Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 7 1234567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 63

Wątek: Forumowicze o Forumowiczach

Awatar Wielbłąd
    Auto
    sępie

Domyślnie Forumowicze o Forumowiczach

Tak wiec chciałbym abyscie wyrazili swoje zdanie na temat danych userów z tego forum... i zaznaczam, że i nie chodzi mi o zjechanie kogos... ale o dobrym wypowiedzeniu sie na kogos temat...a przy okazji mozna by było dowiedziec sie co mysla o Tobie inni

tak wiec ja zaczne:

DJ JoHnSoN to jest pierwsza osoba z która pisałem na gg... przyszłem na to forum, zaczełem pisac w nocy posty, był tylko DJ odezwał sie do mnie na GG, pierw pouczał mnie jak mam pisac teksty itp, potem gadalismy o czyms zupełnie innym. Bardzo wpozo, nic do niego nie mam, uwazam ze jest bardzo dobrym forumowiczem jak i modem

AML Hmmm postać dość kontrowersyjna... ma najwięcej postów na tym forum, napewno dużo robi dla forum, czasem mam odmienne zdanie na jego temat, ale RESPEKT dla niego, jego wiedza, szczególnie o Astonach jest przytłaczająca, bardzo dobrze rozmawia sie z nim na GG ... pozdro

dydzi Osoba z która zaczełem od niedawna pisac na GG, Jego wiedza, szczególnie w temacie zagadki motoryzacyjne jest wrecz przytłacajaca !! Na temat samochodów to napewno ma duzo do powiedzenia... uwazam go za bardzo dobrego redaktora i RESPEKT dla niego... czasami jego wiedza moze wrecz przytłoczyc

Hania Osoba która mało sie udziele na forum, za to bardzo fajnie sie pisze z nią na GG bardzo fajna, mozna pogadac na wiele tematów DAMA forum

el_payaco znam go tylko z forum... bardzo miło sie czyta jego posty... uznanie za wiedze, z forum mozna wywnioskowac, że jest to bardzo spoko koles POZDRO

Robak Osoba bardzo konfliktowa lecz potrafi wyjsc z konfliktów obranna reką... lubie jego posty, uwazam ze sa bardzo tresciwe. Widac ze ma bardzo duza wiedze, oraz bardzo dobrze sie z nim gadało na czacie aG POZDRO

Przemysław Szymański Osoba z która dosc czesto rozmawiam na GG... jego tapetki sa fenomenalne oraz mozna pogadac z nim na kazdy temat bardzo miło wspominam go takze z czata aG bardzo fajna osoba POZDRO

Krzysztof Cieślak Pan i władca tej strony Uwazam ze jest bardzo dobrym Adminem... dobrze dba o forum jak i o strone aG... bez niego bym teraz tutaj nie pisał POZDRAWIAM serdecznie

BKX18 Bardzo lubie czytac jego posty... uwazam ze sa bardzo dobre, nic nie mam mu do zarzucenia. Nie miałem okazji pogadac z nim na GG ale mysle ze jest to bardzo wpozadku osoba POZDRO

Dominik999 dosc czesto pisałem z nim jak mielismy gang w thecrims uwazam go za bardzo wporzadku osobe, w roli VIP-a spisuje sie doskonale. Równiez uwazm ze jego postu sa bardzo dobre, POZDRO

Emenems Dosc ciekawa postac, nie miałem okazji z nim pogadac na GG... ale widze z forum ze jest to bardzo przyjazna osoba Nic do niego nie mam, uwazam ze ma bardzo duza wiedze na temat motoryzacji oraz dosc ciekawy zawód POZDRO

BABELEC Troche odnosze wrazenie ze ta osoba nie przepada za mną, ale jezeli chodzi o posty to uwazam ze sa bardzo dobre. Bardzo jasno wyraza swoje zdanie na dany temat. Jak cos to zapraszam na GG POZDRO

P.S Szczególnie pozdrawiam Fillipa Otto nie znam Cie z forum lecz bardzo lubie Twoje newsy POZDRO

