Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl

Wątek: Imperium Spamu

Domyślnie

Kamyczek, odcinek S7 która codziennie jeżdżę jest wiecznie zabrudzony i źle oczyszczany. Wszystkie szyby mniej więcej w tym samym miejscu na przestrzeni 5km.

Kompleksowe inspekcje samochodów używanych na terenie województwa małopolskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego. Historia serwisowa wszystkich marek. Zapraszam do kontaktu: ppitek@tlen.pl

Awatar QbaKuba
    Auto
    Lepsze Ponieważ Gazowe

Domyślnie

Od 3 lat wyczekuję takiego kamyczka, bo w Golfie przednia szyba jest bardzo porysowana przez wycieraczki, a jest jeszcze oryginalna. Trochę mi szkoda ją zmieniać, tylko dlatego że jest porysowana ;/

Awatar Buzzer
    Auto
    Mondek MK4

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez VectorOPC Zobacz posta
    Kamyczek, odcinek S7 która codziennie jeżdżę jest wiecznie zabrudzony i źle oczyszczany. Wszystkie szyby mniej więcej w tym samym miejscu na przestrzeni 5km.
    Szkoda szla z Twojego AC czy regres robiles?

Awatar joker5513
    Auto
    Clio III 1.2 TCE, Kawasaki Vulcan S 650

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez QbaKuba Zobacz posta
    Od 3 lat wyczekuję takiego kamyczka, bo w Golfie przednia szyba jest bardzo porysowana przez wycieraczki, a jest jeszcze oryginalna. Trochę mi szkoda ją zmieniać, tylko dlatego że jest porysowana ;/
    U mnie to samo - jazda pod słońce to męka. Ale obawiam się że jakbym wymienił szybę na nową to po dniu dostałaby kamieniem, znając moje szczęście.

Domyślnie

Buzzer, mam ubezpieczenie szyb.

Kompleksowe inspekcje samochodów używanych na terenie województwa małopolskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego. Historia serwisowa wszystkich marek. Zapraszam do kontaktu: ppitek@tlen.pl

Awatar Buzzer
    Auto
    Mondek MK4

Domyślnie

Ale to chyba ma ograniczona wartosc? Ja mam chyba na 4k. Jakby mi rozwalilo w mondku to pewnie na jedna wymiane by starczylo ale na 2 na pewno nie.

Domyślnie

Ja mam w Oplu 10 000zł, w Golfie miałem chyba 4 000, ale tam była dość tania szyba bo płaciłem zawsze około 600zł

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Opel Astra TwinTop

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez QbaKuba Zobacz posta
    Chyba dużo osób tak ma będąc w posiadaniu wiekowego samochodu. Te małe, liczne ryski obok siebie jak się jedzie pod słońce strasznie wnerwiają. Niedługo muszę powymieniać uszczelki to i zajme się przednią szybą. W moim przypadku koszt to 540zł, wiem bo się dowiadywałem.

Nieźłe, że forum jeszcze istnieje. Chociaż szkoda, że tylko jeden temat aktywny.

ŁOWCA BLACH Awatar AGENT
    Auto
    Najlepsze na świecie

Domyślnie

Jeden temat ale za to najlepszy 😁

Awatar zychu
    Auto
    Renault Scenic III ph.III

Domyślnie

Tu musze sie zgodzic z Agentem ;d

Uprawnienia umieszczania postów