Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl

Wątek: Imperium Spamu

Domyślnie

Auta z polskiego salonu można cenić wysoko. Mój golf był najdroższy na otomoto z tego rocznika - poszedł migiem.

Kompleksowe inspekcje samochodów używanych na terenie województwa małopolskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego. Historia serwisowa wszystkich marek. Zapraszam do kontaktu: ppitek@tlen.pl

Awatar Buzzer
    Auto
    Mondek MK4

Domyślnie

Cena jak cena - jak znajdziesz kupca i jestes zadowolony to kazda jest dobra.

ŁOWCA BLACH Awatar AGENT
    Auto
    Najlepsze na świecie

Domyślnie

Vw to inna liga - polaczek zobaczy znaczek vw i wszystko kupi, choćby było najgorszym śmieciem 😉

Domyślnie

Myślę, że nie o znaczek tutaj chodzi. Ceny na rynku wtórnym nie biorą się z przypadku.

Kompleksowe inspekcje samochodów używanych na terenie województwa małopolskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego. Historia serwisowa wszystkich marek. Zapraszam do kontaktu: ppitek@tlen.pl

Awatar Buzzer
    Auto
    Mondek MK4

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez AGENT Zobacz posta
    Vw to inna liga - polaczek zobaczy znaczek vw i wszystko kupi, choćby było najgorszym śmieciem ��
    Trudno sie nie zgodzic. Ile jest historii ze ludzie kupuja gruz zapatrzeni w znaczek.

Awatar Rules

Domyślnie

W mojej okolicy komisy są w połowie puste, co może być tego przyczyną? aż tak wielki popyt na auta używane czy problemy ze wprowadzaniem nowych-używanych?

Awatar Buzzer
    Auto
    Mondek MK4

Domyślnie

Zobacz jakie sa ceny nowych samochodow, kazdy kto nie musi kupuje uzywany, ktory tez jest drogi.
    Mam wrazenie ze roczna inflacja w zakresie sprzetu elektronicznego oraz elektromechanicznego wynosi okolo 30% jak nie lepiej.

- - - Aktualizacja - - - -

Mozliwe tez ze ludzie mniej chetnie korzystaja z komisow i sami sprowadzaja lub sprowadzaja z ppsrednictwem firm z ominieciem "placu".

Domyślnie

Komisy mają problem żeby się w cokolwiek zaopatrzeć. Po Covidzie ludzie chcą mieć własne samochody. Dodatkowo ceny w Niemczech też są wysokie, więc już na wejściu jest problem. Po Insignie byłem w Niemczech, wcale nie jest łatwiej, a ceny też są z czapki.

Awatar Buzzer
    Auto
    Mondek MK4

Domyślnie

Teraz dowala popowodziowego szrotu, choc mam wrazenie ze klienci srednio rzecz biorac bardziej uwazaja co kupuja no i prawa konsumentow tez sie poprawily szczegolnie jesli sprzedaje firma wiec "gwarancja do bramy" to za malo by przyciagnac klientow.

Domyślnie

Odnośnie kupowania znaczka - obsługuje jakąś liczbę klientów rocznie i powiem szczerze że mam tylko dwa powtarzające się przypadki, że ktoś chce daną markę i koniec - są to klienci BMW, później długo nic i Audi. Cała reszta nie ma problemu z tym, żeby poszukiwać na rynku równocześnie jakiegoś Golfa i Astrę, ale jak się trafi fajny Ceed albo Auris - to też spoko. Nie da się uogólniać, w większości ludzie chca po prostu coś bezawaryjnego, a jak dobrze wiemy nie ma na rynku żadnej marki, którą można brać w ciemno. Po powodziach będzie tych samochodów trochę, ale jak ktoś się zna to potrzebuje około 3 minut żeby taki samochód poznać - nawet jeśli jest odpicowany.

Uprawnienia umieszczania postów