Teraz wasza kolej

EDIT

sorki o kims zapomniałem... wielkie sory mam nadzije ze ta osoba sie nie obrazi tak wiec

Fischer777 Bardzo spoko koles, bardzo czesto gadam z nim na GG. Uwazam ze jest dobrym userem, bardzo lubi MB oraz MM co mi napewno bardzo odpowiada POZDRO

koleny EDIT

BeeMiX Naprawde bardzo wporzadku osoba Swietnie sie z nim dogaduje na czacie aG jak i na GG Mozna pogadac z nim na wiele interesujacych tematów szczery i otwarty POZDRO

Wck Gadam z nim dosc czesto na GG, nieraz jak z nim gadam to prawie z krzesła spadam naprawde mozna z nim pogadac o wszytskim. Człowiek który umie sie smiac z samego siebie, dla mnie to jest ogromy + Teraz nie udziele sie zbytnio na forum, ale mam nadzieje ze powróci jeszcze, pozdro

<PIWO JASNE>

Dj Brabus Dusza forum i dusza towarzystwa napewno tworzy tutaj niezla atmosfere... wszedzie widoczny, zasze pomocny... ciesze sie niezmiernie, ze trafil na nasze forum i jest tutaj z nami niewatpliwe jeden z liderow forum... POZDRO

Potek Fan Audi ... to sie ceni obdarzony ogormnym poczuciem chumor... bardzo milo nam sie gawedzie... na forum sprawia wrazenie czlowieka solidnego a na czacie wyluzowanego... nic do niego nie mam, bardzo wpozadku...
    P>S chyba ulwielbia ":>" :> :P

Matador Wielki entuzjasta rajdow majacy o nich spore pojecie... bardzo mily oraz towarzyski... pamientam jak za wszelka cene probowal wyslac film... wkoncu mu sie udalo choc nie tak jak chcial stara sie... bardzo opanowany... jego wypowiedzi sa bardzo tresciwe opierajace sie na faktach... jeden z wymiataczy "Zagatki motoryzacyjne"

Golden Boy Malutka sprzeczka na poczatku juz dawno zapomniana ma wiedze na wysokim poziomie oraz bardzo dobrze znajduje fotki w sieci... jego wypowiedzi sa ciekawe i genialnie sie z nim klikalo na czacie... bardzo wporzadku oraz wyluzowany... POZDRO

Fester udezyl do mnie na GG gdy JoHnSoN mial problem... dlugo gadalismy... potem rozmowa poszla w zupelnie innym kierunku... nastepnie wiele spotkan na czacie i moge powiedziec, ze to jest bardzo pzyjazny oraz wartosciowy user... z tego co sie orientuje lubi Mercedesa oraz Amerykanskie auta... szkoa, ze troche malo sie treaz udziela ale ciesze sie, ze go poznalem.

juz nie piwojasne ale nie wiem jak to sie stalo, ze go tutaj nie ma tak wiec...

Ajronmen Zawsze mialem do niego duzy respekt oraz dystans... zawsze myslalem, ze mnie nie lubi... Interesujace sa jego wypowiedzi... duza wiedza podparta praca zawodowa... niewatpliwie wazny czlowiek na forum,
    P.S ciegle mi sie kojarzysz, ze swicacymi heblami Subaru
    To nie ja byłam Ewą !

No popatrz jak jest pięknie.

VIP Awatar BKX
    Auto
    Vw Polo 98' 1.4 [6N]

Domyślnie

No to moja kolej

DJ JoHnSoN - bardzo konsekwentny w wypowiedziach, nie mialem z nim chyba zadnych sprzeczek, lubie czytac jego posty, sa pisane takim... hmmm... specyficznym jezykiem

AML - czlowiek, ktory lubi postawic na swoim, ale nie ciagnie do upadlego sprzeczek... jest dlugo na forum, wiec jego zdanie sie liczy, zaklada wiele tematow i chyba co najwazniejsze, robi pozadek na tym forum

dydzi - "pan samochodzik", jego wiedza na temat motoryzacji jest bardzo duza, czesto nas zaskoczyl, szczegolnie w zagadkach wielki uznanie dla tego Pana! aha i jesli dobrze pamietam, to m.in dzieki niemu jestem VIP'em!

