Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl

Wątek: Imperium Spamu

Awatar Buzzer
    Auto
    Mondek MK4

Domyślnie

Vector jakis czas temu szukales telefonu. Co w koncu kupiles?
    Ja przesiadlem sie z a50 na a52 i powiem ze jest swietny. Tym bardziej ze za 1350zl go kupilem.

- - - Aktualizacja - - - -

Ile u Was kosztuje "talerzyk" na obiad komunijny?
    W Poznaniu troche przeginaja. W zeszlym roku jak umawialismy sie z restauracja, kwota wynosila 150zl i to bylo wg mnie dosc sporo, ale lokal ladny i jedzenie dobre. Oczywiscie zadatek byl wplacony. Teraz okazuje sie, ze cena ma wynosic 200zl za osobe w minimalnej opcji (obiad dwudaniowy i deser bez tortu, bez dekoracji sali itp.) bo niby pandemia, inflacja itp.
    Stwierdzam z przykroscia, ze w Poznaniu jest coraz gorzej jesli idzie o uczciwosc przedsiebiorcow z "renoma". Zastanawiam sie, czy to w ogole zgodne z prawem zeby tak podniesc cene po zaplacie zadatku - zostal on wplacony na podstawie przedstawionej oferty, ktora zostala bez naszej wiedzy zmieniona.

Auto
    S40 D3, Superb III 1.8tsi L&K

Domyślnie

Mogę Cię 'pocieszyć' jak to wygląda w przypadku budowlanki i budowy domu. Kupujesz materiał, wpłacasz kasę, przychodzi do momentu dostawy a tu podobna śpiewka "trzeba dopłacić, bo ceny wzrosły, pitu-pitu". -Ale ja już zapłaciłem za całość. -Rozumiemy, to my Panu natychmiast odsyłamy całą kwotę jeżeli się Pan nie decyduje. Kurtyna.

Teraz często są zapisy w umowach, że cena może ulec podwyżce i ostatecznie będzie taka jak w dniu dostawy/odbioru. Dymają na każdym możliwym kroku, jakby już teraz nie było wystarczająco ciężko. Ceny materiałów budowlanych, jeżeli w ogóle są dostępne, są iście kosmiczne. Każdy możliwy kosztorys budowy już dawno poszedł w p*zdu, bo kto zakłada wzrost ceny materiałów + 50-100% w perspektywie rocznej?

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Awatar Buzzer
    Auto
    Mondek MK4

Domyślnie

Marne to pocieszenie ale dzieki. Zastanawiam sie czy po prostu nie zorganizowac gdzie indziej a ich olac. Niestety byl wplacony ZADATEK jego mac.
    Prawo swoje a zycie swoje.
    Zobacze co na to uokik.
    To pierwszy raz jak mnie lokal oszukal. Do tej pory wszystko co ustalalem w roznych lojalach zgadzalo sie i nawet chetnie napiwek dawalem. W obecnie omawianej restauracji tez robilem dwie impry i bylo ok, a tu taki psikus.

Awatar QbaKuba
    Auto
    Lepsze Ponieważ Gazowe

Domyślnie

Polski Ład wszystkich zaskoczył, żaden przedsiębiorca nie zakładał tak dużego wzrostu kosztów. Do tego inflacja i jest jak jest...

ŁOWCA BLACH Awatar AGENT
    Auto
    Najlepsze na świecie

Domyślnie

Polski ład nie ma nic do tego. W całej Europie go nie ma, a ceny wszędzie idą drastycznie w górę. Fakt faktem, że duża część prywaciarzy sztucznie podwyższa ceny za wszystko.

Awatar Buzzer
    Auto
    Mondek MK4

Domyślnie

Bo pandemia, bo polski lad. Przypomina to lata 90.

Domyślnie

Telefonu finalnie nie zmieniłem, bo nic do końca mi nie odpowiadało. Pod koniec roku mam w planie Iphona 14 jeśli będzie miał USB-C.
    W Insignii mam GY 4seasons gen-3, jestem bardzo zadowolony. W Picanto mam gen-2, też super. Wątpię, że wrócę do wymian opon.

Kompleksowe inspekcje samochodów używanych na terenie województwa małopolskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego. Historia serwisowa wszystkich marek. Zapraszam do kontaktu: ppitek@tlen.pl

Awatar vonski
    Auto
    Ceed 2 GT

Domyślnie

Ja po dzisiejszym taszczeniu 2 kompletów 18" kół też już wiem, że chce całosezonowe

Tapatalk @ Huawei P30

Awatar zychu
    Auto
    Renault Scenic III ph.III

Domyślnie

Ja nie chrzciłem corki i problem z glowy

Co do auta dla przyszlego rodzica. Ja bym patrzyl na samochody, do ktorych wygodnie pakuje sie dziecko. Mam porownanie do scenica, bo w miedzy czasie kilka razy jakims innym autem wozilem corke i do aut pokrou scenica jest najwygodniej wlozyc dziecko. A do tego nowoczesne kombi sa strasznie niskie i trzeba padac na kolana, zeby zainstalowac boba w fotelik. Plus wysiadanie z tegoo nie na moje nerwy XD

Wiec polecam wymierajace minivany. Suvy maja za male drzwi z tylu ;P

Awatar Buzzer
    Auto
    Mondek MK4

Domyślnie

Mi sie marzy Toyota sienna z ostatniego wypustu.

Uprawnienia umieszczania postów