Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Wątek: 2010 KTM X-Bow R

VIP Awatar Ecnelis
    Auto
    Lancia κ Coupe 2.0t

Domyślnie 2010 KTM X-Bow R

KTM przygotował mocniejszą wersję swojej maszynki do mielenia asfaltu - oto X-Bow R. Maszyna korzystająca z silnika Audi S3 rozwija 300 KM i waży 795 kilogramów. Póki co brak więcej szczegółów, wiadomo jedynie, iż auto ma być dostępne w zwykłej wersji szosowej oraz z pakietem przygotowanym specjalnie na tor.

Źródło: autoblog.nl
    Ostatnio edytowane przez Ecnelis ; 25-09-2010 o 09:35

Awatar andrzej19961999
    Auto
    VW CC 2.0TSI

Domyślnie

A tym można jeździć po ulicach?

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Kia Cee'd SW II

Domyślnie

Z normalnym pakietem owszem, ale z "Race" jedynie na tor.

Awatar Jacobser

Domyślnie

Skoro władowali to tego lekkiego pojazdu silnik z Audi S5 to ja nie mam pytań. Trzeba naprawdę umiejętnie obchodzić się z gazem i umieć prowadzić taki wóz rzeby się nie zabić na pierwszym zakręcie. A poza tym do minusów zaliczam jeszcze krzykliwe malowanie. Zwłaszcza te pomarańczowe felgi wyglądają miernie.

Awatar Patryk R.
    Auto
    Renault Sport

Domyślnie

A mi się podoba, choć wolę jednak wersję podstawową przeznaczoną do ruchu miejskiego. Z silnikiem od S5 raczej tym wozem powinni jeździć kierowcy wyścigowi, bo przeciętny Kowalski może mieć problem. Ach, sory, przeciętnego Kowalskiego na to nie stać. :P
    Start Engine.pl - Motoryzacyjny styl życia

Awatar gt4
    Auto
    EJ9 & MX-33 1/3

Domyślnie

co za łosie. nawet czytać te boty nie potrafią. AUTO MA SILNIK OD S3

btw Motorynka V8 postarał byś się trochę więcej, bo nawet spambot J. więcej literek wklepał od ciebie.

nie mogę, co za argumenty. "powinni jeździć kierowcy wyścigowi, bo Kowalskiego nie stać" :lol:

@ Szakal i co z tego? przecież taki silnik tam nawet nie wejdzie. poza tym S5 ma trochę więcej, niż 300 koni
    mieli by wrzucić większy/cięższy silnik i go później przykręcić? to nie ma sensu.
    Ostatnio edytowane przez gt4 ; 25-09-2010 o 23:03

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Kia Cee'd SW II

Domyślnie

Ecnelis miał napisane na początku S5, tylko później poprawił.

EDIT:

Masz rację, ale nie wszyscy są tacy bystrzy albo nie wiedzą i piszą bez zastanowienia (czyt. nawalają posty jak natchnieni). Napisałem o tym żeby ci wskazać skąd ta u nich pomyłka. Motor V8 też się przeistacza w takie bota. Nawala w to klawiaturę dwa zdania do każdego tematu i wyłącza komputer. Idzie jakby gdyby nic w pełni spełniony do kuchni po kanapkę, a moderatorzy mają pracę. Do takich ludzi nie dojdziesz dopóki NIE URWIESZ kabla od internetu. Mi też się kończy cierpliwość, ale pozostaje ich ignorować.

EOT bo też nas posądzą o spamowanie.
    Ostatnio edytowane przez Szakal ; 25-09-2010 o 23:18

Awatar Patryk R.
    Auto
    Renault Sport

Domyślnie

Panowie jakie są wasze problemy, bo nie bardzo rozumiem? Uważacie, że każdy forumowicz ma błyszczeć mega wiedzą tak jak wy? Do innych podchodzicie krytycznie i oblewacie falą krytyki jak to oni nie piszą (chyba że to tylko ja piszę, wyłączam i idę po kanapkę jak napisałeś), a na siebie nie spojrzycie i uważacie, że piszecie super poprawne oraz z sensem posty. Jak jakieś ale to na PW proszę.

Domyślnie

Już raz dostałeś chyba bana, nie skłoniło cię to do przemyśleń?
    "gwiazda na masce to czujnik parkowania dla ubogich".. LiveLetDie

Awatar Patryk R.
    Auto
    Renault Sport

Domyślnie

Skłoniło i jakoś dalej nie kumam o co biega. Sory, ale piszę na temat, nie wypowiadam się na temat jakiś bzdet, tylko piszę o motoryzacji. Forum jest od wyrażania swoich opinii i dyskutowania na różne tematy, a moje wypowiedzi nie odbiegają od tego co piszą pozostali użytkownicy! Myślicie, że nawalam w klawiaturę, bo mi zależy na liczbie postów? Nie udzielałbym się wtedy na forum, bo to nie miałoby sensu. Temat w którym się wypowiadam najpierw czytam i na pewno nie piszę na tzw. pałę jak co poniektórzy myślą. Większość użytkowników, którzy są na tym forum już długo pewnie się zna i są do siebie przyzwyczajeni, a jak pojawi się "nowy" i zrobi jakiś błąd lub nie jest tak ..., spostrzegawczy? Obeznany w temacie? Nie wiem jak to nazwać, to trzeba wytknąć błąd. Skoro według was piszę bzdury to mi wyjaśnić proszę na czym polega błąd.

Uprawnienia umieszczania postów