el_payaco - kiedys mialem problem, zglosilem sie do niego... wszystko mi wytlumaczyl, bardzo pomocny, twardo stapa po ziemii, ma swoje zdanie i poglady, ktore potrafi poprzec odpowiednia wiedza... Moze teraz nie wypowiada sie czest, ale nie zasmieca formu i zawsze ma konretne posty.

Robak - jest dosc kontrowersyjny, pisze co mysli... i bardzo dobrze!!! Szkoda, ze ostatnio nie jest za duzo na forum, ale i tak pojawiaja sie jego posty... Gdy postawi na swoim, to nie odpusci... wiem z doswiadczenia Ale i tak go lubie. Zawsze ma sporo do napisania, nigdy jego posty nie sa w dwoch zdaniach...

Przemysław Szymański - rowniez milo go wspominam z czataG szkoda, ze teraz jakos nie mozemy sie tam spotkac...

Krzysztof Cieślak- boss i chyba wiecej nie trzeba pisac

Dominik999 - mielismy kilka sprzeczek, ale zawsze konczylo sie dobrze, wiec nie mam nic do niego, pisze ciekawie, nie nabija postow, godny wzor do nasladowania, uwazam go (jak wszystkich tu wymienionych) za jednego z najlepszych forumowiczow, oby tak dalej!

Emenems - ooo i to jest mila osoba, nie mam z nikim kontaktu na gg, wiec moge sie wypowiedziec tylko oceniajac postawe na forum, ale czesto sie usmieje, jak czytam posty Emenemsa Zawsze cos fajnego napisze i raczej nie prowokuje do klótni... Spoko koles.

BABELEC - to chyba jego polubilem na poczatku, gdy pojawilem sie na forum... Byl nastawiony tak obojetnie, ani nie krytykowal, ani nie chwalil... Nie pamietam, zebym spotkal sie z jakas krytyka z jego strony

Wielbład - nie moge napisac zlego slowa o nim, ciesze sie ze dostal tytul VIP'a. Milo sie z nim klikalo na czacie, im dluzej jest z nami, tym lepsze sa jego wypowiedzi... Mam nadzieje, ze jeszcze poklikamy na czacie o roznych glupotach hehehe

aston - czesto na niego najezdzalem, ale tak serio, to lubie go z tego powodu, ze kazda swoja wypowiedz poprze dokladnymi danymi, wiedza, faktami... zawsze, gdy pojawia sie jakis proble, a o n wie ze ma racje, pokaze dane, da fotke, spoko osoba, mam nadziej ze nie ma nic do mnie, za ostatnie kilka postow do niego

Fischer777 - pisze wszedzie, zawsze ma cos do dodania, nie zasmieca, nie bawi sie w gornictwo i tepi tych, co zanizaja poziom forum, jestem jak najbardziej przychylnie do niego nastawiony.

Domyślnie

Ale sie na"wink"owaliscie No to ja tez cos napisze... Moje :znajomosci" opieraja sie niemal tylko na aG bo - szczerze mowiac - po prostu nie lubie czatow, a na gg jakos nie ma zbytnio okazji

AML - Wdł. mnie to wzorowy 4umowicz i moderator, moze troche kontrowersyjny, ale to moze i dobrze ze sie nie przymila itd, jest tu długo i ma duzo psotow a przy tym nie spamuje, zna sie sporo na temacie(o Astonach szczegolnie )... Osobiscie go lubie, po pierwsze za kilka sporych przyslog(konto, kilka tutkow), a po drugie ze jest w stosunku do mnie w porzadku... Respekt i Pzdr...

Dj_Johnson - Miałem z nim sporo sprzeczka na poczatku i mimo ze wiekszosc stanela po jego strnie to nie zmianilem zdaia(jestem uparty), ale to bylo dawno i "rany sie zagoily" i co prawda jest mi obojetny, ale jest OK modem...

