Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl

Wątek: Imperium Spamu

Auto
    Kia Proceed GT

Domyślnie

Szakal a jaki przebieg tam miałeś?
    Ja z paroma rzeczami mogę się zgodzić - światła i zawieszenie, ale multimedia to może mi się raz zwiesiły przez 6 lat i plastiki nadal nie trzeszczą prócz fotela kierowcy.

Auto
    BMW F31 340i Touring '17

Domyślnie

Ja najkrótej miałem Ibizę - jakieś 3 lata - na miasto super auto, do dzisiaj bezproblemowe (obecnie u znajomego), ale jednak na autostradach nieco męczyło i przesiadłem się do jedynki, która jest u mnie już ponad 8 lat. Jedynkę bardzo lubię, ale jednak myślę o tym, czy jej nie sprzedać, bo powoli oswajam się z myślą, że nie potrzebuję dwóch aut i trójka spokojnie może być jedynym autem w domu.

Co do kradzieży katalizatorów - u mnie we Wrocławiu ulicę ode mnie ktoś ukradł (chyba, że to właściciel zrobił sobie z ulicy warsztat) cały silnik z E36. Ulica cała uwalona olejem, generalnie w centrum miasta. Ręce opadają.

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Opel Astra TwinTop

Domyślnie

Szakal a jaki przebieg tam miałeś?
    Ok. 55 tyś. km.

Było brać GT- tam o zawieszeniu można powiedzieć wszystko, ale nie że jest galaretowate
    Szczerze nie zamawiałem z konfiguratora, ale wziąłem z placu bo diesel, kombi, dobre wyposażenie i nawet kolor mi odpowiadał ( ). Chociaż nie wiem czy bym wziął sztywniejsze zawieszenie bo zależało mi na komforcie.

Mam też do porównania 3 gen. i progress jaki zrobili jest niesamowity. Wszystkie te wady - prócz wyciszenia nadkoli - zostały wyeliminowane.
    No proszę jego progres, ale drugi raz Kii bym nie wybrał. Chociaż XCeed im nieźle wyszedł.
    Ostatnio edytowane przez Szakal ; 15-02-2021 o 10:27

ŁOWCA BLACH Awatar AGENT
    Auto
    Najlepsze na świecie

Domyślnie

Dalej nie kumam tego regresu z nowego kombi na kilkunastoletniego dwuosobowego kabrioleta. No ale każden sobie rzepkę skrobie.

Auto
    4 x FR, 2 x DE, 3 x USA

Domyślnie

jak widzisz sporo ludzi robi "regres".
    ja z dwuletniego (nawet niecałe 2 lata miał) auta przesiadłem sie do 19 letniego.
    ok, to nie do końca się u mnie sprawdziło, ale jakimś super progresem nowe auto nie będzie...

ŁOWCA BLACH Awatar AGENT
    Auto
    Najlepsze na świecie

Domyślnie

Szyskiego czeba spróbować 😁 Też bym chciał mieć kabrioleta. Najlepiej z jakimś v8 🤗

Awatar Kedirak
    Auto
    ufo 1.8 nuda blee ale nie psuje sie!

Domyślnie

A ja sobie powoli myślę nad paruletnim xc60 T5 (dwulitrowy bo 3.0 to już pali strasznie) ale pewnie się na myśleniu skończy i poskąpię kasy, ale jeszcze tak maks 2 lata z civic kiem wytrzymam czuję i kolejnego kompletu opon już nie będę miał ochoty kupować

Jakoś nie ma do 100k za bardzo innego suwa z kopem w 8 sek lub mniej do setki :/
    CX5 w mocniejszej wersji wydaje mi się nie warta pieniędzy ..bo jest w sumie trochę powolna i w sumie nikt takiej nie bitej nie sprzedaje i tak.
    Ostatnio edytowane przez Kedirak ; 15-02-2021 o 21:35

Auto
    Kia Proceed GT

Domyślnie

Jeździłem XC60 z dieslem 2.4 trochę porobionego na 200+ koni i faktycznie zbierało się całkiem sprawnie, ale XC60 jest tak pływające w zakrętach + bardzo leniwy układ kierowniczy, że tak naprawdę odechciewa się szybszej jazdy.
    Chyba, że były tam jakieś adaptacyjne zawieszenia czy usportowione to może tak, ale nie wiem bo nigdy się nie interesowałem tym za bardzo.

Za to V70 ale zwykłe, nie XC bym chętnie przygarnął w czymś mocniejszym.

ŁOWCA BLACH Awatar AGENT
    Auto
    Najlepsze na świecie

Domyślnie

Tylko że w xc60 wrażenia akustyczne są porównywalne z C360, co dla mnie skreśla to auto.

Awatar Kedirak
    Auto
    ufo 1.8 nuda blee ale nie psuje sie!

Domyślnie

W xc60 mi się komfortowo przez krótką chwilę kiedyś podróżowało, faktycznie z prowadzeniem może być kupa. W sumie dźwięk w benzynie to nie wiem.

Coś wyższego a względnie "szybkiego" czyli nie więcej niż 9 sek do setki będę w końcu musiał wybrać do dwóch lat, bo mnie już szyja boli przy wsiadaniu i umiejscowianiu dzieciaka na foteliku i w civicu nabyłem obaw do wysokich krawężników, tórych muszę się pozbyć.

..cx5 2.5 po liftową - chętnie kupię Wszytkie w ogłoszeniach są z Kanady albo z tym brzydkim przedliftowym przodem albo > 100 k jednak a to dla mnie za dużo.

Uprawnienia umieszczania postów