Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl

Wątek: Imperium Spamu

Awatar Buzzer
    Auto
    Mondek MK4

Domyślnie

Mysle ze az takiego harda nie bedzie, ale mamy tendencje do samozaglady (jak w scenie na pustyni w Terminatorze 2)

Awatar zychu
    Auto
    Renault Scenic III ph.III

Domyślnie

Mowisz o snie Sarah Connor? :P

ŁOWCA BLACH Awatar AGENT
    Auto
    Najlepsze na świecie

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Buzzer Zobacz posta
    Mysle ze az takiego harda nie bedzie
    Taa, jeszcze dwa dni temu rozmawiałem z ludźmi i byli przekonani że putin nie jest zdolny do takiej zbrodni i co? Dzień później i mamy piekło. Ten psychopata do wszystkiego jest zdolny jak hitler. Tylko zastanawia mnie fenomen, że są ludzie, którzy ślepo wykonują rozkazy jednego zbrodniarza, co to trzeba mieć w bani? 😳

Awatar Buzzer
    Auto
    Mondek MK4

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez zychu Zobacz posta
    Mowisz o snie Sarah Connor? :P
    To bylo jak terminator obserwowal dzieci bawiace sie w wojne.

- - - Aktualizacja - - - -

Cytat Zamieszczone przez AGENT Zobacz posta
    Taa, jeszcze dwa dni temu rozmawiałem z ludźmi i byli przekonani że putin nie jest zdolny do takiej zbrodni i co? Dzień później i mamy piekło. Ten psychopata do wszystkiego jest zdolny jak hitler. Tylko zastanawia mnie fenomen, że są ludzie, którzy ślepo wykonują rozkazy jednego zbrodniarza, co to trzeba mieć w bani? ��
    Sybir albo kula w leb. Do tego pewnie prochy.

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Opel Astra TwinTop

Domyślnie

Pomyśleć, że jeszcze nie tak wcale dawno głównie martwiliśmy się o pewnego wirusa, a nawet jak Putin wysyłał wojska pod granicę to przecież "tylko nastraszyć". Ludzie bardziej przejmowali się rosnącą V falą i braku chętnych na szczepienie niż debilnym Putinem z Łukaszenką. Jak rozmawiałem w pracy, ze znajomymi to "nie dojdzie do wojny", "Putin za dużo ma do stracenia" w sensie gospodarczo. Do końca większość ludzi wierzyła, że wojny jakie znamy z gier, opowieści babci/dziadka itp. to już dawno są za nami. Sam nie chciałem w to wierzyć, ale niestety. Z tego samego powodu już też nie wierzę w zapewnienia ekspertów, polityków szczególnie, że Polske nie zaatakuje bo jesteśmy w NATO i UE czyli bezpieczni. Putin to psychopata, którego normalnie izoluje się od społeczeństwa, ale jest głową państwa. Wewnętrzny niepokój istnieje i nie tylko pewnie u mnie. Jak nie byłem za bardzo za Ukraińcami z róźnych powodów, tak teraz jestem z nimi i liczę mocno, że powstrzymają Rosjan bo jak nie dadzą rady to nasza rzeczywistość może się szybko zmienić.

Jeśli chodzi o stacje z ostatnich dni, Polacy to nieufny naród i zawsze panikuje. Wolą liczyć na siebie niż słuchać, że nic nam nie grozi i wszystko jest narazie pod kontrolą. Lepiej pojechać, zatankować i być spokojny. Doświadczenie nas to nauczyło. Tak samo było z papierem toaletowym i innymi produktami z długim terminem ważności na początku pandemii. Z nas się tego nie wypleni, ale czy to źle?

Awatar vonski
    Auto
    Ceed 2 GT

Domyślnie

Tyle, że tej bezsensownej panice tylko cwaniaczki i spekulanci zarabiają. Ropa na rynkach światowych skoczyła w górę jeden dzień, potem wróciła do normy. A na stacjach +50gr. Dlaczego? Bo panikarze się rzucili tankować, to trzeba było ich kroić.
    A słyszałem o stacjach, gdzie chwilowo było paliwo po 10zl...

Tapatalk @ Huawei P30

Awatar Buzzer
    Auto
    Mondek MK4

Domyślnie

Panika jest elementem wojny. Byla jest i bedzie. W obecnych czasach bardzo latwo ja wywolac.
    Najwazniejsze to nie dac sie sprowokowac.

Awatar zychu
    Auto
    Renault Scenic III ph.III

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez AGENT Zobacz posta
    Taa, jeszcze dwa dni temu rozmawiałem z ludźmi i byli przekonani że putin nie jest zdolny do takiej zbrodni i co? Dzień później i mamy piekło. Ten psychopata do wszystkiego jest zdolny jak hitler. Tylko zastanawia mnie fenomen, że są ludzie, którzy ślepo wykonują rozkazy jednego zbrodniarza, co to trzeba mieć w bani? ��
    Oni tam maja dobrze sprane glowy. Ruska machina propagandowa jest tak zrobiona, ze ludzie w rosji mysla, ze Putin robi to wszystko, bo Ukraina jest zla.

Czasem odnosze takie wrazenie, ze on byl w KGB szkolony na cos takiego ;F

ŁOWCA BLACH Awatar AGENT
    Auto
    Najlepsze na świecie

Domyślnie

No bo był. Na bezwzględnego skurwysyna.

Awatar Buzzer
    Auto
    Mondek MK4

Domyślnie

Po ile u was dieselek? Ja dzisiaj widzialem zwykly za 6.20 a premium za 6.50

Uprawnienia umieszczania postów