Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy 1234
Pokaż wyniki od 31 do 39 z 39

Wątek: 2010 BMW Concept 6 Series Coupé

Awatar Damianus
    Auto
    Audi A3

Domyślnie

Oglądając pierwsze zdjęcia bylem trochę zawiedziony.Ale teraz, im dłużej się im przyglądam tym coraz bardziej jestem zauroczony tym samochodem.
    Zastrzeżenia miałbym jedynie do tych pasków led w zderzaku.Po jaką cholerę oni je tam upchnęli???Od kiedy ringi nie wystarczają jako przepiękne światła do jazdy w dzień?

Tu widać to doskonale>>>http://www.e90post.com/forums/showthread.php?t=434702

Awatar crossmax
    Auto
    Ford Focus 1.8 Zetec

Domyślnie

Trochę dziwna sprawa z tymi światłami. Z tego co wiem, światła do jazdy dziennej nie mogą być podwójne (przynajmniej w Polsce), tj. pasek na zderzaku i reflektory.

Jeśli mam rację, to możemy te nieścisłości zwalić na fakt, że dyskutujemy o samochodzie koncepcyjnym.

Awatar baczek
    Auto
    Renault Modus 1.4 16v/Laguna II ph II 2.0 16v

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez rafal345 Zobacz posta
    Mnie on się nie podoba. Jest taki... strasznie cieżki i wielki.
    Jako auto sportowe słabo. Ale jest elegancki i bardzo zbliżony (według mnie) do Merca CL.
    Dzien dobry... To nie jest auto sportowe.... Tylko luksusowe GT

Awatar FantasTICO
    Auto
    Daewoo Tico

Domyślnie

Obecna seria 6 to moim zdaniem najładniejsze BMW jakie powstało za czasów Chrisa Bangle'a, ale muszę jednak stwierdzić, że i ten model nie rozczarowuje. Jest taki w stylu dawnego BMW - ładny, proporcjonalny, ale już nie taki awangardowy. Zwłaszcza w środku, gdzie przypomina inne luksusowe auta tej marki. We wnętrzu mógłby być nieco bardziej sportowy moim zdaniem.

VIP Awatar ilovebmw
    Auto
    Zostało jedno :( Mondeo MK4

Domyślnie

Oh Lord, won't you buy me a... New BMW 6-Series.
    Świetne jest

There's more to liv
    ing than only surviving

Awatar smigi
    Auto
    Maluszek-ciasny ale własny;]

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Damianus Zobacz posta
    Zastrzeżenia miałbym jedynie do tych pasków led w zderzaku.Po jaką cholerę oni je tam upchnęli???Od kiedy ringi nie wystarczają jako przepiękne światła do jazdy w dzień?
    Hmm..

A to nie są światła przeciwmgielne?

Awatar Jacobser

Domyślnie

BMW chce chyba pokazać, że jest główną i najważniejszą gwiazdą podczas targów w Paryżu. Nowa ''szóstka'' gwarantuje, że to uda się zrobić. Wystarczy bowiem, że spojrzymy na jej design, na ten piękny krój reflektorów, gładką linię i zupełnie nowy image, a juz wiemy, że BMW rządzi. Dziś na salonie, jutro na ulicy.

Awatar Royallith
    Auto
    Fiat Punto Evo 1.4 8V

Domyślnie

Jeśli chodzi o rzut z tyłu to...dawno nie widziałem tak wspaniałego BMW Linia boczna - miód Wnętrze - nie komentuję, takie jak i wszędzie. Ale ten przód... Ten pasek pod reflektorem mogliby sobie podarować i wtedy wyglądałoby to normalnie - nie jak coś z podbitymi oczyma. Poza tym przedni zderzak mógłby być bardziej agresywny, nie najlepszym pomysłem jest ten jednoczęściowy wąski wlot. To w sumie jedyne, co mi się nie podoba... Ale ten tył... Czekam na M6

EDIT:
    Tak po namyślę, również i przód zaczyna mi się bardzo podobać
    Bez Mazdy nie ma jazdy!

Awatar szymonn
    Auto
    328i

Domyślnie

Tyl bardzo przyjemny, linia boczna oczywiscie tez, przod wyglada na nieco bardziej stonowany niz w poprzedniku (ktory mi przynajmniej sie podobal), lecz nie jest zle. Wszedobylskie LEDy IMO calkiem niezle wpasowuja sie w zderzak i nie raza specjalnie. Wnetrze typowe dla nowego BMW, ten nieco za jasny braz nie porywa, ale mimo wszystko wyglada dobrze.

Uprawnienia umieszczania postów