Dominik999 - Podobnie jak AML wdl. mnie swietny 4umowicz, przyjaznie nastawiony i taktowny, widze ze nie tylko ja go lubie

Dydzi - Sczerze mowiac niemal go nie znam, ale Respekt dla niego za wiedze w temacie "zagadki...", na prawde mnie zadziwiles

Krzysztof Cieślak - Jest OK, dobry admin, ma wszystko na oku, pomogl mi z kontem i jeszce raz thx i puisze dobre newsy

Fischer777 - Dobrze ze "strzeze" porzadku na aG i mimo ze wdl. mnie czasami przesadza do pzdr za intencje... Poza tym dobry i taktowny obywatel...

Wielbład i BABELEC - Nie ma miedzy nami specjalnych rozmow i "kontaktow", ale sądze ze sa spoko, maja sporą wiedze na temat, so ogolnie OK

Emenems - Pisze bardzo dobre posty, jest obiektywny i przyjazny, nie czepai sie bez potrzeby i wdl. mnie to swietny material nie tylko na 4umowicza czy VIPa, ale rownierz na moderatora...

el_payaco - Dobry mod, ostatnio rzadziej tu jest, ale dobrze wykonuje swe obowiazki jest pomocny i uczciwy

BKX18 - W zasadzie go nie znam, ale pisze swietne posty i respekt za to dla niego

DK_WRC - W zasadzie sam nie wiem czemu, ale jakos od poczatku czuje do niego sympatnie, jest kolezenski, nie spamuje i pisze niezle posty Aha, no i VIPa dla niego

PS: Mam nadzieje ze nie pominolem kogos istotniejszego ...
    PPS: Mysle z eto powinno byc w "O forum i serwisie..."

EDIT:

leopard - Koles mnie drazni, bo pisze posty na naprawde niskim poziomie, ktore niczego do tematu nie wnoszą, to po prostu spamer ??:

Robak - Z tego co sie orientuje, to juz dorosla osobie, wiec oczywiscie pisze z sensem, nie spamuje itd.

I dodam jeszcze do Dydziego, ze fajnie sie z nuim na chacie gada

VIP Awatar Robak
    Auto
    Infiniti M35h

Domyślnie

Wszystkich lubie i dla wszystkich mam respekt.Jesli ktos tu pisze mniej konkretne posty to wynika to z małego doswiatczenia lub z młodego wieku.Kazde 3 grosze w temacie do kazdego postodawcy czytam i analizuje bez wyjatku.

Dj jonhson-człowiek po pierwsze majacy pojecie o ogole tego co dzieje na tej stronie.Nie bede tu pisał o wadach i zaletach bo szkoda czasu.Ma wieliki wkład w rozwoj całego tematu .Oprocz wiedzy merytorycznej prezentuje opanowanie i zimna krew w ciezkich sytuacjach.Głos ktory na niego oddałem w wyborach pokrywa sie z moimi oczekiwaniami.

Aml-To co najbardziej u niego cenie to upor przy swoim.Mam i maiłem kilka obiekcji co do stylu w jakim prowadzi ta strone.Broni swojej racji i przekonan po mimo ze sa watpliwe jedak walczy na argumety co cenie wielce.Jego rzady sa konfliktowe lecz sparwiedliwe.Dla mnie to jest ktos na tym forum.Licze sie z jego zdaniem i z zaciekawieniem czytam posty jego autorstwa.

El payaco-Człowiek prawie dla mnie obcy lecz z jego postow płynie konkret i dojrzałosc, nic nie da sie zarzucic co do jego modowania.Czuje troche ze jak na moda traktuje to forum po macoszemu za mało dajac od siebie(mało postow).

Bkx18-Czysty fan motoryzacji.Pisze co mu przyjdzie na mysl nie owijajac w bawełne.Wielki znawca tematu.Swoje mysli przelewa w prosty, tresciwy i szybki do odebrania sposob.Stanowi czołowke najbardzie wartoscowych ludzi na forum.

