Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 3 z 18 PierwszyPierwszy 123456789101112131415161718 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 179

Wątek: Toyota Corolla E11 1.3

Awatar byku123
    Auto
    .

Domyślnie

Dynks szerokości i gratuluję zakupu

Awatar Dynks
    Auto
    Toyota Corolla E11 1.3

Domyślnie

Jeśli chodzi o felgi, to może na wiosnę/lato 2011 kupię, zależy od finansów. Na razie będą gołe stalówki, mam kołpaki, ale są paskudne i zmęczone życiem, więc je zdjąłem.
    Moderator Dream Team

Domyślnie

Nigdy mi sie ta generacja Corolli nie podobała, ale zdecydowanie i tak najgorsza była wersja kombi.. O ile w wersji 3- drzwiowej tył jest jeszcze do zaakceptowania to przód tak bardzo psuje wrazenie, ze jakbym nie spojrzał auto i tak mi sie nie spodoba.. Myslę, ze te 8tys. mogłes lepiej zainwestować, ale to twoj wybór i nic mi do niego. Najwazniejsze jest twoje zadowolenie. Mysle, ze jednak mogłbys sie pokusic o jakies kołpaczki bo teraz to brakuje tylko białych szyb z tyłu i kratki - wyglada jak słuzbowy van do przewozenia artykułów spozywczych, głownie ze wzgledu na lakier i gołe koła. Na szczescie to Toyota i to w dobrym stanie, trwały i dosc dobry technicznie samochód, jak sam wspomniałes przyjemnie Ci sie prowadzi i do tego mało pali, czego chcieć wiecej? Moze troche łądniejszej budy, ale to moje odczucia. Szerokosci men!

Redaktor naczelny Awatar MCL
    Auto
    Renault Clio IV 1.2 75 KM, BMW E60 525d

Domyślnie

Gratki Dynks E11 jest dość niezawodna, więc raczej będziesz zadowolony. A co do wyglądu, własne jest zawsze najpiękniejsze, nawet jeśli urodą nie grzeszy
    #drivetastefully

Awatar Dynks
    Auto
    Toyota Corolla E11 1.3

Domyślnie

danke danke
    Cytat Zamieszczone przez Dildo Zobacz posta
    Mysle, ze jednak mogłbys sie pokusic o jakies kołpaczki bo teraz to brakuje tylko białych szyb z tyłu i kratki - wyglada jak słuzbowy van do przewozenia artykułów spozywczych, głownie ze wzgledu na lakier i gołe koła.
    kołpaki będą w przyszłym tygodniu - znalazłem oryginalne toyotowskie za przystępną cenę, więc sobie sprawię. dzisiaj w słońcu się przyjrzałem autu i jednak lepiej będzie wyglądać z kapslami
    Moderator Dream Team

VIP Awatar ilovebmw
    Auto
    Zostało jedno :( Mondeo MK4

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez dani Zobacz posta
    Bo ja kościsty jestem i najwygodniej mi jest w niemieckich A Recaro w Sierze - mógłbym nie wychodzić Przez te moje narzekania w zimę będą w Tojce siedzenia ze Swifta GTI.
    Żeby nie było całkiem OT, żaba mało pali i z tego wzgledu LPG u brata zostało wyrzucone. Dodatkowo jako ciekawostkę mogę podać, że silnik 4A-FE w przeciwieństwie do 1,4 VVTi nie bierze olej, jest niemal pancerny i fajnie się kręci. Nie wiem czy wiesz, ale ten silnik był seryjnie uturbiany w Toyocie Starlet Glanza. Do waszych żab podchodzi bolt-on.
    4EFE, zarówno mój, jak i moich trzech kolegów olej lubi sobie popijać, nie mam pojęcia skąd takie informacje. Można trafić z olejem, którego znika znacznie mniej, niż innego, ale i tak znika. Znika bardziej, gdy się lubi kręcić. Pijących jest znacznie więcej, niż abstynentów, zapewniam Cię.

4EFTE podchodzi łatwo, ale należy się pobawić m.in. z intercoolerem. Dostęp do tych silników również nie jest łatwy, często zadbane mają wysokie ceny.

Przy dość spokojnej jeździe spalanie średnie w 150 kg lżejszej starlet wychodzi właśnie w okolicach 7 litrów. Przy mojej jeździe (niestety często wykorzystywanie możliwości do oporu) w mieście zbliża się do dychy, na trasie przekroczyło raz 9 . Najmniej, kiedyś dawno temu spaliłem 5 z hakiem. Ogólnie ten silnik jest ok, jeśli coś padnie, to prędzej osprzęt. Ja przy silniku nie robiłem nic (nadprogramowego) przez 2 lata jak go mam.

Gratulacje Dynks

There's more to liv
    ing than only surviving

Awatar gt4
    Auto
    EJ9 & MX-33 1/3

Domyślnie

mi 4AFE w Celice też lubiła trochę popić olej przy większych obrotach. po mieście nic nie brała

Awatar dani
    Auto
    WE XXXHP

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez ilovebmw Zobacz posta
    Pijących jest znacznie więcej, niż abstynentów, zapewniam Cię.
    Żaba mojego brata oleju nie bierze, w przeciwieństwie do mojej Vectry. Zaś info o pijących 1,4 można otrzymać z forum Corolli. Ale wiecie jak jest, jeden powie, 10 powtórzy. W każdym bądź razie od 4 lat brat nie ma jakichkolwiek problemów, czego trochę mu zazdroszczę.

Awatar kojek
    Auto
    megane RS

Domyślnie

wiem jak to jest się cieszyć z pierwszego własnego, więc gratulacje i bezproblemowego użytkowania życzę.

Awatar Cento
    Auto
    Volkswagen Golf II 1.6 D

Domyślnie

Dynks gratuluję. Pamiętam jak w podstawówce szalałem za taką, dorobiłem się nawet ksywki Corolla :-).
    Marzenia, niczym uśmiech kobiety, potrafią dodać skrzydeł. Golf, jak dobrze że ciebie mam :-).

Mój Volkswagen, mój wehikuł czasu: http://www.autogaleria.pl/forum/showthread.php?t=16171

Uprawnienia umieszczania postów