Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl

Wątek: Imperium Spamu

Awatar Buzzer
    Auto
    Mondek MK4

Domyślnie

Juz bez przesady, ze w PL nie da sie spedzic wakacji i ze jest drozej.

Auto
    BMW F31 340i Touring '17

Domyślnie

My w zeszłym roku siedzieliśmy w Polsce - tydzień nad morzem, tydzień w Zakopanem - ogólnie całkiem fajnie, cenowo też ok - myślę, że większość kierunków zagranicznych jest jednak droższa. Za to w kwestii przestrzegania obostrzeń epidemicznych - niestety praktycznie wszyscy to olewali - bufet ze śniadaniem w hotelu wyłożony standardowo, beż żadnych jednorazowych rękawiczek, itp. Restauracje podobnie luźne podejście, ludzie bez maseczek albo z nosem na wierzchu. W tym roku zdecydowaliśmy się więc na nieco większy "ordnung" i jedziemy do Szwajcarii. Na pewno będzie dużo drożej, ale i tak od jakiegoś czasu przewijała się w wakacyjnych planach. Za rok może już gdzieś polecimy .

Auto
    Kia Sportage 1.6 T-GDI GT-Line, Kia Rio IV 1.4, Honda Accord VII 2.0

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Buzzer Zobacz posta
    Juz bez przesady, ze w PL nie da sie spedzic wakacji i ze jest drozej.
    Jak znajomi mi mówią jak ciężko jest znaleść sensowny nocleg w normalnych pieniądzach nad morzem to nie jestem tego pewien. Ceny poszły bardzo mocno do góry.

Jeśli ktoś chce spędzić wakacje nad ciepłym morzem i mieć gwarantowaną pogodę, to Bałtyk nie jest 1 kierunkiem, który przychodzi na myśl.

Awatar joker5513
    Auto
    Clio III 1.2 TCE, Kawasaki Vulcan S 650

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Michael-Ś Zobacz posta
    Nie stać mnie na wakacje w Polsce. Po to chyba są szczepionki żeby było znowu normalnie ? Rok temu odpuściłem, ile mamy w bunkrze siedzieć ?
    No właśnie. Tylko żeby ktoś chciał ich użyć... Obecnie zaszczepił się ten kto chciał, czyli jakieś 30% polskiego społeczeństwa. Na razie jest spoko bo kolejne 50% ma przeciwciała po przebyciu infekcji, które jednak wieczne nie będą. Szczepionki pewnie też będzie trzeba powtarzać co jakiś czas. Dochodzi teraz sezon urlopowy i koniecznie trzeba jeszcze przywlec nowe mutacje rodzaje z Kanarów, Balearów czy innego zakichanego kurortu.

Suma summarum niestety nasz naród jest za głupi żeby to cholerstwo które mamy od 1,5 roku wreszcie się skończyło (czy u was ktokolwiek jeszcze nosi maski w sklepach???).

Auto
    Kia Sportage 1.6 T-GDI GT-Line, Kia Rio IV 1.4, Honda Accord VII 2.0

Domyślnie Imperium Spamu

Joker, ale po co ma nosić maskę skoro już dowiedziono, że to placebo, a nie skuteczna ochrona ? Realny wpływ ma szczepionka, reszta to większa i mniejsza socjologia i psychologia. Tutaj powinny być skierowane wszelkie siły, przekonać ludzi żeby się szczepili. Do tej pory mam wrażenie, że wskutek debilnej polityki informacyjnej połączonej z histerią medialną osiągamy dokładnie odwrotny skutek.

Nie przesadzaj z tymi mutacjami. Każdy wirus mutuje i będzie mutować. Dochodzimy do takiego pierdolca, że w telewizorni już straszą, że wariant delta, omega, alfa czy coś innego zaraża już w przeciągu 2 sekund, zapewne na odległość 20 km. Australia ma zamknięte granice od ponad roku, robi lockdowny przy wykryciu pojedynczych przypadków i co ? I nic. Mogą tak robić do skończenia świata. Dom wariatów.

Awatar Buzzer
    Auto
    Mondek MK4

Domyślnie

Maseczki to nie placebo, natomiast nie dziwie sie, ze ludzie zachowuja sie statystycznie jak barany - wystarczy sprawdzic ktore portale internetowe maja u nas najwiekszy zasieg i sprawdzic co tam jest pisane.

ŁOWCA BLACH Awatar AGENT
    Auto
    Najlepsze na świecie

Domyślnie

Nareszcie przyszła burza i opad 🤗

Awatar vonski
    Auto
    Ceed 2 GT

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez joker5513 Zobacz posta
    Nigdy się ta epidemia nie skończy z takim podejściem...

Naprawdę nie można sobie odpuścić tego latania po świecie przez 1 rok? Sytuacja jest kopiuj wklej jak rok temu. Latem spadek by na jesień znowu buchnąć. Szczepić nikt już się nie chce...

Wynająć sobie w Polsce domek nad jeziorkiem i w nim odpocząć też chyba można?
    Ja sobie odpuściłem na 1,5 roku. I już nie mam zamiaru. Nie po to pchałem się pierwszy na szczepienie, żeby spędzać wakacje w cebulandii. Gadanie jak Vateusz "wytrzymajcie jeszcze 2 tygodnie" i tak przez rok.

Byłem na Boże ciało nad Bałtykiem i wystarczy mi na kolejne 5 lat niebytności.

A maseczkę noszę wszędzie tam, gdzie obowiązuje. Nawet jeśli uważam, że to bzdura.

Tapatalk @ Huawei P30

Awatar Buzzer
    Auto
    Mondek MK4

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez AGENT Zobacz posta
    Nareszcie przyszła burza i opad ��
    W Poznaniu armegeddon. Wszystko przez to ze miasto jest zabetonowane.

Awatar zychu
    Auto
    Renault Scenic III ph.III

Domyślnie

Betonoza w Polsce to jakis dramat. Idealny przykład ostatnio to rynek w Kutnie…

W DE jest duzo wiecej zieleni w miastach niz u nas i to czuć.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Uprawnienia umieszczania postów