Davis-młody lecz wartosciwy uczestnik tego miejsca.Wg mnie powinien miec dawno status Vipa a to ze nie ma to mylna ocena zarzadcow forum.Pisz dalej to co myslisz, za to masz uznanie( u mnie).
    O reszcie jutro.Dzis juz nie dam rady.Wrociłem zabity i wkur***** z meczu.Bede od tej pory pisał duzo postow.

Poszerze post o kolejnych forumowiczow.Porzadek jest przypadkowy wiec prosze sie nie czuc urazonym.Stopniowo bede dodawał nowych bo ciezko na raz spamietac i wypowiedziec sie o wszystkich.Napisze cos o kazdym to tylko kwestia czasu.

Dominik999-Nie pozanłem dobrze jednak wydaje sie ze jest to uczestnik majacy duze pojecie o temacie.Jego posty sa precyzyjne i dojrzale napisane.Czyta sie je z przyjemnoscia.Jedyne co moge zarzucic to troche brak pojecia praktycznego o ogole.Po mimo małych zatargow mam uzanie i pełen szacunek oraz zadnej urazy.

Emenems-Bardzo lubiany przezemnie uczestnik forum.Posty luzno pisane z humorem oraz oczywiscie na temat i tresciwie.
    Babelec-Nic do zarzucenie.Ciekawe podejscie i spojrzenie na temat.Jego posty czytam z zaciekwaieniem bo ma wiele do powiedzenia i robi to w dojrzały sposob.

Lancer/m3csl-Nie moge pominac tego delikwenta.Nie ma go trudno.Chyba nikt po nim nie płacze.Na poczatku nie był taki zły.Po pewnym czasie zaczał pisac tragiczne posty i władza zrobiło co nalezało.Nie mam dla niego szacunku gdyz kiedys na pp dostałem wiadomosc w ktorej było zawarte jaki to ze mnie ch** i ku***.

Auto
    *

Domyślnie

Po krótce opiszę jak na razie 2 osoby, szerszy biuletyn może kiedyś zrobię...

Krzysztof Cieślak - Bardzo dobry i opiekuńczy administrator, zawsze stara się dopracować wszystko w najdrobniejszym szczególe, jest uważny i wysłuchuje zdania innych, zawsze stara się być obiektywny i kompetentny, dobrze mi się z nim pracuje lecz trochę powolnie, ale to zapewne wynika z różnic charakteru.

mk133 - Wzorowy user, może nie błyszczy on jakąś potężną wiedzą ale pod każdym względem jest poprawny, nigdy nie miałem z nim spięcia, bardzo przyjacielski i pomocny, jest uczciwy i potrafi stanąć za racją przyjaciela, często prowadzę z nim wymianę różnych mediów, dużo rozmawiamy poza forum, plus VIP, ogólnie jedna z najlepszych postaci w historii aG. Medal Virtutti algalieri. :lol:
    konto zamknięte

Awatar BABELEC
    Auto
    Seat Toledo III

Domyślnie

Po pewnym wahaniu zecydowałem się jednak pooceniać uczestników tego forum. Mam nadzieję, że wypowiedzi tego tematu wpłyną na nas samych i na kształt forum. Może dzieki niemu uda nam się coś poprawić.

Ok, jedziemy. Kolejność zupelnie przypadkowa:

AML - czasem mam wrażenie, że jest zbyt zadufany w swojej funkcji Moderatora i zdaża mu się okazywać swoją wyższość (przynajmniej w jego mniemaniu). Niemniej wiedza, sposób wypowiedzi i ogólny sposób bycia przyćmiewają pewne jego wyskoki. Gdyby był jeszcze trochę bardziej otwarty na argumenty innych, szczególnie, gdy szerokie grono chce mu pokazać, że czasem sprawa wygląda inaczej niż mu się wydaje. Generelnie jest ok. Tak trzymaj!

