Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Sprzedać Skode Felicie

Auto
    Renault Clio II 1.2 (60KM)

Domyślnie Sprzedać Skode Felicie

Mam zamiar sprzedać Skode Felicie. Nie wiem ile mogę za nią wziąć. Chciałem coś ok 9000 zł. Nie wiem czy to nie za mało albo za dużo. Skoda jest z 1996 roku 110 tys km przebiegu komplet opon zimowych radio i immobilliser. Stan bdb. 1.3 MPi 68 KM przy 90000 km były wymieniane przednie amortyzatory i niedawno była robiona rdza (były widoczne ogniska korozji ale już zlikwidowane na lata). Purpura metalik. Ile wy byście dali bo nie wiem ile mogę za nią wziąć. Chciałbym się zorientować bo widzę że są nawet Felki po 5000 zł a są i takie po 11000zł.

Auto

Domyślnie

Nie wiem czy zamieściłęm ten temat w odpowiednim dziale ale niegdzie więcej nie pasował.

VIP Awatar Robak
    Auto
    Infiniti M35h

Domyślnie

9000zł to dobra cena mozesz zaczac od 10000 zł ale nikt wiecej ci nie da bo za tyle chodza.Z tego co widze to ma poduszke kierowcy albo to jakas inna kierownica bo inne wersje maja taka prosta, dwu ramienna.

Awatar Emenems
    Auto
    1. Fiat Punto 1.2 16V 2000r

Domyślnie

Troche przewertowałem ceny aut i za tą Felicję (zaleznie od stanu) może sz dostać od 8000 do 9000 na więcej nie licz (no chyba że będziesz miał fuksa)
    Specjalista d/s sprzedaży części Opel, Chevrolet (Powoli uczę się francuskiego)

Awatar 307_big_fan
    Auto
    R53 S `06

Domyślnie

wystaw za 10 zyli to wezmę w ciemno
    www.szymonp.digart.pl- kilka moich zdjęć

Domyślnie

Na początek możesz dać cenę koło 11 tys. zł. Felicia jest poszukiwanym autem, więc może Ci się uda ją sprzedać. Nie powinieneś schodzić poniżej 8 tys. zł bo się już nie opłaca.

Domyślnie Re: Sprzedać Skode Felicie

Cytat Zamieszczone przez guzik_Darek
    widzę że są nawet Felki po 5000 zł a są i takie po 11000zł.
    Fakt, przeglądając ogłoszenia zbliżonych Felicji napotykamy dość dużą rozpiętość wśród cen... na wstępie jednak odrzuciłbym skrajne ceny...
    Czytając opis Twojej Felicji wydaje mi się że pominąłeś parę istotnych szczegółów np. czy auto jest bezwypadkowe ? serwisowane? czy jesteś jej pierwszym właścicielem czy też którymś z kolej?
    Przeglądając załączone fotki stwierdzam, że to dość "goła" wersja: nie odnajdujemy w niej takich rzeczy jak chociażby obrotomierz (w jego miejscu jest analogowy zegarek). Może się mylę ale nie dostrzegam w niej nawet takiego drobiazgu jak zapalniczka.

Cytat Zamieszczone przez Robak
    Z tego co widze to ma poduszke kierowcy albo to jakas inna kierownica bo inne wersje maja taka prosta, dwu ramienna.
    Wg. mnie to zwykła czteroramienna kierownica bez poduszki - jeśli się mylę to warto dodać w opisie "Feli" że ma poduszke kierowcy.

Na plus dla "Feli" jest nie wątpliwie lakier metalik, komplet opon zimowych ... no i radio .... przebieg auta w sumie też nie jest największy.

Podobnie jak Emenems uważam że cena w przedziale od 8 do 9 tys to rozsądna kwota za tą Skode.
    Zapnij pasy, ta chwila może wiele zmienić! | http://www.autogaleria.pl

VIP Awatar Potek
    Auto
    Audi A4

Domyślnie

hehe taką za 4000 tys z 97' ostatnio u mnie w rodzinie sobie kupilli tyle ze wersje Pickup w stanie .. hmm .. silniczek 1.9TDI nie wiem ile koni bo sie nie pytałem .. ale tam jest chyba 75 ? albo 90 ? no nie wazne, wazne ze chodzi lux ...blacharka ?? .. wyobijany do okoła wyłatany i malowany pędzlem (było do roboty teraz jest piękna żółto czarna ) bita nie była ale pocharatana ostro.. teraz sie normalnie błyszczy i pachnie w sumie z remontem wyszła 5000 wracając do tematu .. pisałem to zebys zobaczył za jakie felicje sie daje 5000:P

A za twoją hmm .. nie wygląda na bitą (tzn przynajmniej równo wyglądają drzwi i maska )... no nie wiem teraz jest niestety duzo aut z zagranicy (gdzie byla kupiona ?? w polsce ?? ) tak ze nie wiem .. wiele alternatyw ludize mają tak ze jak za duzo dasz to sie nikt nie zglosi .. wydaje mi sie ze narazie mozesz dac te 10 ... i nic tylko czekac...

Auto

Domyślnie

Felka jest bezwypadkowa jestem II właścicielem. I faktycznie poduszki nie ma jest to zwykła czteroramienna kierownica.

Awatar Emenems
    Auto
    1. Fiat Punto 1.2 16V 2000r

Domyślnie

Najprościej to wejdź na www.allegro.pl www.trader.pl www.gratka.pl i zerknij na ceny tego rocznika i sobie porównaj do swojego auta, najlepszy wyznacznik.
    Specjalista d/s sprzedaży części Opel, Chevrolet (Powoli uczę się francuskiego)

Uprawnienia umieszczania postów