Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl

Wątek: Imperium Spamu

Auto
    S40 D3, Superb III 1.8tsi L&K

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Buzzer Zobacz posta
    Co zamowiles?
    A4 40tfsi ze sporą ilością dodatkowego wyposażenia. Może to też trochę wpływa na czas oczekiwania w czasach niedoboru elektroniki.
    Cytat Zamieszczone przez AGENT Zobacz posta
    Strzelam że jakiś McLaren, Ferrari lub Lambo, skoro rok czasu trzeba czekać. Na inne plebejskie marki to nie wyobrażam sobie jak można czekać rok, przecież to bzdura i n0nsens *
    Takie realia obecnie. Idź gdziekolwiek, będziesz czekać podobnie. Na Volvo też już zamówienia są na I kw. 2023.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Awatar Buzzer
    Auto
    Mondek MK4

Domyślnie

A jaki silnik kryje sie pod 40? Trzymam kciuki zebys w terminie dostal.

Auto

Domyślnie

40tfsi to 2.0 204KM mild hybrid. Bardzo fajne połączenie, bo ma bardzo satysfakcjonujące osiągi, mało pali, jest bardzo dobrze wyciszony i z układem miękkiej hybrydy start-stop już nie irytuje i całość zespołu napędowego robi bardzo dobre wrażenie.
    Znowu wychodzi, że ten nudny vag najbardziej mi podszedł. Stylistyka po lifcie jest dla mnie fajnym połączeniem klasycznej linii, ale z lekkim pazurem, matrixy to czołówka klasy, a we wnętrzu zostało jeszcze całkiem sporo przycisków. Można jak człowiek zmienić nastawy klimatyzacji, zmienić tryb jazdy/zawieszenia, a nawet wyłączyć start-stop bez przebijania się przez menu. Pewnie ostatnie auto jeszcze ze 'starej szkoły'. Już się boję z czego będę musiał wybierać po tej A4.
    Oprócz Volvo (głownie ze względu na design wnętrze/zewnętrze) długo na tapecie była jeszcze nowa klasa C, ale tam przy mocy 204KM silnik raptem 1.5l pojemności i jakoś tak za bardzo disco polo w środku z tym podświetleniem ambiente bez umiaru, no i kompletny brak przycisków.

ŁOWCA BLACH Awatar AGENT
    Auto
    Najlepsze na świecie

Domyślnie

Za rok to już Polska może zniknąć z mapy geopolitycznej świata, więc się możesz nie doczekać tego Audika 😜
    Dla mnie to jakiś wyższy poziom abstrakcji, żeby kupować coś i czekać na rzecz rok czasu.
    Somsiad zamówił Dustera i kazali mu ok. pół roku czekać, masakra.

Awatar Buzzer
    Auto
    Mondek MK4

Domyślnie

Takie czasy.
    AGENT ty tam masz blisko do gniazda szerszeni, wez lepiej nie kracz bo sytuacja jest srednio ciekawa.

VIP Awatar Robak
    Auto
    Infiniti M35h

Domyślnie

Ten rok to może być mało. Mam kliku znajomych co zamówili nowe auta i już mają obsuwę w odbiorze 2-5 miesięcy. Gratulację choć dziwi mnie wybór leciwego a4.
    Osobiście to wolałbym superba. Zwłaszcza że te a4 bez quattro więc nie widzę wielu argumentów za.

Auto

Domyślnie

Ta leciwość ma swoje zalety, bo A4 jest jeszcze względnie analogowa, a technologia cały czas na dobrym poziomie. Takie Volvo s60 na przykład w moim odczuciu odstaje jako całość.
    Do tego nowe modele mają już wszystko cyfrowe, dotykowe, nawet klimatyzacja, czy tryby jazdy. Tylko klikać i klikać. Wolę odsunąć moment przejścia ma takie rozwiązania o kilka lat. Zresztą, jak będzie (hipotetycznie) rozczarowanie, to też jakaś lekcja, a leasing i tak szybko minie.

Kolejnego, trzeciego z rzędu Superba? Czas na zmiany, tak dla zdrowia psychicznego To jest oczywiście świetny samochód (od lat najlepszy w klasie moim zdaniem), zwłaszcza w najwyższych wersjach, dlatego właśnie zawsze na niego było stawiane przy wyborze kolejnych aut, ale trzeba też spróbować czegoś innego.

Awatar Buzzer
    Auto
    Mondek MK4

Domyślnie

Nie przeszkadza ci ciasnota po przesiadce z superba?

Auto

Domyślnie

Zupełnie nie, bo przestrzeń Superba przestała mieć znaczenie. Zwyczajnie nie jest już potrzebny tak duży samochód. Ba, takie auta jak właśnie Superb, Camry, czy Lexus ES z automatu odpadły, bo są zwyczajnie za duże. Ani tej przestrzeni się nie wykorzysta, a jak się wjedzie do miasta, to tylko przeszkadza. Do tego A4 wcale nie jest takie małe jak się wydaje. Dla naszych gabarytów i potrzeb jest w zupełności wystarczające.

ŁOWCA BLACH Awatar AGENT
    Auto
    Najlepsze na świecie

Domyślnie

Niby blisko kacapów mieszkam, ale to Warszawa będzie pierwszym celem...

Uprawnienia umieszczania postów