Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl

Wątek: Imperium Spamu

Awatar QbaKuba
    Auto
    Lepsze Ponieważ Gazowe

Domyślnie

Jak dobrze, że jest to forum Właśnie ja zaczynam też myśleć o tym temacie, bo tatą zostanę pod koniec marca I tak rozważałem czy przyciemniać szyby (o ile procent?) czy może kupić takie dopasowane osłony na cały tył auta. Koszt w zasadzie podobny. No i jeszcze przyjdzie wybrać fotelik, nosidła, wózki etc... Coś polecicie?

Domyślnie

Fotelik mam Cybexa - ale po pierwszej wycieczce ze szpitala do domu już wiem, że chyba wolałbym coś deczko lżejszego. Szyby przyciemnione chyba spoko, ale przy mocnym słońcu nie wiem czy zdadzą egzamin w 100%.

Kompleksowe inspekcje samochodów używanych na terenie województwa małopolskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego. Historia serwisowa wszystkich marek. Zapraszam do kontaktu: ppitek@tlen.pl

ŁOWCA BLACH Awatar AGENT
    Auto
    Najlepsze na świecie

Domyślnie

Szyb przyciemniać specjalnie ze względu na niemowlaka to moim zdaniem nie ma sensu. Przecież on jedzie tyłem do kierunku jazdy, a nawet jakby jakimś cudem świeciło mu słońce po oczach to przecież każde nosidło ma zakrywany daszek jak w wózku.

Awatar Kedirak
    Auto
    ufo 1.8 nuda blee ale nie psuje sie!

Domyślnie

Gratulacje Wam !

Absolutnie nie przyciemniałbym szkła, natomiast rajtuzy na przyssawkach czy kolorowe obrazki jak najbardziej tak, to jedyny wymagany gadżet. Te kolorowe i prześliczne obrazki z planetami jednak potrafią prześwitywać i nadal malucha drażnić, już zdaje się lepsza na sam początek taka czarna rajtuza czy podobna matowa powierzchnia.

Stop, przydatny jeszcze drugi, lusterko np. z żółtym misiem czy inne ( https://www.smyk.com/p/benbat-lew-lu...RoCZgwQAvD_BwE )

nakładane na zagłówek z tyłu aby widzieć buzię bez względu czy się jedzie samemu czy też nie, zawsze uspokaja sytuację gdy w mikrosekundę można samemu spojrzeć na pociechę odwróconą tyłem.

Lekkie ale już nie najnowsze foteliki, lecz kompatybilne ze wszystkimi wózkami to maxi cosi, co istotne dużo taniej wychodzi kupić duet małego zapinanego do wózka z tym większym(który może być przodem i tyłem, starsza jego wersja nie jest dwustronna) niż oba osobno. Oczywiście z bazą. Ale może są nowsze konstrukcje, pewnie ciutke bezpieczniejsze.

Najtrudniej dobrać wózek, zawsze jest albo za mały albo zbyt duży, najbardziej problematyczne są te cięzkie..bo są ciężkie.

Najlepiej to byłoby mieć dom i kilka wózków na każdą okazję.
    Najlżejsze wózki jakie istnieją, choć sam takiego nie mam to australijskiej firmy Valco baby i co istotne mają kilka odmian, nie wszystkie są czarne i smutne, choć żaden piękny to nie też nie jest. W polsce np. ciężko dostać taki model odwracany aby dziecko widziało mamę jadąc, co znakomicie może pomóc w jego uśpieniu (widziałem taki model na yt gdy je rozczajałem). Natomiast są najlżejsze co bywa zbawienne. Sam mam mutsy nio srebrno-szary, ale jestem średnio zadowolony, nie wart ceny na pewno, taki kompromisowy, trochę za duży w transporcie, daje rady ale mógłby być lżejszy/mniejszy, był reklamowany za rozkładanie, ogólnie mutsy to ma dobry spacerowy nexo i tyle a reszta już mniej udana.

Co do nosidła, najważniejsze aby było łatwo i wygodnie zapinalne, tutaj wtopiłem na takim niby dobrym i lepiej "oddychającym" ale ze zbyt dużą ilością pasów do zapinania. Wydałem na niego sporo, a znajomi mieli taniutkie i o wiele lepsze, mniejsze, mniej przyszłościowe ale przynajmniej go używali - zdaje się to lub bardzo podobne w kolorystyce i kształcie było https://babyhit.pl/product-pol-15964...pping&curr=PLN
    Ostatnio edytowane przez Kedirak ; 26-10-2021 o 12:11

Awatar QbaKuba
    Auto
    Lepsze Ponieważ Gazowe

Domyślnie

Bardzo Wam dziękuję za wszystkie rady! Chętnie poczytam o wszystkim co powinienem wiedzieć jako przyszły ojciec ��

ŁOWCA BLACH Awatar AGENT
    Auto
    Najlepsze na świecie

Domyślnie

Najważniejszy i obowiązkowy gadżet to naklejka na auto "Uwaga! Brajanek na pokładzie!".

Awatar Buzzer
    Auto
    Mondek MK4

Domyślnie

U mnie zostalo 6 tygodni. Nabylem z drugiej reki wozek Peg Perego book s za smieszne pieniadze w swietnym stanie.
    Do tego wczraj przyszly 2 bazy aton 2 fix i fotelik cybex aton 5. Jedna baza poszla do cytryny a druga do mondka. W obu montaz bazy bezproblemowy (jest na pas i isofix jako jedna z niewielu). W cytrynie jest jednak o niebo lepszy dostep do zapiec pasow pozostalych fotelikow (po 5cm miedzy fotelikami wiecej niz w mondeo). W mondeo jest tak 6/10 z dostepem i latwoscia montazu a w cytrynie 10/10.

Awatar joker5513
    Auto
    Clio III 1.2 TCE, Kawasaki Vulcan S 650

Domyślnie

Bombelki i ich osprzęt

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

Awatar vonski
    Auto
    Ceed 2 GT

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez AGENT Zobacz posta
    No nie wiem, mój ma już 5 m-cy i nigdy nie puścił pawia w aucie, a nieraz go karmiliśmy podczas postoju w podróży. W ogóle jak się go odbije to raczej małe szanse żeby puścił pawia 😜
    Spokojnie spokojnie, moja córa rzuciła pierwszy raz pawiem w wieku prawie 7 lat, po 2 godzinnej jeździe po włoskich serpentynach
    Więc wszystko przez Tobą

Ja zawsze przyciemniałem szyby w autach (albo kupowałem już przyciemnione). W Signumie miałem 90% i dziewczyny były tym zachwycone- im ciemniej tym lepiej

Awatar Buzzer
    Auto
    Mondek MK4

Domyślnie

Na serpentynach kazdemu moze sie ulac.

Uprawnienia umieszczania postów