Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: Volvo S60

Awatar Supra

Domyślnie Volvo S60

Siemka!ludzie co sądzicie a Volvo S60 z racznika 1998-2002??? czy jest opłacalne kupić to auto jak sie sprawuje jak jezdzi???jaka jest jakośc wykonania materiałow do latach ekspolatacji?
    Toyota Supra TwinTurbo vs nissan SkyLine TwinTurbo??
    oba równe!!))

Awatar qoompel

Domyślnie

dobry, mialem okazje jechac (niestety z tylu...) z silnikem T5! super, ale troche malo miejsca, to dziwne, ze auto za taka kase ma delikatnie malo miejsca z tylu (z przodu luz). Ale jakosc SUPER !!!

Domyślnie

volvo s 60 jest bardzo ladne, no i luksusowe. wszystko ma na miejscu. szczególnie podoba mi sie deska rozdzielcza. wyposażenie też ma dosyc spore.

Domyślnie

mi tylo jakos nie przypadla do gustu kierownica nie jest zbyt ladna a silnik T5 to naprawde miodzio 5cylindrow w linii

Domyślnie

S60? Jest w porzadku, ale jak dla mnie jest za male. Jestem przyzwyczajony do wiekszych aut. Sam mysle o Volvo, ale S80, niestety, D5 :/

Awatar Supra

Domyślnie

co do luksusu to prawda ale mnie nie bedzie stać na wersje T5 szkoda a jak sobie radzi wersja z benzyniakiem 2.4 170 koni???czy serwis jest drobi bo slyszalem ze drogi a jak jest wlasnie z miesjcem z tyłu auta?do jakiego auta mozna porownac miejsce z tylu tak zebym wiedzial ile jest go tam??nie zabraknie miejsca na nogi z tyłu??
    oba równe!!))

VIP Awatar Robak
    Auto
    Infiniti M35h

Domyślnie

Z miejscem z tyłu jest paroblem bo jest najzwyczajnie beadzo ciasno.Wg mnie to jeden z najciaszniejszych aut segmentu D.Jakby porownac to jest m,niej wiecej to samo co poprzednia generacja audi a4.Wykonczenie na wysokim poziomie.Bardzo przyjemmny ciepły kokpit.Na serwisie sie nie znam.

Awatar v40
    Auto
    .

Domyślnie

Części oryginalne są drogie, ale w porównaniu do nich zamienniki są po prostu badziewne. Niektóre części (oczywiście nie silnika, czy zawieszenia) można nabyć jako używane w odpowiednich sklepach. Ilość miejsca z tyłu dobrze określił Robak: jak poprzednie A4, jednak więcej niż w S/V40. Auto jest wygodne i bezpieczne, niestety zdarzają się (na szczęście to pojedyncze przypadki) egzemlarze o wysokiej awaryjności, na to trzeba uważać. Co do wyglądu - to kwestia gustu, ale na pewno nie zestarzeje się szybko.
    Oficjalne, największe polskie forum Pixelcars- Dołącz do nas! www.MangaCars.pl

Awatar Supra

Domyślnie

Oki :lol: a jakie auto w podobnej cenie moze być alternatywą dla S60?
    oba równe!!))

Domyślnie

Moze Mercedes-Benz klasy C

Uprawnienia umieszczania postów