Robak - konkretny gość. Dobrze wie, o czym mówi. Przyjemnie czyta się jego wypowiedzi, bo widać, że poprate są i wiedzą, i zainteresowaniem tematem. Lekko sarkastyczny sposób pisanie w momentach konfliktowych potrafi dać niezły ubaw.

Bkx18 - widać, że kolega mocno zagłębia się w tematy motoryzacji, co daje efekty w postaci jego wypowiedzi. Zawsze rzeczowo, na temat, bez zbędnej polemiki.

el_payaco - nie mam żadnych zastrzeżeń. Duża wiedza, umiejętnosć pisania i dobre podejści do innych użytkowników forum.

DJ JoHnSoN - robi dobrą robotę na forum. Pisze dobrze, wie dużo. Jest ok.

dydzi - mistrz zagadek. Często zastanawiam się, skąd od do cholery wie, co to za model, nad którym inn głowią się kilka dni i nic wymyślić nie mogą. Kolejny przykład wielkiego pasjonata czterech kółek.

Emenems - czasem prowokuje ale dzięki temu dyskusja staje sie ciekawa. Pisze na temat, sensownie.

Wielbłąd - widać jak chłopak się rozwija. Świeżo nadana ranga VIPa na pewno wpłynie na jego dalsze uczestnictwo na forum i sprawi, że z każdym postem będzie coraz lepiej.

Fischer777 - z jednej strony mocno pilnuje bezsensownych wypowiedzi i spamerstwa ale czasem zdaje się lekko przesadzić. Przekonuje za to wiedzą.

Krzysztof - nieocenione zasługi wniesione w kształt portalu i forum. Dzięki niemu i jego niusom nasza wiedza ulega wzbogaceniu.

Niektórych pominąłem. Jednak, jak już zaznaczyłem, wszystkich staram traktować się róną miarą.

Było paru osobników, którzy potrafili dobrowadzić do białej gorączki ale z drugiej strony wprowadzali trochę kolorytu. Jak już opadły z człeka nerwy i irytacja, można było się trochę pośmiać.

Jest obecnie parę osób, która czasem potrafią zepsuć humor ale z drugiej strony, od pewnego czasu daje się zauważyć tendencję do stałego podnoszenia poprzeczki przez wszytskich uczestników. Myślę, że dobrze zrobiła wszystkim ostatnia burza.

Chcę podkreślić, że staram się traktować wszystkich jednakowo. Czasem zwrócę uwagę gdy coś/ktoś zaczyna mnie już mocno irytować.
    Przyjmę Porsche 911 jako darowiznę. Tylko poważne oferty.

Auto
    *

Domyślnie

To to nie mam wyjścia jak podać biuletyn, nie sądziłem że przyjdzie mi na niego ochota a tu proszę.

Przemysław Szymański - Nasz supporter, żywiołowy i wysoce rozmowny człowiek, bardzo miłe rozmowy na gg, zawsze chętny do pomocy, jego wkład w materiały i życie aG jest pokaźny, np. pomysł działu VIP, nowe tapety, oby więcej ludzi jak On.

Dominik999 - Człowiek zawsze na miejscu, jego wypowiedzi są dojżałe i sensowne, sprawia wrażenie człowieka statecznego i opanowanego, bardzo go lubię choć prywatnie nie rozmawiamy (nie wiem czemu... ). Profesjonalny forumowicz, brawo.

DJ_JoHnSoN - Jego kariera na aG zawsze była owocna, należycie wywiązuje się z zadań, pisze przemyślanie i dobrze moderuje, ostanio jakoś go mniej widzę, ale na pewno nie jest to spowodowane leniuchostwem. :lol:

eF - Człowieka którego znam tylko dzięki jego newsom, pozatym to całkowity Phantomas dla mnie, nic o nim nie wiem! :shock:

el_payaco - Początek znajmości z nim był trochę zgrzytliwy, ale w końcu się dogodziliśmy i jest dobrze do dziś, ma poczucie humoru i emanuje sympatią, doświadczony moder i dobry kompan. Gratki.

