Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 63

Wątek: Forumowicze o Forumowiczach

VIP Awatar Robak
    Auto
    Infiniti M35h

Domyślnie

c.d. CZAT
    Wielbład - Człowiek głeboko w temacie.Poza duza wiedza potrafi jasno przelewac swoje mysli co jest niezwykłe jak na tak młodego człowieka.Strach pomyslec co bedzie za kilka lat.Starsi beda musieli zwinac manatki . Zarobiscie sie z nim dogaduje na chacie.
    Skibae124 - Konkretny koles, troche mało widoczny,opanowany,dobry porozumienie na chacie ale ciagle mało o nim wiem.
    Hania612 - Kolezanka o bardzo łagodnym usposobieniu.Chyba nie jest fanka motoryzacji ale to mało wazne,jak wchodzi na czat to zawsze robi sie wesoło.
    Przemysław Szymanski - Na pewno jest oddany serwisowi ale nie widoczny,bardzo kulturalny na czacie,miło sie z nim gawedzi
    DK_WRC - młody ale wiedzacy czego chce koles, konsekwetny w tym co pisze,ogolnie najbardziej widoczne jest to ze robi na czacie syf i jaja ale z umiarem
    [/b]

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Dj Brabus baaaardzo dawno temu
    Pomimo tego, że jestem tu nowy, jak ogromna radość mnie ogarnęła, gdy zobaczyłem się na liście AML'a...
    ... Dziś dalej cieszę się z obecności na "Liście AML'a" i dopisuję kolejnych moich "ziomków" oraz tych, którzy na to zasłużyli:

AGENT - Naprawdę równy gość, przynajmniej nie pokazał się w mojej obecności ze złej strony. Ma oryginalne podejście do życia, a jego ciekawe zainteresowanie blaszkami mobilizuje czasem całe forum. Jest jedną z osób z którą mam najwięcej kontaktu i wydaje mi się bardzo ciekawym człowiekiem. Jednym słowem - swój chłop!

Aston Martin Lagonda - człowiek o oryginalnym podejściu do życia oraz spraw motoryzacyjnych. Fascynat brytyjskiej motoryzacji, za co bardzo go cenię. Jest konkretny i od razu stał się jednym z moich ulubionych forumowiczów.

DK_WRC - bardzo równy człowiek, który ma ogromne poczucie humoru!! Coraz częściej spotykamy się na GG i plotkujemy! Czasami jest autorem zakręconych i przezabawnych akcji! - v40 może coś o tym powiedzieć...

dydzi - w moim skromnym mniemaniu "Gość złota rączka i encyklopedia samochodowa". Nie ma chyba tematu, który stałby się dla niego trudny i nie do rozwiązania. Jest właściwym człowiekiem na właściwym miejscu. Szanuję go również za bardzo oryginalne poczucie humoru oraz optymizm życiowy!
    P.S. Poza tym jest w posiadaniu ogromnej ilości prospektów, nawet tych najbardziej tajnych...

el_payaco - internet zbliża ludzi! Jest pierwszą osobą, którą poznałem w rzeczywistości - pewna sobota zleciała nam w błyskawicznym tempie. Bardzo pracowity człowiek mocno siedzący w temacie motoryzacji, a przy okazji naprawdę spoko kumpel z którym można godzinami nawijać na różne tematy! Swój ziom!!!

Emenems - mamy wspólny język. Naprawdę równy i konkretny człowiek, z którym można porozmawiać na każdy temat, a tych wspólnych mamy ostatnio dużo.

GoldenBoy - jeden z ostatnich debiutantów na AG. Sprawia wrażenie człowieka rozsądnego, pisze rozumne posty i zna się na motoryzacji. Poza tym jest znakomitym qmplem z czata AG i jednym ze stowarzyszenia <piwojasne>!

JoHnSoN aka Rolex - bardzo przyjazna dusza, i to wcale nie ze względu na to, że jest Dj'em... Jeśli miałbym komuś zaufać, to JoHnSoN'owi można oddać żonę, całą kasę i swoją najlepszą furę i mieć pewność, że będą bezpieczne! Wzorem komentarzy z allegro napiszę "P O L E C A M tego forumowicza!"

