Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl

Wątek: Imperium Spamu

Auto
    4 x FR, 2 x DE, 3 x USA

Domyślnie

Buzzer na pewno nie będzie skody w gnoju.

Michael-Ś ja działam w branży budowlanej, taki raptor wcale nie jest dla mnie bez sensu. I ogólnie pickup u mnie się sprawdzi chociaż nie jest konieczny.

Auto
    Kia Sportage 1.6 T-GDI GT-Line, Kia Rio IV 1.4, Honda Accord VII 2.0

Domyślnie

Dobra, pożyjemy zobaczymy. Jestem ciekaw na czym się skończy i jaka będzie trwałość tego efektu. Trzymam kciuki !

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

Auto
    4 x FR, 2 x DE, 3 x USA

Domyślnie

Na razie to nic pewnego i kombinuje dalej
    Pośpiechu nie ma, zasadniczo mam czym jeździć.

Awatar vonski
    Auto
    Ceed 2 GT

Domyślnie

Europejski Raptor to taki trochę Raptorek... F150 Raptor to jest konkret. I zdecydowanie ma to coś

Tapatalk @ Huawei P30

Auto

Domyślnie

A to nie jest na bazie F150? Eee to faktycznie maleństwo.

Auto
    4 x FR, 2 x DE, 3 x USA

Domyślnie

Ranger Raptor to nadal 5,4 m auta, faktycznie maleństwo
    F150 Raptor oczywiście jest ciekawszy, ale cena... przebija budżet 2x z okładem.

VIP Awatar Robak
    Auto
    Infiniti M35h

Domyślnie

Mój klient ma wildtrak 3.2 auto. Kupił nowy z pełnym wypasem jako auto rodzinne. Mieszka w Belgii i przyjeżdża do Polski co jakiś czas. Po dwóch latach eksploatacji stwierdził że jednak zakup tego auta to błąd. W trasie czy na autostradzie słabo się zbiera. Silnik duży ale i tak nie daje rady, do tego dużo pali 12-14l na autostradzie to norma. Poza tym jest za duży do miasta. Ładnie wygląda i ma ciekawe wnętrze ale to mydli oczy bo jest to wół roboczy w teren lub na budowę i tam się sprawdza. Będzie zmieniał na a6 avant.

Auto

Domyślnie

To jest wymarzone auto na amerykańską/kanadyjską prowincję i tam się doskonale sprawdza. Kupowanie tego do Europy to naprawdę trzeba mieć jakieś specjalne wymagania potrzebny żeby to miało sens.

Awatar Buzzer
    Auto
    Mondek MK4

Domyślnie

Duzy samochod nie bedzie sie dobrze prowadzic nawet jesli jakims cudem to sie uda, bedzie okupione ogromnymi kosztami a i tak stanowic bedzie kompromis.
    Moim zdaniem duza gablota w stylu hamerykanskim jest super opcja tyle ze trzeba przestac upierac sie przy dobrym prowadzeniu.

Auto
    4 x FR, 2 x DE, 3 x USA

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Robak Zobacz posta
    Mój klient ma wildtrak 3.2 auto. Kupił nowy z pełnym wypasem jako auto rodzinne. Mieszka w Belgii i przyjeżdża do Polski co jakiś czas. Po dwóch latach eksploatacji stwierdził że jednak zakup tego auta to błąd. W trasie czy na autostradzie słabo się zbiera. Silnik duży ale i tak nie daje rady, do tego dużo pali 12-14l na autostradzie to norma. Poza tym jest za duży do miasta. Ładnie wygląda i ma ciekawe wnętrze ale to mydli oczy bo jest to wół roboczy w teren lub na budowę i tam się sprawdza. Będzie zmieniał na a6 avant.
    #nabudowę - dla mnie

Do miasta za duży? dosyć często ogarniam Warszawę 6-ścio metrowym busem także tego...

Ja się przy dobrym prowadzeniu nie upieram... bardziej mi zależy na przykład na... masie. W przeciągu roku e36 wyląduje zapewne na lawecie i potrzeba będzie czymś ją ciągnąć, im cięższy "koń" tym lepiej.

Uprawnienia umieszczania postów