Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 9 z 10 PierwszyPierwszy 12345678910 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 94

Wątek: KIA Sorento 2.2 CRDi A/T Freedom

Awatar b707
    Auto
    Skoda Superb III ew. Citigo Elegance

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez luk Zobacz posta
    W samochodach premium jest wiele gadżetów bez których można się obyć, ale gdy już są, to cieszą. Nawet jeśli użyjesz ich raz albo i wcale. W moim przykładzie wskazałem to co jest w samochodach konkurencyjnych, a czego nie ma w kia sorento. Przykładowy platinum 4007/outlander mają pełne wyposażenie, w tym wiele można rzec zbędnych gadżetów, ale w ten sposób cena jest zasadna. W przypadku kia sorento jest inaczej.

Nie rób z konkretnego argumentu kontrargumentu. Wskazałem na tą opcję w wyposażeniu, aby komuś udowodnić, że jednak pewne rzeczy są dostępne tylko w 4007/outlander. Może duperelka, ale tego i wielu innych drobiazgów nie znajdziesz w sorento. Poza tym, to nie moja zasługa, że przez dwie strony tematu moderatorzy i redaktorzy pisali o tym jakie mają dźwigienki od wycieraczek na dodatek w swoich skodach. Jak to się zwykło młodzieżowo pisać LOL przed duże L.
    Człowieku...
    Ale co z tego że są te duperelki gdy wykończenie nawet tych platiniumów woła o pomstę do nieba.

Wczesniej pisałem:
    Cytat Zamieszczone przez b707 Zobacz posta
    Zresztą co do trojaczków to jak patrze na to:
    http://www.autogaleria.pl/fotografie...21342&test=315
    i na to:
    http://www.autogaleria.pl/fotografie...28968&test=421

a potem patrze na to:
    http://www.autogaleria.pl/fotografie...33711&test=473

To przepraszam... Ale KIA prezentuje klase.... wyżej
    Sorry ale jak płace kasę to wymagam by wszystko wyglądało zwłaszcza w wyższych wersjach. Taki numer że z przodu jest fajnie a tył to bydłowóz chyba tylko Ford w Fieście Ghia robi...
    pzdr
    Imperialne Siły Moderujące

Tu pilnuje Kocia Banda:
    https://www.facebook.com/KociaBanda/

VIP Awatar el_
    Auto
    1.4 i 3.0

Domyślnie

Trzeba przyznać, że trzeci rząd w premium c-crosserze rządzi

Awatar b707
    Auto
    Skoda Superb III ew. Citigo Elegance

Domyślnie

Może to oparcie odchyla się jeszcze o 90stopni i może robić za terenowy kibel? Tak jak w TG kiedyś w Hiluxach:P
    Imperialne Siły Moderujące

Tu pilnuje Kocia Banda:
    https://www.facebook.com/KociaBanda/

Awatar luk
    Auto
    zmieniam

Domyślnie

Te foteliki są dla małych dzieci albo dla teściowej. Mam ciężarówkę i zostały wymontowane. Podczas jazdy testowej były złożone, także nawet na oczy tego nie widziałem.

Właśnie wracając do jakości, to skórzana tapicerka jest znacznie lepsza w peugeocie niż w kia. Miękka, przyjemna w dotyku i z wyraźnie grubszej wysokogatunkowej pachnącej skóry.

Co do tapicerki i foteli w kia, bardzo trafnie określił to @migas przy teście mniejszego modelu kia sportage. Podzielam ten pogląd.

Cytat Zamieszczone przez migas w migiem o... Zobacz posta
    Przednie fotele są niezłe i dopóki nie zamówimy "skórzanej" tapicerki noszącej wszelkie znamiona azjatyckiej ceraty, również wystarczająco dobrze trzymają na zakrętach.

Teraz przeczytałem, że skóry w kia to wyroby skóro podobne ze skaju. No to ładnie.
    Ostatnio edytowane przez luk ; 24-09-2010 o 11:56

Awatar crossmax
    Auto
    Ford Focus 1.8 Zetec

Domyślnie

Nie wiem, czy skóra na fotelach Sorento rzeczywiście przypomina azjatycką ceratę, ale na zdjęciach prezentuje się bardzo fajnie. Trzeci rząd siedzeń wygląda znakomicie.

Auto
    Skoda Roomster

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez luk Zobacz posta
    Teraz przeczytałem, że skóry w kia to wyroby skóro podobne ze skaju. No to ładnie.
    no dokladnie takie samego jak w latach 80 sie obijalo drzwi do mieszkania. identico.

i trzymaj sie wlasnych zalecen. a potem wroc raz piszesz, ze zeby wydac ocene trzeba pojsc na jazde probna, podotykac i pomacac. teraz poczytales pare tekstow z netu i ferujesz wyroki. badz konsystentny sam ze soba.

skóra to osobna pozycja w cenniku. skóra ekologiczna to też osobna pozycja w cenniku. ale jest się o co przyczepić, nie?

