Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl

Wątek: Imperium Spamu

Awatar Buzzer
    Auto
    Mondek MK4

Domyślnie

Po takim czasie bana dali?

Awatar Buzzer
    Auto
    Mondek MK4

Domyślnie

Ale masakra. Wieje to raz ale infrastruktura sieci komorkowych to kiepski zart. 15 lat temu jak komorki wchodzily na rynek nawet jak pradu na wsi u rodzicow nie bylo dwa albo trzy dni to dzialal zarowno stacjonarny oraz komorka. Teraz nie ma pradu 3h i komorki padaja. Stacjonarny zlikwidowali pare lat temu.

Domyślnie

Ej, a na francuskie.pl to chwalą teraz Opla, czy jest dalej be?

Kompleksowe inspekcje samochodów używanych na terenie województwa małopolskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego. Historia serwisowa wszystkich marek. Zapraszam do kontaktu: ppitek@tlen.pl

ŁOWCA BLACH Awatar AGENT
    Auto
    Najlepsze na świecie

Domyślnie

Nie no ban był od razu, czyli też x lat temu 🤣
    Co do wiatru - na Mazurach (m. in. cały powiat giżycki) prądu nie ma od godziny 12 w kilku i ma nie być do jutra do 15. Przecież to jest chore. W dodatku wody też nie ma w całym Giżycku.
    U mnie akurat pod Olsztynem nie było prądu jakieś 20-30 min i teraz już się uspokoiło.

Awatar QbaKuba
    Auto
    Lepsze Ponieważ Gazowe

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez VectorOPC Zobacz posta
    Ej, a na francuskie.pl to chwalą teraz Opla, czy jest dalej be?
    No jak mają nie chwalić jak Opel francuski hahaha ���� to tylko przy Mercedesie się gubią xD xD

Awatar Buzzer
    Auto
    Mondek MK4

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez AGENT Zobacz posta
    Nie no ban był od razu, czyli też x lat temu ��
    Co do wiatru - na Mazurach (m. in. cały powiat giżycki) prądu nie ma od godziny 12 w kilku i ma nie być do jutra do 15. Przecież to jest chore. W dodatku wody też nie ma w całym Giżycku.
    U mnie akurat pod Olsztynem nie było prądu jakieś 20-30 min i teraz już się uspokoiło.
    A komorki dzialaly?

ŁOWCA BLACH Awatar AGENT
    Auto
    Najlepsze na świecie

Domyślnie

U mnie pod Olsztynem tak, ale w Giżycku niestety kiepsko.

Awatar zychu
    Auto
    Renault Scenic III ph.III

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Buzzer Zobacz posta
    Ale masakra. Wieje to raz ale infrastruktura sieci komorkowych to kiepski zart. 15 lat temu jak komorki wchodzily na rynek nawet jak pradu na wsi u rodzicow nie bylo dwa albo trzy dni to dzialal zarowno stacjonarny oraz komorka. Teraz nie ma pradu 3h i komorki padaja. Stacjonarny zlikwidowali pare lat temu.
    a jaka siec? PLay?
    Stacje bazowe zazwyczaj maja podtrzymanie bateryjne. Orange kiedys kupowal dobre akuulatory to stacja mogla dzialac osiem godzin bez pradu. Teraz oszczedzaja to i gorsze aku zamawiaja. Play potrafi nie miec w ogole.

Z kolei w Niemczech na waznych stacjach transmisyjnych sa tylko akumulatory Xd

Awatar Buzzer
    Auto
    Mondek MK4

Domyślnie

Plus i Play. Bida z nedza. Agregaty nie sa przeciez tak drogie.

- - - Aktualizacja - - - -

Jak u was na stacjach benzynowych? U nas cyrk rano byl. Niczego nie swiadomy pojechalem zatankowac a tamco chwile zmiana ceny. Dodatkowo dystrybutory byly zablokowane i musialem poczekac troche. Ludzie jezdzilo i mowili ze nigdzie nie ma paliwa.

ŁOWCA BLACH Awatar AGENT
    Auto
    Najlepsze na świecie

Domyślnie

Ja dzisiaj z rana tankowałem o 7, jeden tylko typ był przede mną w kolejce (lał do e60 i jeszcze do kanistra 20l w bagażniku), a musiałem już zalać bo miałem 35 km zasięgu 🤣

- - - Aktualizacja - - - -

Nawiasem mówiąc żyjemy w XXI w. a to co się dzieje dookoła to jest jakieś niewyobrażalne. Ludzie nic się nie uczą na błędach swoich czy innych. Nic. Jestem przekonany że to się skończy w niedługim czasie globalną wojną atomową i ludzkość tak jak dinozaury wyginie. Chciałbym się mylić, ale nie wierzę że będzie inaczej.

Uprawnienia umieszczania postów