Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 5 z 7 PierwszyPierwszy 1234567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 63

Wątek: Forumowicze o Forumowiczach

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez AGENT
    Swoją rozkminkę zacznę od postaci najbardziej znanej,
    na forum przez wszystkich akceptowanej
    Po dwóch ostatnich dniach widać, że jednak nie przez wszystkich...
    Wytrwałości w tym co robi, szczerze mu życzę
    i na coraz lepsze testy liczę
    Dzięki bardzo! Jestem pod wielkim wrażeniem Twojej pracy i cieszy mnie Twoje zdanie o mojej osobie. Równy z Ciebie gość!
    Na punkcie Focusa ma chyba bzika,
    z DJ-em wynikła na ten temat długa polemika
    Poczekaj jak się dowie, że będę ujeżdżał niedługo nowego Mondeo. :lol:
    Jeśli ktoś w kunszt mój liryczny wątpi... zobaczycie - ciąg dalszy nastąpi!
    Jeśli ktoś taki był, to po tej publikacji ślad po nim zaginął...

Awatar Wielbłąd
    Auto
    sępie

Domyślnie

Ale chyba ujęcie mnie i Dona razem nie ma jakiegoś głębszego podtekstu? :lol:

A sama idea jak i sposób jaki to zrobiłeś uważam, że jest bardzo fajny, oraz przyjemny w odbierze. Trzymaj tak dalej.
    To nie ja byłam Ewą !

No popatrz jak jest pięknie.

ŁOWCA BLACH Awatar AGENT
    Auto
    Najlepsze na świecie

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Wielbłąd
    Ale chyba ujęcie mnie i Dona razem nie ma jakiegoś głębszego podtekstu? :lol:
    A jednak jest coś na rzeczy, skoro pytasz Poważnie, to ja Was dwóch kojarzę z Mercedesem, toteż Was "połączyłem". razem, a jednak osobno :lol:
    Aha - ja tam do was osobiście nic nie mam; jeszcze nie doszło między nami do sprzeczki :lol: Staram się nie wdawac w konflikty i nie sprowokować się.
    Były:
    (1.)
    Fiat 126 elx (NGI 9F82) 00', (2.) Fiat Uno 0.9 + LPG (NGI C858 ) 07', (3.) Opel Astra G Caravan 1.6 + LPG (NGI 04777) 99' , (4.) Fiat Panda 1.1 + LPG (NGI 4L32) 07' , (5.) Fiat Grande Punto 1.4 8v + LPG (N0 SORRY) 08', (6.) Honda Accord 2.0 benzyna (NO 9999C) 09', (7.) Alfa Romeo Giulietta 1.4 Turbo Benzina MA 170 TCT + LPG (N0 DAWAJ) 12'
    Są:
    Piaggio MP-3 400 (BSE 01GP)
    Renault Scenic II phII 2.0 136 KM + LPG (N0 NSENS)

Domyślnie

Aha - ja tam do was osobiście nic nie mam
    Nie wspominajmy o tym, co ma Wielbłąd do Dona i o której porze! :lol: :lol: :lol:

VIP Awatar LiveLetDie
    Auto
    Mercedes-Benz S123 300D

Domyślnie

Redaktorze W Przyszłości Testujący Mondeo! Już wynajmuję Agentów, może Grzybiarzy w Voyagerze i jbędziesz namierzany. Dzięki jednemu z tematów na forum wiem gdzie mieszkasz, dzięki temu że pokazałeś swoje zdjęcia wiem jak wyglądasz a dzięki ankiecie z okazji 7 lecia wiem dlaczego jesteś na forum. Wiem o Tobie wszystko!

I będe wiedział kiedy zasiądziesz za sterami Mondea. A wtedy się spotkamy...
    Quidquid latine dictum sit, altum viditur
    Ex: Mebel
    Ex: Karawan
    Next: Kalarepa

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Kia Cee'd SW II

Domyślnie

Jeśli ktoś w kunszt mój liryczny wątpi... zobaczycie - ciąg dalszy nastąpi!
    Ja wątpie!!!! Czekam na dalszy ciąg bo kogoś mi tam brakuje. :susp:

Tak na poważnie to polałem się ze śmiechu, powinieneś zacząć pisać jakieś tomiki wierszy bo szacunek za pomysł i wykonanie. Kiedyś też próbowałem napisać wierszyk na konkurs w podstawówce to po paru nieudanych próbach poprosiłem o to mamę i wygrałem konkurs.

Awatar Wielbłąd
    Auto
    sępie

Domyślnie

No ale w jakim pokoju najczęściej przebywa jego żona to nie wiesz.