Krzysztof Cieślak - THE BOSS! Człowiek, który wprawia AG w ruch. Bez niego nie da się załatwić nic - zna się na rzeczy! Przy okazji zawdzięczam mu ostatnio bardzo wiele, za co serdecznie dziękuję!

LiveLetDie - jedna z najbardziej barwnych postaci na forum. Ma konkretną wiedzę i przy okazji niebywałe poczucie humoru - akcja wychodzenia z baru po pijaku i poszukiwanie taksówki również wspólnie z Wielbłądem należała do niezapomnianych akcji!!! To jeden z tych ludzi, których chciałbym naprawdę poznać w rzeczywistości!!

fischer777 - poznaliśmy się w sumie całkiem niedawno, ale od razu złapaliśmy wspólny język. Jest konkretnym gosciem!

Potek - jeden z członków potajemnego zrzeszenia zwanego <piwojasne> na czacie! Znakomity kompan i człowiek znający się na żartach!!

Przemysław Szymański - równy i życiowy człowiek. aG zawdzięcza mu wiele pracy, żałuję jedynie, że na forum jest tak bardzo nieobecny. Przemku jesteś tu naprawdę potrzebny!

Robak - na forum rozumiemy się praktycznie bez słów! Ma podobne zainteresowania (HONDA rządzi!!) i chyba podobne podejście do życia! To również jeden z tych ludzi, którym można zaufać!

Suchy52 - Luźny gość, mamy wspólny język. Jest jednym z konkretniejszych forumowiczów. Od dłuższego czasu jeden z moich największych "fumfli" na forum! Super koleś!

v40 - spotkaliśmy się pare razy na GG - podobno (ale to są nie potwierdzone oficjalne wiadomości...) jest równie zakręcona co DK_WRC - jednym słowem jest spoko...

Wielbłąd - mój forumowy Anioł Stróż! Zaraz po zalogowaniu przywitał mnie, wyjaśnił zasady na forum i cały czas mam wrażenie, że nade mną czuwa! Porządny gość, którego uważam za mojego wielkiego przyjaciela! Jest zabawny i jak nikt zna się na żartach! Jeden z głównych członków stowarzyszenia <piwojasne>... :lol: :lol:

Matador, mustangshelby, Fester - doborowa ekipa potrafiąca rozkręcić nawet najbardziej skapcaniałą imprezkę!! Mają ogromne poczucie humoru i wspólnie z paroma innymi użytkownikami tworzą stowarzyszenie <piwojasne>

BeeMiX
    Guest

Domyślnie

Wielbłąd Z nikim tak nie gadałem na gg jak z nim, szczery fajny koleś. Pozdro

redaktor autoGALERII Awatar Di Kej

Domyślnie

Od razu na sam początek powiem, że trudno kogoś nie ominąć więc jak ktoś nie zostanie wymieniony to proszę śmiało mówić na PW lub jak kto woli na gg, mój numer przypominam jest na dole w okienku każdego posta (nie wiem po co ja to mówię, ale dobrze mi idzie )

A więc:

AR_156 Bardzo miły człowiek, często gadam z nim na gg (nawet bardzo), po prostu jest fajny, nie spamuje wcale, nawet nieraz gadamy przez SMS-y

BUNIO Również fajny koleś, także dość często z nim gadam, doceniam jego wiedzę o necie (zawsze wie jak co zrobić)

fischer777 Gdyby nie on to moje forum byłoby troszkę zaśmiecone, wie co i jak zrobić

Wielbłąd Może i często go wkurzam swoją dziecinnością na czacie aG, ale lubię go, spoko człowiek, ma niezłą ogólną wiedzę

renówa Z tym gościem to nie wiem co się stało, ostatnio nie mam z nim kontaktu, ale spoko koleś, wcześniej z nim gadałem na gg, również miły koleś

Matador Podobnie jak ja lubi WRC i ogólnie sport motorowy, nie poddaje się łatwo (on wie o co mi chodzi )

v40 W sumie to jest dziewczyna (mało ich na aG),ale fajna w sumie, po jej tekstach można stwierdzić, że jest troszkę "zwariowana"

Dominik999 Kulturalny, miły człowiek, fajnie się czyta jego posty, są one mądrze napisane

