Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 9 z 18 PierwszyPierwszy 123456789101112131415161718 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 179

Wątek: Toyota Corolla E11 1.3

Awatar gt4
    Auto
    EJ9 & MX-33 1/3

Domyślnie

nie no wiem, ze to malo prawdopodobne. kiedys kolesiowi dalem 50 zeta jak przestawilem jego Skode Celica ...ale koles siedzial w srodku :lol:
    w sumie to byla jego wina, bo stal za mna w tak ciulowym miejscu, ze go nie widzialem, a tak na prawde to nie wolno mu bylo tam stac ale nie chcialem sie klocic.

ja bym tu nic nie ruszal przy zawieszeniu, chyba, ze Dynks ma zamiar wyemigrowac do kraju z normalnymi drogami a fele z parapetem ...oczywiscie ..i do tego kolpakospinnery

Awatar Dynks
    Auto
    Toyota Corolla E11 1.3

Domyślnie

Fele będą na wiosnę :>

Byłem przed chwilą u blacharza, zrobi mi zderzak jutro rano. Nic groźnego, spadł tylko z zaczepów i śrubka się urwała, więc pół godziny roboty max. Najlepsza była reakcja blacharza, bo parę dni wcześniej zdejmował mi hak - "a tak ładnie go założyłem "

Update:
    zderzak założony, ale... trzeba będzie wyklepać kawałek tylnego błotnika, bo jest delikatnie wgięty :/ minimalna szpara między zderzakiem a błotnikiem, ale kole w oczy... całe szczęście że po znajomości to będzie zrobione, więc pół darmo i dobrze. za to kupa straconego czasu...

kolejny raport spalania: trasa Wrocław - Kędzierzyn - Wrocław, głównie autostradą. spalanie: 7,5 litra. Wg mnie bardzo dobrze, zważywszy że autostradą właściwie cały czas leciałem gps-owe 130 - licznik przekłamuje wtedy o 15 km/h, wskazywał 145 (i nawet nie było przesadnie głośno - dało się rozmawiać ).
    Moderator Dream Team

ŁOWCA BLACH Awatar AGENT
    Auto
    Najlepsze na świecie

Domyślnie

A ile da się wycisnąć maksymalnie z takiego silnika 1.3? Licznikowo i wg GPS'a.
    Były:
    (1.)
    Fiat 126 elx (NGI 9F82) 00', (2.) Fiat Uno 0.9 + LPG (NGI C858 ) 07', (3.) Opel Astra G Caravan 1.6 + LPG (NGI 04777) 99' , (4.) Fiat Panda 1.1 + LPG (NGI 4L32) 07' , (5.) Fiat Grande Punto 1.4 8v + LPG (N0 SORRY) 08', (6.) Honda Accord 2.0 benzyna (NO 9999C) 09', (7.) Alfa Romeo Giulietta 1.4 Turbo Benzina MA 170 TCT + LPG (N0 DAWAJ) 12'
    Są:
    Piaggio MP-3 400 (NOL 6Y06)
    Renault Scenic II phII 2.0 136 KM + LPG (N0 NSENS)

Awatar dani
    Auto
    WE XXXHP

Domyślnie

Dwieście po mieście. Wg. Toyoty 175km/h.
    Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers.

Awatar Dynks
    Auto
    Toyota Corolla E11 1.3

Domyślnie

Licznikowo 190, wg gps-a to pewnie tak jak Toyota rzecze, czyli 175 jeśli auto w dobrej kondycji.

EDIT:

oto, co się dzieje, gdy zostawi się auto na noc i dzień na dworze - przed Wami Toyota Rodius Kombi Supervan

Uploaded with ImageShack.us
    Moderator Dream Team

Domyślnie

Corolla Shooting Brake!

Awatar dani
    Auto
    WE XXXHP

Domyślnie

Cx od razu się polepszył
    Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers.

Awatar gt4
    Auto
    EJ9 & MX-33 1/3

Domyślnie

Dynks nie strasz. ja nie wiem czy znajdę Civica. od soboty go nie ruszałem.

Awatar Dynks
    Auto
    Toyota Corolla E11 1.3

Domyślnie

Kupiłem sobie radyjo Sony CDX39GT, fajnie się komponuje z wnętrzem i gra lepiej niż ten seatowy dziad.

No i w końcu znalazłem czas na kilka fotek

-- Wcześniejszy post --
    Pierwsze podrygi wiosny, pierwsze poważne wydatki. Odwiedziłem warsztat, bo coś mi huczało podczas jazdy - okazało się, że to łożysko z tyłu. Droga część, z początku miała kosztować 500 zł, ale mechanik znalazł za 250 w intercarsie, za co mu chwała. Przy okazji wymienił łączniki stabilizatora i szczęki hamulcowe z tyłu. Poza tym wymiana oleju (przebieg 104 544 km) - Mobil 1 5W40 i filtr, i łącznie z robocizną wyniosła mnie dzisiejsza zabawa 640 zł. Ale płaczu nie ma, lepiej zrobić zawczasu niż jak się całkiem rozleci Przynajmniej nic nie huczy i nie stuka

-------------- jeszcze wcześniejszy post
    6 tysięcy km z Corollą stuknęło dzisiaj. W dalszym ciągu brak usterek poza przepaloną żarówką. W planach na styczeń podjechanie do tłumikarza żeby pokombinował coś z mocowaniem wydechu, bo na wrocławskie drogi za bardzo zwisa i czasami przytrę o próg zwalniający rurą między środkową a końcową puszką wydechu. Ponadto same plusy - -17, auto odpala za pierwszym razem, ogrzewanie dmucha aż miło. Spalanie w zimie to 8,2 litra z pomiarów jakich dokonałem. Nie jest źle
    Moderator Dream Team

Awatar daboo
    Auto
    Złoty pociąg

Domyślnie

a gdzie foty wnetrza z nowym radyjem ? :P fajna ta 'rolla, pogadaj z bartkiem co do nalepek bo fajnie by tora tora na dachu u ciebie wygladala :P
    Shadows| MotorPunk | Portfolio

Lubię chałwę.

Uprawnienia umieszczania postów