Heheh
    To nie ja byłam Ewą !

No popatrz jak jest pięknie.

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez LiveLetDie
    Wiem o Tobie wszystko!
    Tylko broń Boże nie sprzedawaj tych informacji... wiesz komu! :susp:

Awatar Emenems
    Auto
    1. Fiat Punto 1.2 16V 2000r

Domyślnie

he he jak tylko ten tekst zdobyłem, długo pod głębokim wrażeniem byłem.

Zawsze twierdziłem Emilu AGENCIE i będę twierdził że z Ciebie nietuzinkowy gość.
    Specjalista d/s sprzedaży części Opel, Chevrolet (Powoli uczę się francuskiego)

Awatar bigaczzz
    Auto
    Citroën C3

Domyślnie

Nie napiszę tego wg alfabetu, bo to znacznie spowolniłoby umieszczenie tu tego posta, ale myślę, że zawarta tu treść będzie prawdziwa i raczej nikt się nie "obrazi" czytając ją:
    DJ Brabus osoba, którą bardzo cenię, dba tu o porządek i spokój. Zawsze gotowy pomóc, doradzić podyskutować. Możnaby tak długo pisać, ale efekty jego pracy widać na forum, które jest świetnie prowadzone od długiego czasu.
    Krzysztof Cieślak nie miałem z adminem jeszcze nigdy okazji wymienić spostrzeżeń na forum, ale widząc po jego ostatnim dokonaniu, jest "gotowy na wszystko" i też wg mnie dzięki Niemu te forym tak świetnie działa.
    Emenems moderator z charakterem, potrafi zainterweniować i pokonać wiedzą. Jak się dzisiaj dowiedziałem dba dobitnie o porządek tu ale też przedewszystkim o spokój.
    Shyrl1 duża wiedza i łatwość przekazu reprezentują tą osobę, nie miałem również okazji porozmawiać(gg, pw), ale po czytaniu jego postów jest do "tańca i różańca". Nie powie nie, nie kłuci się myślę, że kandydat na VIPa.
    aston ostatnio zauważyłem "spadek formy". Ale Aston ma to do siebie, że gdy się wypowie nie puści jakiejś bzdury czyli podsumowując stawia na jakość swoich postów.
    LiveLetDie i znowu wiedza rządzi, pisze zawsze konkretnie, potrafi przyćmić nią niejednego i to trzeba w nim cenić.
    Kaczor dba o spokój, co niesie za sobą niekiedy gorycz innych, ale zachowanie jak najbardziej wporzadku. Myślę, że i w tym przypadku zainteresowanie motoryzacją obfituje w wiedzę.
    b707 Beoing, tu zaraz mówię, ze dla mnie to kolejny kandydat na VIPa i dziwię się dlaczego jeszcze nim nie został. Również oddany jednej marce, co cenię, zawsze pogodnie nastawiony i gotowy do ożywienia lub uspokojenia atmosfery na forum.
    kok jedyna osoba z aG, z którą utrzymuję kontakt poprzez gg, raczej bez wyrobionych stereotypów, potrafi mądrze skomentować każdy post, nie wdaje się w sprzeczki. Można powiedzeć, za zasługował na VIPa.
    Wielbłąd również pozytywnie nastawiony na forumowiczów, jest w stanie i pomóc i zganić za zachowanie, co jest tu bardzo przydatne.
    Luc techniczny geniusz, zauważyłem, że duża część jego postów trafia do działu technika i mechanika i każdy przekazuje osobie pytającej jesną wiadomość nt działania w danej sprawie...
    AGENT człowiek przyjaźnie nastawioiny na każdego, czy to spamera czy użytkownika z krwi i kości. Bardzo cenny to dar, trzeba powiedzieć, że AGENT to kolejna osoba dbająca o spokój na forum.
    piti666 zależy jak popatrzeć, gdy spojrzy sie na nick(niepotrzebny znak w nim), myśli sie niezbyt dobrze, na posty część dobra ale i część kiepska. Myślę jednak, że z czasem to minie.
    szakal facet, który wie co w świecie motoryzacji stanie sie za kilka lat, wszystkie ostatnie wiadomości przyozdobione fotkami, ale zauważyłem, zę kolega bardzo zadko ostatnio się udziea tak jak w przypadku poprzednika. Aha wg mnie szakal zasługuje na miano motoryzacyjnego paparaziego
    Wszystkich których tu pominąłem to napewno z roztargnienia i nie dającego spokoju upału. Myślę, że zgodzicie sie z moimi ocenami.
    Citroën - Polubisz każdą drogę

Uprawnienia umieszczania postów