Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 23 z 23

Wątek: co z dwumasą w 1,8 TSI 160 KM i maks spalaniem w solidnym korku ( 1,5 h korku w KRK )

Auto
    Kia Stinger

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Kedirak Zobacz posta
    Bardzo dziekuje za rzeczywiste dane (bo w mniej niz 11 l w duzym korku w jakimkolwiek aucie sredniej wielkosci to ja nie uwierze :-)

Moglbys prosze jeszcze napisac czy te 15/17 miales raczej chwilowo w komputerze czy tez zmierzone na stacji po tankowaniu zbiornika do pelna - czyli udalo sie przejechac niecale 400 km na zbiorniku ?
    te 15/17 co podawałem to średnie wg komputera, nie bawie się w obliczenia jednak w mieście ( Wawa/Sz-n) na zbiorniku 70l nigdy nie przejechałem mniej niż 600km i więcej niż 750km. Ostatnio trasę Wawa- Sz-n zrobiłem na połowie baku (520km) przy dośc szybkiej jeździe z tym, że małym ruchu.
    Co do usterek to autem jeżdze 2 lata, ma 60 tys km przebiegu, było już na 2 przeglądach i póki co nic się nie dzieje. Ubytków oleju nie zauważyłem.

Awatar norek
    Auto
    kia cee'd

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Kedirak Zobacz posta
    3k to wydaje sie dosc znosnie. To mocniejsza wersja, 115 km ?
    To jest 115 KM.

Awatar Kedirak
    Auto
    ufo 1.8 nuda blee ale nie psuje sie!

Domyślnie

Doczytalem dzisiaj i w 115 crdi, ktore jezdzily lepiej niz wg suchych danych technicznych wgrywaja teraz ponoć obowiązkowo pod utrata gwarancji nowy program aby turbinka dluzej wytrzymala i auto juz jezdzi nieco grzeczniej. Kurcze no jak zwykle nie ma zlotego srodka, albo przyjemnosc (poza stacja benzynowa) albo oszczedny mul. Zazdroszcze tym ktorzy juz sie zdecydowali na 1,8 tsi :-) mnie wciąż troszke rozsadek (wąż w kieszeni) i dobry stan obecnego auta powstrzymuje ech.. - ale co sie odwlecze to na pewno juz nie uciecze! Bardzo dziekuje za pomocne wypowiedzi.
    Ostatnio edytowane przez Kedirak ; 21-11-2010 o 22:38

Uprawnienia umieszczania postów