Doktorek Szkoda że odszedł, fajny jest, fajnie się czyta jego posty, lubił pożartować

BKX18 Poważny człowiek, mający dużą wiedzę o samochodach, pisze bardzo sensowne posty, dobrze wczuwa się w rolę usera

Davis Bardzo dobry V-tuner, zdaje się że się lubimy

Emenems Fajny koleś, fajne posty pisze, lubi się pośmiać, po prostu wesoły facet

pyro Robi fajne prezentacje na swojej stronce, również fajny gość

Wck Moim zdaniem wzór do naśladowania, choć ostatnio jest rzadziej na forum, raz z nim gadałem i naprawdę fajny i kulturalny człowiek

Jest jeszcze kilka fajnych osób, proszę nie obraźcie się na mnie :damn:

Może teraz władze forum :

AML Nieraz może czuje się zbyt ważny, ale sądzę że to już tak jest jak ktoś jest uważany za osobę ważną (np. moderator), dobrze spełnia swoje obowiązki jako mod, wydaje mi się że on spełnia 50 % obowiązków moda, wie co i jak na każdy temat

GuGi Fajna osoba, lubi się pośmiać raczej, jak o czymś trzeba pogadać to wie co powiedzieć i wchodzi głęboko w temat, no i fajny BOT (bot na czacie aG)

kocie_ruchy (Dydzi) po pierwsze fajna ksywka
    ma ogromną wiedzę zdaje się nt. aut, no i wesoły facet

EDIT
    Robak Zdecydowany gość, wie czego chce, jak coś obstawi to od tego nie odejdzie, najbardziej w nim cenię to że jak wszysscy mówią TAK to on potrafi powiedzieć NIE

Kolejny EDIT!!!

VIP Awatar GuGi
    Auto
    Fiat Seicento

Domyślnie

To teraz ja :P

Krzystof Cieślak - wladza :P dzieki niemu poglebiam swoje zainteresowania zwiazane z samochodami i dzieki calemu aG :P

Przemysław Szymański - spoko koles :P zawsze jest pod reka i mozna sie poradzic i pogadac :P

Aston Martin Lagonda
    - tak samo jak Przemek :P Kiedys duzo mi pomagal w sprawach aG ale dzieki niemu duzo sie nauczylem i teraz sam sobie radze :P

Dj JoHnSoN
    - mozna powiedziec ze sasiad :P w sumie nie mamy do siebie daleko... Wylonil sie niewiadomo skad i w krotkim czasie stal sie moderatorem...niewiele o nim wiem ale jako ze sasiad to spoko jest :P

Dydzi - osoba posiadajacacholernie duza wiedze o samochodach...

Hania - taaak... na forum sie prawie nie pokazuje ale na czacie bywa dosc czesto

Wielbląd
    - staly bywalec na czacie, na forum rozwija sie i niech tak zostanie :P

reszta jak mi sie bedzie chcialo pisac :P
    Pzdro

www.MGRallyTeam.pl

"Nie sztuką zabić muchę na przedniej szybie, sztuka zabić ją na bocznej."
    "Życie jest jak rajd tylko zapoznania z oesami nie ma..."

Domyślnie

Może nie jestem tutaj tak obyty z userami, ale mniej więcej po treści wypowiedzi i z niektórymi krótkich rozmów mogę jednak coś na ten temat powiedzieć:

Krzysztof Cieślak - człowiek, który niezwykle dba o serwis i forum, i doskonale się spisuje w roli administratora. Zawsze można polegać na nim.

AML - zdawał mi się kiedyś być nieciekawą postacią, aczkolwiek teraz uważam, że ma on jednak doświadczenie w tym co robi. Przemawia za nim duża pasja do motoryzacji.

DJ JoHnSoN - niezwykle pomocny człowiek. I tu dziękuje mu za pomoc w dyskografii Mike'a Oldfielda... Jego wypowiedzi są konkretne. Przede wszystkim wie co mówi.

GuGi - nie znam go za bardzo, ale uważam, że ma bardzo dobre zamiary w tym co robi. Pomógł m.in załagodzić spór międzyforowy.

el_payaco - człowiek konkretny, wie co robić i posiada dużą wiedzę. Wraz ze Spiderem tworzą świetny serwis.

