Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 7 z 18 PierwszyPierwszy 123456789101112131415161718 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 179

Wątek: Toyota Corolla E11 1.3

Awatar Dynks
    Auto
    Toyota Corolla E11 1.3

Domyślnie

Vielen Dank!

I jeszcze jedno pytanie: ile może w przybliżeniu kosztować zdjęcie haka? Robił ktoś może taką operację?
    Moderator Dream Team

Domyślnie

Ale masz go przyspawanego czy przykręconego? W tym drugim wypadku możesz sobie sam dać radę, w pierwszym - albo jechać do zwykłego blacharza, albo do zakładu montującego haki. Demontaż nie może być droższy niż montaż (montaż haka w zależności od okoliczności 100-250 zł), a zatem myślę, że spokojnie w 50 zetach powinieneś się zmieścić.
    Ostatnio edytowane przez Dj Brabus ; 16-10-2010 o 12:16

Awatar Dynks
    Auto
    Toyota Corolla E11 1.3

Domyślnie

O, to się wybiorę do blacharza jak będę miał chwilę. Hak jest przykręcony, ale wolę nie wsadzać tam moich łap, bo coś zepsuję i nie będę miał ani haka, ani zderzaka Dzięki za odp.
    Moderator Dream Team

Awatar dani
    Auto
    WE XXXHP

Domyślnie

Naklejkę najlepiej benzyną ekstrakcyjną (uważaj na deskę). Zrobi się z niej żel i łatwo zejdzie np starą kartą kredytową. Żarówkę podświetlenia łatwo wymienisz tylko jak masz drobne ręce. Jak masz typowo chłopskie to musisz odłączyć linkę prędkościomierza pod maską. Niestety, żarówki mają na sobie zielony kondonik. Najłatwiej o nie w ASO (2szt z tego co pamiętam 10zł).
    Przy okazji - u brata pojawiły się stuki pod podwoziem, ale nie z zawieszenia. Okazało się, że poszła poduszka wydechu. Tak, poduszka. Za katalizatorem nie ma typowych gumowych wieszaków tylko poduszka metalowo-gumowa. Na allegro kosztuje 150zł, w Intercarsie brak. Za moją radą zaputał się w ASO - 105zł, wieszak tłumika końcowego 23zł (allegro 15zł plus przesyłka).
    Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers.

Awatar Piotraso
    Auto
    Skośnooka ;)

Domyślnie

Mniej więcej w tym samym czasie także nabyliśmy podobną Toykę rok 99' srebrna, wersja LINEA TERRA pewnie tak jak twoja. Niestety pan niemiec po którym ją przejęliśmy zaniedbał ją trochę, cały dzień poświęciłem na przywrócenie jej do stanu jaki ja lubię czyli miło, czysto i pachnąco. Stan mechaniczny jest bardzo dobry oprócz pakietu startowego (czyli olej, płyny i rozrząd - który nota bene nawet przy zerwaniu jest tak skonstruowany, że nie robi szkód) i oczywiście wymiany przepalonych żarówek wskaźników i konsoli no i nowych opon "nic" nie trzeba robić
    Silnik faktycznie jest fajny co mi się podoba nie trzeba go kręcić tak wysoko jak hondę, nie żebym nie lubił szlifierek tylko w codziennej jeździe jest to wygodniejsze no i jest przez to większy komfort, ze względu na mniejszy hałas.
    Ogólnie życzę szerokości i dalszej bezproblemowej eksploatacji.
    PS. w środku jak dla mnie jest zupełnie bezpłciowo i smutno tyle, że materiały nie zużywają się zbyt bardzo,
    Jakość i przytulność wnętrza i to jak się siedzi w porównaniu z accordem... no nie ma porównania

Awatar Dynks
    Auto
    Toyota Corolla E11 1.3

Domyślnie

Gratki, będziesz zadowolony Ogólnie do wnętrza idzie się przyzwyczaić, chociaż na początku ciężko było mi się przestawić na pionowy panel środkowy - w Mondeo był lekko pochylony i było przez to przytulniej.

Najeździłem 3,5 tys. km i zdecydowałem, że trochę z tym autem się poprzyjaźnię, więc zrobię je pod siebie. Na sezon wiosenny powinno być już grubo
    Moderator Dream Team

Awatar Piotraso
    Auto
    Skośnooka ;)

Domyślnie

No toyką ma jeździć docelowo moja mama chociaż póki co ojciec nie daje jej się przyzwyczaić do autka
    mam za to takie pytanko, na początku zauważyłem, że w bagażniku pod wykładziną zbiera się wilgoć, dywanik od spodu był dość mokry (to jest po prawej stronie w bagażniku mniej więcej na środku), samochód wygląda na niebity oryginalne spawy tylko jakby jakiś nit odpadł bo była mała dziurka i może to od tego. Bo tak jak mówię po oględzinach wzrokowych nie widać było żadnych nieprawidłowości. A wilgoć jest tylko do spodu więc uszczelki i klapa są ok. Czy w innych też obserwowaliście coś takiego?

Awatar Dynks
    Auto
    Toyota Corolla E11 1.3

Domyślnie

To uszczelka (albo uszczelki) od świateł tylnych. Wystarczy wymienić uszczelki albo nawet dokręcić trochę mocniej światła (tylko bez przesady bo będzie trzask) i będzie po kłopocie. Generalnie to jest jedna z dolegliwości E11, tak samo jak odklejające się uszczelki od świateł przednich, których za Chiny Ludowe nie mogę znaleźć w sklepach ani na allegro, a jak już są z jakiegoś rozbitka, to ludzie wołają takie ceny że można się obśmiać.
    Moderator Dream Team

Awatar gt4
    Auto
    EJ9 & MX-33 1/3

Domyślnie

dawaj fotki wnętrza

zdemontowałeś już hak?

Awatar Dynks
    Auto
    Toyota Corolla E11 1.3

Domyślnie

Jutro zrobię fotki wnętrza, bo teraz już się ściemnia. Hak jeszcze jest, nie mam czasu jechać na warsztat żeby go zdjąć Ale niedługo się go pozbędę.
    Moderator Dream Team

Uprawnienia umieszczania postów