Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: inne opona na tej samej osi, wybrzuszenie na oponie

Auto
    opel

Domyślnie inne opona na tej samej osi, wybrzuszenie na oponie

Czy policja ma obowiązek zabierania dowodów rejestracyjnych w pojazdach które np na tylnej osi mają zamontowane 2 różne opony różnej firmy i o różnym biezniku? U mnie tak jest od sprowadzenia auta z Niemiec tz lewa opona jest innej marki niz prawa i ma inny bieżnik jednak rozmiar jest ten sam, a na dodatek prawa opona ma wybrzuszenie na ściance bocznej. Jezdze juz tak od ponad 3 lat i nie czuje zeby cos wibrowalo czy kierownica drżała

Awatar Ryjas
    Auto
    Twingo Initiale1,2 16V '01,Grand Scenic 1,9 dCi 130 KM '06; 306 1.4 '99

Domyślnie

Troche malo śmieszny zaczynasz się robić...

Awatar S3X
    Auto
    Opel Astra H 1.7 CDTI

Domyślnie

Początek wypowiedz ironicznej...
    Oczywiście, że Policja nie zabierze Ci dowodu rejestracyjnego! Policja w takim przypadku zobligowana jest do wręczenia bonu do Tesco na zakup nowych opon i choinki zapachowej. Wybrzuszenie na ścianie bocznej również nie jest groźne, prawdopodobnie w środku jest mysz albo inny chomik. Pamiętaj go karmić przez wentyl bo inaczej może zdechnąć!
    Koniec wypowiedzi ironicznej...

Auto
    opel

Domyślnie

To napiszcie mi chociaz dlaczego mechanik co robi przegląd co roku mojego auta nawet o tym nie wspomni
    A nie jest on moim znajomym, nawet parę razy bylem robić przegląd w SKP w innym miescie i nic zawsze podbił na następny rok.
    Nawet jakby auto było rozjechane na maksa to przypuszczam ze takze by podbił. Oni robią tylko podstawowe badania i juz, nawet luzy im nie wyjdą.

Awatar luk
    Auto
    zmieniam

Domyślnie

Jak trafisz na wymagającego policjanta, to zabierze dowód. Wiadomo można jeździć na siłę, ale czy to bezpieczne i rozsądne ? Z własnych doświadczeń wiem, diagności rzadko kiedy patrzą na opony.

Uprawnienia umieszczania postów