Awatar luk
    Auto
    zmieniam

Domyślnie

@stefan.burczymucha napisałem tylko: "no to ładnie", a Ty mi wciskasz jakieś słowa, których nie użyłem i interpretujesz moje "no to ładnie" jak wyrok.

Spokojnie, nie bój się, wyrok w sprawie sportage jeszcze nie zapadł. Póki co "sąd" analizuje dostępny materiał dowodowy, także z wypowiedzi użytkowników forum.

Auto
    2018 Volvo V60 Cross Country 2,4 D4 AWD

Domyślnie

Do niedawna byłem zagorzałym przeciwnikiem koreańskiej motoryzacji, ale to co pokazuje KIA od czasów Scheryer'a kładzie mnie na łopatki. moje uprzedzenie do marki w 99% minęło a nowe Sorento jest wizualnie świetne! nie siedziałem niestety, widziałem jedynie w ruchu ulicznym i na parkingu. Wnetrze przez szybę wygląda bardzo estetycznie, jak i na zdjęciach również. w ciągu najbliższych tygodni zdecydowanie wybiorę się na jazdę testową.
    za 150k PLN otrzymujemy w pełni wyposażone auto w bardzo sensownym dieslu, z napędem na 4 koła i automatem. za konkurencyjne auto jest to imho atrakcyjna cena.

co do TROJACZKÓW:
    nigdy nie widziałem w tym segmencie tak szkaradnych aut. małe bazyliszki. każdy oczywiście może miec swoją opinię, ale gdybym miał wyrazic swoją, byłaby jednoznaczna: "wizualnie irytujące". bardzo lubie PSA (z ich stylistycznymi hitami C5 & C3, mistrzostwo designu), ale to niestety wina japończyków i mistubishi, że zaprojektowali gniota. PSA dołożyło jedynie jeszcze bardziej nieszczęsne niż pierwotne auto przody i powstał nam drogowy koszmarek. dziwię się, że PSA przygarnęło tak bezpłciowy pojazd i obrandowało swoimi znaczkami ;/
    brak regulacji kierownicy uważam za żenujący i dyskwalifikujący nawet w aucie za 30k PLN. w trojaczkach jest to śmiech na sali. tak jak w polonezie jest tylko pion. siedziałem i nijak nie mogłem znaleźc pozycji, jakieś takie podkurczone nogi (182cm, 75kg) ;/ reasumujac: pewnie trakcję ma bardzo dobrą, ale moim zdaniem to najmniej ciekawe auto w segmencie.

KIA to bardzo ciekawa propozycja (nawet dla osoby z ciągotami na premium, która potrafi racjonalnie liczyc $) i nie ma zbytnio konkurencji w tym przedziale cenowym (jedne wyraźnie mniejsze, inne wyraźnie gorsze a Sorento to nie premium). sukces rynkowy ma w kieszeni (zwlaszcza w krajach, ktore nie maja kompleksow marki).
    trojaczki... to chyba nawet nie ta klasa a już na pewno nie ta liga.

Awatar luk
    Auto
    zmieniam

Domyślnie

W pierwszym zdaniu masz rację, potem się pogrążasz. Nie za wcześnie na porównania, przecież nawet nie siedziałeś w sorento ? Outlander potworek, no wybacz. Najlepiej sprzedający się suv na rynku. Peugeot i citroen nie miały żadnej reklamy, w przeciwieństwie do mitsubishi, które po reklamie outlandera mogło sprzedawać nawet na pniu, ale to nie mój problem. Być może to kwestia umowy, jaką psa zawarło z mitsubishi. Szczerze namawiam na te samochody, ponieważ są na serio bardzo udane. Świetne auta, ale przez brak reklamy i odpowiedniego wypromowania można rzecz tylko dla indywidualistów. Przypadkowi ludzie oglądający na ulicy są zainteresowani i wyrażają aprobatę, że taki design jest przyjemny. Osobiście im dłużej patrzę, tym bardziej mi się podoba. Ale to kwestia gustu, są gusta i guściki. Trojaczki mają bardzo dobrą trakcję. Minął rok, przejechałem 15 tysięcy i mam wyrobioną opinię.

Zbanowany
    Auto
    azjatyckie

Domyślnie

poprzednie Sorento było jak dla mnie ładniejsze, mimo, to wtrące się do dyskusji i w forumowej batali stanę po stronie nowego Sorento
    Outlander był ładny do zeszłorocznego fl, teraz jest tragiczny i nieforemny jakiś taki - francuskie klony pomijam, bo mi kompletnie nie leżą (są okropne....)
    przewidują, że Sorento osiągnie sprzedaż większą niż wszystkie 3 bliźniaki razem wzięte (bo tylko Outlander jest jakąś tam konkurencją na świecie)
    koreańskie disle na pewno nie ustępują francuskim, a benzyniaki Mitsubishi juz od pewnego czasu nie są dla Kii materiałem wyjściowym do produkcji własnych motorów i również są przynajmniej porównywalne
    nie ma tekiej materi, w której Koreańczycy z nowym Sorento mogą sie obawiać japońsko-francuskiej konkurencji

Uprawnienia umieszczania postów