Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl

Wątek: Imperium Spamu

Auto
    -

Domyślnie

W jednym trzeba się z Buzzerem zgodzić (o zgrozo! ). Dzisiejsze "dziennikarstwo" to w większości przypadków straszne dno. Nie oglądam TV, ale internet jest wprost zalany "shit contentem". Szczerze mówiąc wolałbym zapłacić za dostęp do wartościowych materiałów, niż przebijać się przez stertę bezsensownych "artykułów" robionych tylko pod pozycjonowanie, reklamy i żeby było jak najwięcej klików.
    Kolejny podatek to oczywiście absurd. Chociaż prawdą jest, że to co wyprawia Google czy Facebook już wymknęło się spod kontroli... Ogromna część internetu jest po prostu uzależniona od tych dwóch firm i chyba ciężko będzie coś zrobić "bezszkodowo".

Auto
    BMW F31 340i Touring '17

Domyślnie

Mnie najbardziej dziwi, że tak dużo ludzi ogląda jeszcze TV - ile razy jestem u rodziców, czy dziadków, nie mogę zrozumieć, jak można to w ogóle oglądać, nie mówiąc o płaceniu za jakieś pakiety kanałów, itp.

Ostatni rok przyniósł nam na szczęście wysyp dobrych podcastów, dwie internetowe stacje radiowe na poziomie, więc na "shit content" nie jesteśmy skazani. Zobaczymy jak się sytuacja będzie rozwijała - nie mam za bardzo czasu na gazety, ale może jakąś cyfrową prenumeratę wykupię, żeby podłatać budżet mediów nie mogących liczyć na publiczną kasę.

Awatar zychu
    Auto
    Renault Scenic III ph.III

Domyślnie

@Buzzer: https://spidersweb.pl/plus/2021/02/p...zad-wolne-mdia czytales?

Tak chca walczyc z Big Techami to niech zrobia to z glowa, a nienjal zwykle robia bajzel i zamiast osiagnac cel, o ktorym tak gadaja to po dupie dostaniemy MY.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Awatar Buzzer
    Auto
    Mondek MK4

Domyślnie

Typowy artykul o niczym. Zadnych wyliczen, zadnych konkretow, tylko bicie piany i poburzanie. Kolejny portal, ktory zyje z clickbaitow.

Awatar zychu
    Auto
    Renault Scenic III ph.III

Domyślnie

Wez podnuwage, ze wypunktowali wszystkie proby i mozliwosci jakie rzad mial w celu ogarniecia tego tematu innym drogami. Ja koncze dyskusje z Toba. Zaplaczesz jak popadaja wydawcy bliscy twemu sercu.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

ŁOWCA BLACH Awatar AGENT
    Auto
    Najlepsze na świecie

Domyślnie

Mam nadzieję że jeszcze się wezmą za jutuba, bo póki co to przechodzą im grube miliardy koło nosa. To jest dopiero patologia. Możesz być totalnym zerem, a jednocześnie milionerem.

PS. Dzisiaj to aż się miło radia słuchało, zero reklam, zero pierniczenia farmazonów, tylko muzyka. Szkoda tylko że przerywana głupimi komunikatami, rodem ze stanu wojennego i szkoda że wytrzymali tylko do 12. No ale by zdechli zaraz z głodu, takie "niezależne" media. 🤣

Awatar Buzzer
    Auto
    Mondek MK4

Domyślnie

Jak dla mnie - moga tak protestowac przez caly 2021.
    Swoja droga - niezly szantaz stosuja - czarny ekran z bialymi napisami na wielu zrobi wrazenie. Do tego zapetlony komunikat.
    W sumie maja racje - media bez wyboru - wylaczymy ci i sie wypchaj.

- - - Aktualizacja - - - -

Dzisiaj brakowalo mi wywiadu Mazurka z RMF - koles ladnie resetuje oszolomow.

ŁOWCA BLACH Awatar AGENT
    Auto
    Najlepsze na świecie

Domyślnie

Mazurek dobry jest i to prawdziwy dziennikarz, jak trzeba to pociśnie dla platformersa, a czasem i dla pisiora. Nie to co np. olejnik - ta kreatura to zaprzeczenie dziennikarstwa.

Awatar Buzzer
    Auto
    Mondek MK4

Domyślnie

Wez mi Olejnikna noc nie wspominaj.
    Tak czytam i nadal nie rozumiem jak ten podatek ma udupic male firmy medialne. Ktos to potrafi normalnie przedstawic?
    W sieci sam belkot, zadnych analiz. Skoro mowia ze wszystko padnie - powinny byc na to analizy/wyliczenia/symulacje a tego brak.

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Opel Astra TwinTop

Domyślnie

Nie no ręce opadają jak tak się ciebie czyta Buzzer bo AGENT to sam siebie nie rozumie. Naprawdę przez ostatnie miesiące jesteś zamrożony w kwestii naszej polityki, że tak bronisz tego podatku? Nie dociera do ciebie w jaki sposób i jak szkodzą po kolei wprowadzane nowe podatki/przepisy przez ten rząd? Musisz to mocno odczuć żeby się otrząsnąć. Nikt ci nie poda wyliczeń, symulacji itp. itd. , może jeszcze wykład przynajmniej godzinny niech ktoś ci zorganizuje? Nie zrobi tego bo dokładnie co ministerstwo zawrze w tym podatku to chyba sami oni wiedzą bo dopiero się zaczęły pracę nad tym projektem. Jednak skoro już ogłoszono, że taki powstanie i mniej więcej wiadomo czego się spodziewać to zawrzało. Media nie będą obojętne i czekały jeśli do "miliona" podatku dochodzi kolejny pod przykrywką jakieś pomocy. Ten podatek zapowiada się na taki sam bubel jak inne wcześniej przygotowane przepisy przez ten rząd. Administrator aG wyraźnie ci napisał u góry jak może dostać mocno po kieszeni i w jaki sposób on zniszczy mniejsze media. Mało przekonujące? W kwestii przepisów pisanych na kolanie i szybko wprowadzanych pełnych dziur, błędów to Ostatni jaki słuchałem to dotyczące przeglądów, gdzie wchodzą przepisy, że diagnosta będzie musiał sporządzić dokumentacje fotograficzną przed potwierdzeniem przeglądu. Nie zrobiono wyjątku dla rajdówek,a nikt nie podbije przeglądu rajdówki z wiadomych powodów więc rodzi się problem. Efekt może być taki, że rajdy w skali ogólnopolskiej powoli będą wymierały, a rajdówki trzeba będzie rejestrować za granicą. Nikt nie będzie się bawił w dodatkowe koszty jak laweta za każdym razem jak trzeba będzie gdzie auto odstawić, nie konieczne tylko na rajdy. Idiotyczne? Tylko jeden z przykładów dotyczących motoryzacji więc jak zaufać rządowi? Zresztą nawet jeśli podatek jest gdzie indziej to kto powiedział, że sprawdzi się u nas? Jeśli miałoby dostać po tyłku tylko taki TVN czy Polsat to miałbym gdzieś bo ich tak nie oglądam, ale dotknie to wszystkich. :/
    Ostatnio edytowane przez Szakal ; 10-02-2021 o 23:53

Uprawnienia umieszczania postów