Wielbłąd - Człowiek sympatyczny i rozmowny, jego posty zawsze są ciekawe, zawsze staram się mu dopomóc, sprawia wrażenie wyluzowanego i nie stroniącego od żartów, w 100% poprawna kariera na aG, zawsze ciekawy moich filmów. Pozdro.

BABELEC - Przedstawiciel starszego grona userów, jego wypowiedzi są pożądnie pisane, a sam jest człowiekiem solidnym, kiedyś zaczynał jakoś nie zbyt dobrze na forum ale to poszło już w historię, od tamtego czasu diametralnie się zmienił i po dziś dzień świeci przykładem, bardzo go lubię.

kok - User z klasą, przyjacielski i otwarty, jego posty mają specyficzny charakter, są odciskiem osobowości i dość łatwo to wyczuć, nigdy nie miałem do niego zastrzeżeń, cenię sobie jego przyjaźń.

Seth - Moja znajomość z nim nie jest najlepsza, zazwyczaj staliśmy po przeciwnej stronie barykady, ale obiektywnie patrząc to porządny user, którego komentarze trafiały nawet do WO, to świadczy o nim bardzo dobrze. Respekt.

fischer777 - Szperacz i pomocnik porządku, bardzo pomaga w pracy moderatorskiej wyłapując i zgłaszając nieprawidłowości, chyba jedyna osoba która używa modułu zgłoszeń regularnie, to bardzo dobry nawyk, ogólnie user wartościowy, i sądzę że niedługo może będzie nagrodzony VIP'em, szczery i przyjacielski.

Dj Brabus - Chyba najlepszy debiut jaki widziałem, mimo tego że jest tutaj krótko już wyrobił sobie pozycję bardzo dobrymi postami, dojżałością i wiedzą.

Wochu - Znam go osobiście, jest bardzo wiernym kompanem, respekt dla niego ogromny, zawsze pogada, pośmieje się i doradzi, jednym słowem przyjaciel.
    Na forum jakoś nie pokazuje się co mnie nieco martwi i rozczarowuje, no ale widać ma facet coś lepszego do roboty. Pozdrawiam.

BKX18 - Solidny user, od początku do końca, na początku odniósł chyba wrażenie że go nie lubię ale to nie prawda, przeciwna strona faktu po prostu, jego posty są solidne i popierane argumentami, cenię sobie jego udział w aG i uważam że to wartościowy człowiek.

TuningPan - Wielki fan Bonda, kiedyś pojawił się znienacka na moim GG, dał się polubić, ja skierowałem go na forum i został, a nie jak to z innymi bywa że zarejestrują się i znikają po kilku dniach, zdarzały mu się chyba jakieś wpadki z postami ale uważam że było to zjawisko znikome i mało szkodliwe, koleżeński i rozmowny, wyluzowany, tak trzymać.

Fester - Bardzo miły user, z typu do rany przyłóż, rozmowa z nim to czysta przyjemność, zaskakuje prostotą wypowiedzi, celnością i szczerością, więlkie dzięki za tajemny link, chciałbym żeby udzielał się więcej.

Davis - Słynny VTuner, niektórych irytował częstymi prośbami o oceny jego VT, ale ja nie widzę żeby to było jego wadą, pozytywnie nastawiony i koleżeński, nigdy nie denerwuje. Pozdro.

Doktorek - Przyjaciel, oddany i pomocny, jedna z najlepszych postaci jakie tu spodkałem, utrzymuję z nim stały kontakt, czesto dzielę się osobistymi sprawami z nim, a on ze mną, nie wiem czemu odszedł, rozmawiałem z nim na ten tamat i wywnioskowałem że było to posunięcie honorowe spowodowane złą interpretacją przez innych jego chęci. Respekt.

Ajronmen - Człowiek bardzo podobny do Festera, bardzo często mylę go z Festerem właśnie, chyba właśnie przez to podobieństwo osobowości, takie mam odczucie przynajmniej, nigdy nie robił żadnego zamieszania, bardzo koleżeński, lubi zawierać nowe znajomości, ogólnie na forum: czysty jak woda destylowana.

