Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19

Wątek: 10 dla wybranych

Awatar JaCie

Domyślnie 10 dla wybranych

http://wiadomosci.o2.pl/?s=514&t=4723
    to link do strony z najdroższymi samochodami świata wg magazynu Forbes. Chciałbym by w tym gronie było moje auto... Nie pasuje tam jestnie Maybach. Wśród takich aut coś tak szkaradnego... Może jest drogie, ale za sam wygląd wykreślił bym go z listy.

Awatar Wielbłąd
    Auto
    sępie

Domyślnie

Widzisz dla ciebie szkarada a dla mnie nie... dla mnie ten samochód jest wyjatkowo piekny, wyjatkowo luksusowy, bardzo mi sie podoba a wracajac do listy to zdziwił mnie fakt ze Saleen S7 jest na 1 miejscu... uwazam go za piekne auto sportowe o niesamowitych osiagach, kolejnym smaczkiem jest oczywscie Pagani Supper na sam dzwik wymawianej nazwy az sie uszy trzesą... pózniej szwed... super osiagi ogromna moc z całkiem nieduzego silnika robi wrazenie, a stylizacja MNIAM... na moje uwage zasługoja szczegulnie Maybach 62, 57... oraz MB SLR McLaren... dla mnie te samochody sa piekne, nie pogardził bym zadnym z nich...

a tak na marginesie to kazde auto na tej liscie mi sie podoba, bym sie nie popłakał gdyby którys stał u mnie w garazu...
    To nie ja byłam Ewą !

No popatrz jak jest pięknie.

Domyślnie

ciekawe ,najlepsze dla mnie i najdrozsze wozy,nie wiem czemu wzial sie tam Spyker,z tych wszystkich wzialbym chyba carrere GT

VIP Awatar kocie_ruchy
    Auto
    vespa

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez leopard
    wiem czemu wzial sie tam Spyker
    co to ma niby znaczyc? ;]

spyker c8 double 12s T jest obok koenigsegga jest obecnie najlepszym samochodem w swojej klasie

i lepszy od carrery gt: lepsze wlasciwosci jezdne (auto prosto z le mans wiec inne auta sa bez szans jesli chodzi o zastosowane technologie; inne auta maja rozwiazania wzorowane na tych z wyscigow, ten to po prostu auto wyscigowe)
    ciekawsze wnetrze
    do tego cgt jest samochodem bardzo bezosobowym, nie ma takiego ducha jak np 550A, 917K, 959 czy 962
    no i cgt zostala zbudowana TYLKO I WYLACZNIE po to, zeby przynosic firmie zyski

co do samej listy to jest tutaj pewna niescislosc - jest to lista 10 najdrozszych aut sprzedanych w zeszlym roku, co nie znaczy najdrozszych wszech czasow czy tez najdrozszych oferowanych w zeszlym roku
    Moto Oeconomicus na wyborcza.biz - o pieniądzach, trendach i marketingu w przemyśle motoryzacyjnym

RossoCorsa.pl

Auto
    *

Domyślnie

Według mnie takie listy są robione na siłę i w gruncie rzeczy nie mają żadnego znaczenia, ot takie wyliczanie, tak samo jak najbogatsi świata, lepiej by się ludzie zajeli czymś pożyteczniejszym... :lol:
    konto zamknięte

Ryzykant
    Guest

Domyślnie

Śmiać mi się chce z tej listy.Niewiem jakie były pod uwagę brane kryteria.Ale widze że to Lista Najmodniejszych Samochodów dla Milionerów na rok 2005. Pomineli Ferrari Enzo... i itd.

Awatar Wielbłąd
    Auto
    sępie

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Ryzykant
    . Pomineli Ferrari Enzo... i itd.
    heeh pomineli Enzo bo nie jest ono produkowane :lol: :lol: :lol:
    To nie ja byłam Ewą !

Awatar Wielbłąd
    Auto
    sępie

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Wielbłąd
    heeh pomineli Enzo bo nie jest ono produkowane :lol: :lol: :lol:
    L O L
    ale wymowna odpowiedz gratuluje... nie umiesz napisac dokładniej ?? A moze myslisz ze Enzo jest produkowane hehe L O L :lol: :lol:
    To nie ja byłam Ewą !

BeeMiX
    Guest

Domyślnie

Z Saleenem S7 Twin Turbo troche sie kopneli bo ta wersja ma 2,9s do 100km/h i 750KM. Podali dane techniczne starszego bez turbin.

VIP Awatar kok
    Auto
    Sprzedane

Domyślnie

Śmiać mi się chce z tej listy.Niewiem jakie były pod uwagę brane kryteria.Ale widze że to Lista Najmodniejszych Samochodów dla Milionerów na rok 2005. Pomineli Ferrari Enzo... i itd.
    Zgodze sie z oboma przedmówcami, gdyz w chwili obecnej można zamuwic droższe samochody ( choć Ferrari Enzo juz nie zamuwisz ponieważ cała produkcja zeszła na pniu ), a nie ma ich wymienionych ponieważ czeba już troche poszukać i wiedzieć czego sie szuka, a autorom tach wyliczanek sie poprostu niechce lub niewiedzą czego szukać.

www.rawa.katowice.pl
    Wszystkich chętnych zapraszamy na treningi. Masz pytania napisz.

Uprawnienia umieszczania postów