Wielbłąd - bardzo wartościowy user na tym forum. Wie jak się wypowiedzieć na dany temat. Trochę z nim gadam i prywatnie to bardzo dobry człowiek.

BKX18 - równie dobry znawca motoryzacji. Jego wypowiedzi są szczere i wydaje mi się, że prywatnie jest równie ciekawą osobą.

Dominik999 - kolejna osoba, która wypowiada się tylko wtedy, gdy ma coś do powiedzenia. Każda z tych osób nie jest obojętna na spam.

BABALEC - bardzo poważny człowiek, który "wie do czego służy forum". Konsekwentny w tym co pisze.

kok i mk133 - ciężko mi cokolwiek o nich napisać, bo nie miałem z nimi aż tak dużej styczności, ale uważam, że jako VIPowie robią duży wkład dla forum.

dydzi - szczególny full respect za jego przytłączającą wiedzę o motoryzacji.

Przemysław Szymański - bardzo mi się podobają jego aktualizacje tapet. Bardzo fajny człowiek do rozmowy na czacie.

Dj Brabus - świeżo upieczony VIP. Osoba, która jest bardzo konkretna w tym co mówi, posiada niezwykłą wiedzę. Swoje wypowiedzi potrafi genialnie argumentować. Powiem bez ogródek: wschodząca gwiazda aG.

Jest jeszczcze kilka użytkowników, którzy zapadli mi w pamięć, ale o nich napiszę wtedy, gdy czas mi na to pozwoli i więcej się o co poniektórych dowiem

redaktor autoGALERII Awatar Di Kej

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Aston Martin Lagonda
    Po prostu napisz nowy post z nowymi opisami ludzi i tyle.
    dobra......tak więc....

el_payaco - parę razy gadaliśmy na gg, zupełnie fajny koleś, po prostu jakoś wydaje mi sie fajnym gościem (tzn. userem )

Dj Brabus - ostatnio mamy wspólny język na forum (fajnie nam sie rozmawia, muszę go zaczepić na gg ) no cóż...ma niezłe poczucie humoru, jest z tego co widać pracowity (dowód? Temat o Veyronie )

RoLeX aKa JoHnSoN - widać teraz jak go brakuje.....świetny człowiek, był jednym z najlepszych userów forum aG (oczywiście dalej jest i będzie )

shrek - również ma poczucie humoru, myliłem go kiedyś z Emenemsem....teraz wiem, że to są zupełnie inni ludzie :P :P

MercedesW123 - zupełnie miły, sympatyczny koleś, na gg fajnie sie z nim gada....po prostu kulturalny i koleżeński

ŁOWCA BLACH Awatar AGENT
    Auto
    Najlepsze na świecie

Domyślnie

Szkoda, że o mnie nikt nie napisal, a może to i dobrze :susp: Pewnie nie były by to miłe slowa. No to ja cosik powiem o ludziach z AG:

DJ_Brabus - najbardziej rzucająca się w oczy postać na Forum, jest wszędzie Ma dużą wiedzę i jest bardzo pomocny (wyszukuje różne rzeczy dla innych). Ogólnie odnoszę wrażenie, że fajny gościu z niego

Emenems - podobnie jak ja jest bardzo długo na Forum, stąd też dobrze pamiętam tą osobę. Miał Fiata , a to się chwali Ogólnie sympatyczny typ, z poczuciem humoru, często zgadzam się z jego poglądami.

Mercedesw123 - Czasem rozmawiam z nim przez GG, jest z BS, w końcu niedaleko mnie Wymieniamy różne spostrzeżenia na temat salonów samochodowych w naszej okolicy.

AR 156 - Niekiedy rozmawiam z nim przez GG, podobnie jak ja jest fanem Alfy, czasem mi zapodaje fotki tablic indywidualnych.

