Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl

Wątek: Imperium Spamu

Awatar Buzzer
    Auto
    Mondek MK4

Domyślnie

Ja sam skladam - kupilem troche podstawowych narzedzi a material zamawiam w zaufanej hurtowni - wychodza mnie grosze, np 7 szafek o glebokosci 30cm i wysokosci 40cm o lacznej dlugosci 4.2 z polkami, zawiasami z cichym domykiem i lakierownymi na polysk frontami wyszlo 900zl.

Awatar QbaKuba
    Auto
    Lepsze Ponieważ Gazowe

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Driv3r Zobacz posta
    kwestia zarobku tylko i wyłącznie.
    Egzakli, pierwsze robiliśmy meble do kuchni. Miałem 5 czy 6 stolarzy, każdy przyjeżdżał, mierzył po swojemu, analizował nasz projekt. Wyceny mieliśmy od 10 do 19 tys. zł (fronty lakier, ciche domyki, bez żadnych cargo etc., trochę szuflad). Także tego. Wycena dwóch szaf z lustrami to samo - między 7 a 14 tys. zł.
    Najzabawniejsze, że ten najdroższy stolarz potem do mnie dzwonił co dwa tygodnie kiedy już może przyjść robić finalne pomiary i zamawiać materiał, bo "akurat ma wolne okienko". Przez 3 miesiące z rzędu... Ciekawe czemu...

Awatar zychu
    Auto
    Renault Scenic III ph.III

Domyślnie

Eh. Dzis składałem zabudowę do lodówki i ja tam wciskałem. Mam dosc. A jeszcze musze nie wiem jak ja wypoziomować....

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

ŁOWCA BLACH Awatar AGENT
    Auto
    Najlepsze na świecie

Domyślnie

Ja niedawno wykańczałem cały dom i rozrzut cen stolarzy jest ogromny. Niemała zabudowa kuchenna (w kształcie powiedzmy litery "C") z szafkami do sufitu i barkiem (wszystko sam sobie zaprojektowałem w 3D na kompie) to rozrzut między 10 a 40 tys zł. W każdej opcji płyta MDF, część frontów na wysoki połysk i wszędzie cichy domyk. Po prostu trzeba dobrze szukać, my wzięliśmy stolarza z takiej wioski 90 km od Olsztyna, z polecenia. Zrobił nam oprócz kuchni jeszcze pół domu i to w naprawdę rozsądnych pieniądzach.

Redaktor naczelny Awatar MCL
    Auto
    The mighty Abarthonio

Domyślnie

U mnie ze względu na małe wymiary mieszkania (43 metry) wszystko zostało zrobione pod zabudowę. I to był strzał w dziesiątkę - mamy dużo przestrzeni na różne rzeczy (choć na książki zawsze jest zbyt mało), nic nie leży na wierzchu i wszystko idealnie wypełnia każdą lukę. Żałuję tylko wyboru czarnych frontów w kuchni - ich doczyszczenie to walka o życie
    #drivetastefully

Awatar zychu
    Auto
    Renault Scenic III ph.III

Domyślnie

No u mnie frontu bile bez połysku, wiec mam nadzieje, ze bedzie git. Jedyny problem to, ze mloda juz chciala kredkami po nich malować xP

Awatar bartek923
    Auto
    Peugeot 508 SW 2.0 HDI 180 GT Line 2019 / Kia Cee’d III 1.0 T-GDI 2020

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez MCL Zobacz posta
    Żałuję tylko wyboru czarnych frontów w kuchni - ich doczyszczenie to walka o życie
    Jak lakier w połysku to luz - chociaż przetrzesz płynem do szyb i czyste. Ja mam grafit w matowym lakierze. Jak dotkniesz tłustymi palcami to nie do umycia

Renault Megane I Classic 1.6e RN '99 > Alfa Romeo 156 Sportwagon 2.0 JTS '03 > Renault Megane III Grandtour 1.5 dCi 110 KM Dynamique '12 > Renault Fluence 1.5 dCi 95KM '16 & Opel Corsa D 1.2 16V '13 > Alfa Romeo Giulietta 1.4 MultiAir 170KM TCT '14 & Renault Megane IV Grandtour 1.5 dCi 110 KM '17

ŁOWCA BLACH Awatar AGENT
    Auto
    Najlepsze na świecie

Domyślnie

Ja mam górę w jasno-szarym połysku, a doły matowe siwe. W mieszkaniu z kolei wszystko w białym połysku. W sumie w obu przypadkach nie ma jakiegoś większego problemu, jeśli się dba.

Awatar QbaKuba
    Auto
    Lepsze Ponieważ Gazowe

Domyślnie

Moja kuchnia jest cała biała w połysku plus blaty dębowe, szafy też białe, a w salonie komody i inne szafki mają jasno szare matowe fronty, a generalnie zrobione są z płyty Dąb Craft Złoty czy jakoś tak Za to wszystkie dodatki mamy czarne - klamki, łączniki, gniazdka, wszystkie żyrandole, lampy, nogi przy meblach - i to był super pomysł. Wygląda to świetnie, a nie ma problemu ze sprzątaniem

Redaktor naczelny Awatar MCL
    Auto
    The mighty Abarthonio

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez bartek923 Zobacz posta
    Jak lakier w połysku to luz - chociaż przetrzesz płynem do szyb i czyste. Ja mam grafit w matowym lakierze. Jak dotkniesz tłustymi palcami to nie do umycia

Mat i laminat. Niestety odciski są bardzo widoczne, więc trzeba je dość często czyścić
    #drivetastefully

Uprawnienia umieszczania postów