Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Ascari KZ1

Awatar MKa
    Auto
    maniak

Domyślnie Ascari KZ1

Silnik/cylindrów: V8
    Pojemność silnika: 4.941 ccm
    Moc: 500 KM
    Waga: 1.275 kg
    Przyspieszenie 0-100 km/h: 3,8 s
    Prędkość maksymalna: 320 km/h
    Cena (od): 340.000 €

ZDJĘCIA

Supersportowy samochód, extra stylistyka, świetne wnętrze, sportowa linia i ładny wygląd z każdej strony.
    Czego więcej potrzeba ... niskiej ceny...

Jak Wam się podoba
    Pozdrawiam

VIP Awatar kocie_ruchy
    Auto
    vespa

Domyślnie

tylko tak dla scislosci:

kupuje sie nie auto, tylko wstep do klubu ascari race resort usytuowany w hiszpanii. czlonkostwo w klubie daje mozliwosc korzystania z toru ascari wszystkimi typami aut jakie tam maja (z F1 wlacznie) i wszystkich udogodnien usytuowany wokol toru. w komplecie 'dorzucaja' auto w postaci tego modelu.

dla mnie to jeden z najladniejszych aut sportowychw na chwile obecna - gladki, nienarzucajacy sie a zarazem agresywny, wyrafinowany elegancki. jedyne czego mi w nim brakuje to charakteru legendy
    Moto Oeconomicus na wyborcza.biz - o pieniądzach, trendach i marketingu w przemyśle motoryzacyjnym

RossoCorsa.pl

VIP Awatar Robak
    Auto
    Infiniti M35h

Domyślnie

Z zewnatrz bradzo ładne auto.Troche brak mu indywidualizmu.Swiatła przednie jak z 206. Linia przednia linia jak w 360 modena.Mam takze zastrzezenia do przedniego zdezaka.Jego spod wyglada jak tuningowana dokładka a nie firmowa integralna czesc(w supersportowcu smieszne).Jesli chodzi o wnetrze to juz ostro wieje tandeta i brakiem polotu.Kokpit,to jak bym widział audi TT.Najgorsza kiła to lewarek zmiany biegow wygladajacy jak wajcha do przekładania zwrotnicy na torowisku,ble.Zołte oznaczenia na pokretłach nawiewowych tez nie sa szczytem finezji.Felgi jak w Zondzie.Wszystko to juz było i gdzies widzaiłem.
    Samochod bardzo fajny lub bradzo tandetny.Wszystko zalezy od ceny.
    Myslałem ze nie ma ceny.Dopiero teraz ja zauwazyłem.Wiec raczej to drugie.
    A teraz to juz w ogole badziewie.Pojemnosc silnika zadradza ze jest to motor od BMW m5 e39 podrasowany o 100 koni.Na koniec widze to takraktycznie nic swojego nie wymyslili a chca za to niebotyczne pieniadze.Ludziom dzisiejszymi czasy sie w głowie przewraca

Domyślnie

Stylistycznie piekne autko...Piekne aerodynamiczne ospoilerawanie i te felgi sa idealne. Wnetrze tez baredzo ładne, fajny kolor wnetrza, i ciekawe zegary. No i 500KM przy takiej wadze... Super wiec sa tez osiagi... Rzeczywiscie "tylko" cena zryta...

Awatar MKa
    Auto
    maniak

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez dydzi
    tylko tak dla scislosci:

kupuje sie nie auto, tylko wstep do klubu ascari race resort usytuowany w hiszpanii. czlonkostwo w klubie daje mozliwosc korzystania z toru ascari wszystkimi typami aut jakie tam maja (z F1 wlacznie) i wszystkich udogodnien usytuowany wokol toru. w komplecie 'dorzucaja' auto w postaci tego modelu.

dla mnie to jeden z najladniejszych aut sportowychw na chwile obecna - gladki, nienarzucajacy sie a zarazem agresywny, wyrafinowany elegancki. jedyne czego mi w nim brakuje to charakteru legendy
    No to mnie troche oświeciłeś - dzięki
    To jednak świetna sprawa w sumie - i auto i dostęp. SUPER
    Pozdrawiam

Domyślnie

bardzo ładny samochód. co do silnika to nie mam zastrzezen. prędkość jest wystarczająca. i tak na autostradach nie da się wyciągnąć tyle. tył wygląda troche jak ferrari.

Domyślnie

super woz tyl podobny to ferrari 575 maranello,dobry silnik tylko marka malo znana albo ja jej nie znam

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez stanko
    tylko marka malo znana albo ja jej nie znam
    Raczej ty jej nie znasz, bo marka jest bardzo dobrze znana na śiwecie. W Wielkiej Brytanii całkiem dobrze się sprzedaje.
    BTW świetnie zrobione auto. Jak widziałem jeszcze jego prototyp, nie byłem do niego przekonany. Jednak wyszedł im bardzo ciekawy wóz ze świetnymi osiągami.

Domyślnie

moze nie znam ale nie napisalem ze nie znana tylko ze jaj jej moze nie znam :damn: :damn: wiec nnie podwazaj mojej wypowiedzi

Awatar endrju
    Auto
    Fiat Punto I

Domyślnie

Naprawdę ładny, tylne światła przypominają lekko Ferrari a przednie 206 albo może nową Imprezę. No i te wloty powietrza, silnik też niczego sobie, ciekawe, ciekawe...
    I don't want blood... I want petrol instead...

DC-3 | B744 | SR-71 | Concorde
    Miura | LP640 | Gallardo Spyder | Testarossa | F40 | 159

Uprawnienia umieszczania postów