Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: wyrejestrowanie samochodu

Auto
    Honda Concerto

Domyślnie wyrejestrowanie samochodu

Witam
    Jak problem to na Forum i ja tez tak czynie.Mam skasowany/caly prawy bok-reszta ok/samochod i chce go wyrejestrowac w ten sposob abym mogl go jeszcze sprzedac na czesci nie doplacajac nic na stacji demontazu.Dlaczego sprzedajac s w o j samochod na czesci pozniej musze zapalcic stacji okolo 500zl-przeciez to chore! I jeszcze samochod musi byc na kolach.Rozbito mi moj ukochany samochod i ja nie moge o nim decydowac?Chce go sprzedac na czesci a reszte samochodu oddac na stacje demontazu,ale bez doplaty.A moze jest inne wyjscie-pomozcie-jezeli nie Tu. na Forum to podam pozniej swojego emaila.Pozdrawiam.

Awatar Astaroth
    Auto
    .

Domyślnie

Nie masz wyjścia. Ostatnio właśnie stałem przed takim dylematem ze swoim poprzednim samochodem. Na szczęście znalazł się ktoś kto chyba wziął go z myślą o przeróbkach i jakichś KJS'ach. Sprawa wygląda tak, że możesz wyciągnąć z samochodu wszystko, lecz płacisz 2 zł za każdy brakujący kilogram od masy własnej auta wbitej w dowodzie rejestracyjnym.
    Nielegalnych opcji było by kilka, no ale nie wypada mówić, trzeba sobie radzić.

Auto
    Honda Concerto

Domyślnie

~Astaroth-dzieki wielkie za podjecie tematu,ale prosze Cie jak powiedziales A powiedz jeszcze B,wiem juz,ze nie na Forum wiec moze na GG,email itp.Ja juz cos slyszalem o tych/samych co Ty?/opcjach,ale chcialbym potwierdzenia,ze to dziala.

Uprawnienia umieszczania postów