Sory jeśli kogoś pominąłem, ale po prostu nie mam czasu siedzieć tu i każdego opisywać. :lol:
    konto zamknięte

VIP Awatar ilovebmw
    Auto
    Zostało jedno :( Mondeo MK4

Domyślnie

o matko ale ja juz tutaj dlugo jestem....
    tak wiec nie bede wymienial poszczegolnych osob, bo kazdy na swoj sposob ma w sobie cos dobrego (oprocz poszczegolnych przypadkow), wszyscy forumowicze tworza specyficzny klimat i nie sposob wypisac wszystkich waszych zalet, jedno napisze: macie wiecej zalet niz wad, a to chyba dobrze

Auto
    *

Domyślnie

Rozumiem cię ilove, twój post jako ogólnik się przyda ale kolejne wypowiedzi w tym temacie proszę kalibrować tak jak reszta to zrobiła.
    konto zamknięte

Awatar Fester

Domyślnie

Krzysztof - Oko opatrzności i ręka sprawiedliwości na forum. RESPECT.

AML - Pierwsza osoba jaką poznałem na forum. Od samego początku mojej obecności imponował mi wykorzystaniem swojego czasu i niekiedy nerwów na forum. Moim zdaniem świetnie pełni rolę moderatora.
    Jego rozmowy ze mną są dla mnie również wielka przyjemnościa. Bardzo, bardzo cenię sobie znajomośc z nim. Bez jakiegokolwiek zawahania mogę go nazwać dobrym przyjacielem. Najlepsza osoba jaką poznałem!!!

kok - Wyjątkowo miły, szczery i pomocny. Podczas rozmów z nim nieraz poszerzam swoją wiedzę o samochodach. Uważam, że jego obecność na forum odgrywa dużą rolę, a jego posty dużo wnoszą.

Wielbłąd- Poznałem go dość niedawno.( podczas sprawy z problemami JoHnSoNa).Bardzo miły, zabawny i uczynny user.Myslę , że jeszcze lepiej go poznam. Ostatnio pokazał swoją ciemną stronę - "KAMAZ Master"!!!

DJ Brabus- Użykownik który najszybciej otrzymał range VIP'a i odnosi dalsze sukcesy. Gratulacje za kompedium ta temat Veyrona, które wygląda imponująco. Na czacie aG otrzymał miano BARMANA....potrafi zadbać o klienta.Vodka Conecting People.

Matador i Potek- równiez bardzo fajni w rozmowie (szczególnie na wesoło). Kiedy spadaja z krzesła, odruchowo łapia sie klawiatury lub modemu (żart). Są pożadnymi i sumiennymi użytkownikami na forum.

Golden Boy i mustangshelby- znam ich jedynie z czata lecz myślę, że poznam ich lepiej. Trzeba jednak przyznać , ze mają wyjątkowe poczucie humoru.

Aha! DJ Brabus, Wielbład, Potek, Matador, Golden Boy, ,mustangshelby i chyba Robak też, należą do stowarzyszenia <piwojasne>

Rolex aka JoHnSoN- użykownik który wyjatkowo szybko przeszedł od zwykłego usera przez VIP'a do moderatora. Wniósł bardzo duzo na forum.
    Niestety teraz go troche brakuje. Moja kopalnia wiedzy (chodzi oczywiście o muzykę)

Robak- na początku miałem go za strasznego sztywniaka (sorki za to). Okazało się jednak , że jest zupełnie inny. jego wypowiedzi są wyjątkowo dojżałe i trafne; widać że posiada ogromna wiedzę. Zaciekle broni swojego zdania. Spoko ziomek!!!!!
    Wchodzi facet do samolotu, a tam zakaz pływania lecz on dalej drzewo rąbie!!
    Jaki z tego morał???
    Nie wsadzaj roweru do lodówki bo ci trampki do wody wpadną!!

Uprawnienia umieszczania postów