    4 x FR, 2 x DE, 3 x USA

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez MCL Zobacz posta
    Z własnych doświadczeń polecę PKO Leasing, natomiast wiem, że Alior bywa upierdliwy w wielu kwestiach (choć Driver z nimi ma do czynienia i chyba nie narzeka).
    Alior jest całkiem spoko.
    Jak podpisywałem Transita to jako chyba jedyni mieli opcję nadpłacenia kapitału z w miarę szybkim zareagowaniem a nie miesięcznym opóźnieniem.

Mają też trochę bałaganu... np. ostatnio dostaliśmy wezwanie na ojca auto z Austrii z lipca. Oczy w słup - nikt nie jechał w lipcu do Austrii. Przypadek chciał, że identyczne auto z identycznym silnikiem i kolorem ma o jeden numer rejestracyjny wyżej niż nasze...

Awatar Buzzer
    Auto
    Mondek MK4

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez AdamS Zobacz posta
    każdy leasing ma coś za uszami nie ma idealnej firmy, na każdego znajdziesz jakiegoś haka

Buzzer ogarnia już temat - mam nadzieję, że z pozytywnym skutkiem
    Dzięki wsparciu Adama udało się wynegocjować moim zdaniem niezłą opcję (między 106 a 107% - jeszcze trwają ostatnie docierki). Samochód zamówiony ale nie z Poznania, tylko z Nowego Sącza, bo w Poznaniu to łaskę robią, że pracują. To, co w salonie w Poznaniu załatwialiśmy przez tydzień, w NS załatwiliśmy w ciągu dwóch godzin, zupełnie inne podejście do klienta, dynamika kontaktu, chęć do negocjacji, etc. Fakt, że NS miał tak samo kiepskie finansowanie Citroena, ale to pewnie każdy dealer ma podobne oferty, natomiast jeśli dojdzie to finalizacji z PKO (a wszystko na to wskazuje, że tak), to pewnie w przyszły weekend mamy wycieczkę:-).

Awatar QbaKuba
    Auto
    Lepsze Ponieważ Gazowe

Domyślnie

Lancia Delta jest warta uwagi? 1.4 turbo łączony jest z manualem M32 z Opla? A automat to to samo co w Alfie, czyli spoko?
    A co z 1.8 turbo? Szczególnie automat jest jakiś bardzo awaryjny czy warto się nim interesować?

Awatar bartek923
    Auto
    Toyota Avensis III Kombi 1.8 Valvematic Premium CVT 13” / Renault Megane IV Grandtour 1.5 dCi

Domyślnie

Automat TCT w Alfie/Lancii nie jest spoko

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Renault Megane I Classic 1.6e RN '99 > Alfa Romeo 156 Sportwagon 2.0 JTS '03 > Renault Megane III Grandtour 1.5 dCi 110 KM Dynamique '12 > Renault Fluence 1.5 dCi 95KM '16 & Opel Corsa D 1.2 16V '13 > Alfa Romeo Giulietta 1.4 MultiAir 170KM TCT '14 & Renault Megane IV Grandtour 1.5 dCi 110 KM '17

Awatar Buzzer
    Auto
    Mondek MK4

Domyślnie

Niestety dwusprzeglo to ryzyko w uzywce. O m32 chyba napisano juz wszystko.

Uprawnienia umieszczania postów