Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 5 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 43

Wątek: 2010 Audi Quattro

VIP Awatar Ecnelis
    Auto
    Lancia κ Coupe 2.0t

Domyślnie 2010 Audi Quattro

Audi przypomni nam w Paryżu o 30 urodzinach autorskiego napędu na cztery koła, czego dokona koncepcyjnym coupe o oczywistej nazwie Quattro. Maszyna będzie napędzana 5-cylindrowym turbo TFSI pochodzącym z TT RS, który w tym wydaniu ma produkować 408 KM i 480 Nm i współpracować z 6-biegową, ręczną przekładnią.

Źródło: autoblog.com

Cytat Zamieszczone przez Abaddon Zobacz posta
    Brakuje tylko pięciocylindrowca, ale na V8 nie można narzekać
    Coś mi się pokręciło z tym silnikiem - Quattro ma podkręcone R5 tubo z TT RS - poprawiłem.
    Ostatnio edytowane przez Ecnelis ; 30-09-2010 o 21:45

VIP Awatar Potek
    Auto
    Audi A4

Domyślnie

hmm kiedyś myślalem o tym żeby na bazie A5 naszkicować jakby wyglądała obecna interpretacja Audi Quattro.. i o ile przód jest wg mnie zbyt... lexusowaty... (zrobił bym węższe i szersze światła i grill) o tyle linia boczna nienaturalnie krótka, wygląda świetnie... a tył.. normalnie brak mi słów! genialne !!

Domyślnie

OMG! Szakal miał rację...

Cytat Zamieszczone przez Szakal Zobacz posta
    Wpadka Audi czy fake?:

Już na stronie tego nie ma. Czyżby to było Audi A5 Sport Quattro czyli niejako następca Ur-Quattro.
    Może Concept Quattro nie wygląda aż tak dramatycznie jak ta wizja powyżej, ale mam mieszane uczucia... Przód zupełnie do mnie nie przemawia, jest zbyt wulgarny. Najciekawszy jest tył, który faktycznie stara się nawiązywać do legendarnego Quattro SWB. Jednak całość to taka dziwna mieszanka powstała ze skróconego S5 pomieszanego z czymś, co ma przypominać klasyczne Quattro z lat 80-tych... Nie przemawia to do mnie.

Awatar gt4
    Auto
    EJ9 & MX-33 1/3

Domyślnie

Prodrive P2 + Lexus LFA + Chevy Camaro = nieudana próba wskrzeszenia Urquattro
    linia okien i przetłocznie boku są świetnie skomponowane

Awatar Grap!
    Auto
    Toyota Corolla E11

Domyślnie

Mnie z kolei podoba się przód :P Ogólnie auto nie wygląda nadzwyczaj niesamowicie. Ot, takie Audi, jeśli to miało być wskrzeszenie legendy - IMO nie wyszło.

Awatar zychu
    Auto
    Renault Scenic III ph.III

Domyślnie

Dla mnie linia boczna wygalda jak w corrado ...a calosc mi sie kojarzy jakby pozmieniali tyl i przod w corrad i maja samochod O.o

Najlepiej wyszedl tyl.

VIP Awatar Robak
    Auto
    Infiniti M35h

Domyślnie

Szczegoły sa niezłe. Przod i tył maja fajne detale. Jednak jako całosc wyglada słabo. Głownie z tego powodu ze brak tu proporcji. Boczna linia jest fatalna. Moze jak wejdzie do produkcji to na zywo bedzie wygladał.

Awatar Abaddon
    Auto
    Focus I 1.6

Domyślnie

Już go kocham Świetny jest Brakuje tylko pięciocylindrowca, ale na V8 nie można narzekać

EDIT: Tapetki na NCS, wraz z ujęciami wnętrza
    Ostatnio edytowane przez Abaddon ; 30-09-2010 o 09:17
    No replacement for displacement

Awatar Patryk R.
    Auto
    Renault Sport

Domyślnie

Przód, cóż ..., trochę przegięli z tymi wlotami i atrapą, jeszcze ten wlot na masce, masakra. :/ Tył wygląda o niebo lepiej. Jest wszakże dosyć prosty, ale jednocześnie też atrakcyjny, natomiast całość ..., hmmm, nie robi jakiegoś powalającego wrażenia. Audi mogło się bardziej postarać, żeby uczcić swój sławetny napęd. :/
    Start Engine.pl - Motoryzacyjny styl życia

Domyślnie

Brzydsze niż oryginalne Quattro. Za to wnętrze wygląda wyjątkowo ciekawie.

Uprawnienia umieszczania postów