Krzysztof Cieślak - Głównie jego wypowiedzi dotyczą newsów na AG, tak więc nic więcej nie mogę o nim powiedzieć. Na pewno jest oddany temu, co robi. Anioł stróż AG
    Były:
    (1.)
    Fiat 126 elx (NGI 9F82) 00', (2.) Fiat Uno 0.9 + LPG (NGI C858 ) 07', (3.) Opel Astra G Caravan 1.6 + LPG (NGI 04777) 99' , (4.) Fiat Panda 1.1 + LPG (NGI 4L32) 07' , (5.) Fiat Grande Punto 1.4 8v + LPG (N0 SORRY) 08', (6.) Honda Accord 2.0 benzyna (NO 9999C) 09', (7.) Alfa Romeo Giulietta 1.4 Turbo Benzina MA 170 TCT + LPG (N0 DAWAJ) 12'
    Jest: Honda PCX 0.125 (NOL 1W22)

Awatar Golden Boy

Domyślnie

Czas na mnie przyszedł... Po wczorajszej sesji na czacie aG mam już pewną wiedzę na temat niektórych użytkowników tego forum, więc zaczynamy
    Na pierwszy ogień idzie...
    Dj Brabus aka Barman - Niesamowity człowiek i wzorowy polewacz . Myślę, że jest wizytówką naszego forum. Dobry z niego kolega i prezes stowarzyszenia <piwojasne>
    Wielbłąd aka Kamaz - Persona z niesamowitym poczuciem humoru. Fajnie się z nim gaworzy, ma obsesje na punkcie Kamazów. Lubi ściągać... Zdjęcia ściśle tajne. Ogólnie to KAMAZ rulez
    mustangshelby - Też osoba, którą poluibiłem. Fajnie się z nim flooduje na czacie ''?''. Można z nim pogadać i wogóle jest git.
    potek31 - Równierz żartowniś z niego. Dobry kolega co tu więcej pisać?
    Matador i Fester - Spoko kolesie z czata też mają poczucie humoru jeszcze nie wiem o nich za dużo ale uważam ich za osoby wartościowe.
    leopard aka Leo Di Caprio - Dusza towarzystwa. Sylwetka dość charakterystyczna na naszym forum, bez niego aG i nasz czat wczoraj nie był by taki pełny.
    AML - Narazie wiem tyle, że lubi grać w TOCE RD2. Może jak poznam go bardziej to coś dopiszę.
    Robak - Narazie podobnie się ma z nim sprawa, bo dość mało z nim gadałem ale jakoś lubie go. Wreszcie jest z tego samego miasta co ja.
    I narazie na tym moja lista się kończy mam nadzieję, że wkrótce się powiększy. Mam nadzieję, że nie powiało za mocno wazelinką.
    <Piwojasne> dla wszystkich
    The Hate U Gave Lil Infants Fu#ks Everybody

Domyślnie

Krzysztof CieślakSrogi admin,nie toleruje spamu,bardzo dobrze prowadzi ten portal
    Aston Martin lagondaCzeso na forum nie mozemy znalezc wspolnego tematu.Usuwa wszystkie odbiegajace od tematu posty,znawca Astonow
    dydziNajlepszy w zagadkach motoryzacyjnych i to chyba starczy
    DJ BrabusWzór na forum,szybo został vipem i nalezało mu się.Robi swietne kompendia
    WielbłądCzesto potrafi mnie na forum zjechac ale jednak to lubie go,czasami pozartuje czasami opieprzy jak sie nalezy
    EMENEMSChyba najwiekszy zartownis na forum,pisze czasami fajne zarty i bez neigo forum nie mialo by swojego uroku
    Przemysław Szymanskiprawie w ogole go nie znam ale jego tapety są najlepsze
    eFChyba najwieksza zagadka forum,malo kto cos o nim wie,bardzo rzadko pisze ale jego newsy są najlepsze i ostatnio wymienilem z nim spor PW
    AGENTTablicoman jedyny w swoim rodzaju,zrobil swietne Kompendium o Murcielago
    BABELECNic o nim nie wiem i nigdy z nim nie gadalem na PW ani GG ale sporo pisze na forum i zna sie na rzeczy
    DavisDobry Vtuner,chyba mnie nie lubi
    EDIT!!!!
    Jak moglem zapomniec o Dominiku999,fajny gosc,nie gaam z nim na g ale duzo kontaktujemy sie na jego forum
    mk133Dla mnie czarna magia,nic o nim nie wiem i nie znam go i cos ostatnio mniej na forum pisze
    Rolex aka JohnsonDonry moderator,fan muzyki,udziela sie duzo na forum

Uprawnienia umieszczania postów