Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 5 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 47

Wątek: 2011 BMW serii 6 Cabrio

VIP Awatar Ecnelis
    Auto
    Lancia κ Coupe 2.0t

Domyślnie 2011 BMW serii 6 Cabrio

Kolejna premiera - BMW 650i Convertible. Pod maską 4,4-litrowe, turbodoładowane V8 o mocy 407 KM połączone z 8-stopniowym automatem, setka w 4,9 sekundy. W sprzedaży na wiosnę 2011.

Źródło: motorauthority.com
    Ostatnio edytowane przez Ecnelis ; 18-11-2010 o 01:55

Awatar Patryk R.
    Auto
    Renault Sport

Domyślnie

Stylowo podeszli do sprawy - materiałowy dach. W sumie nie wiem czemu, ale cabrio lepiej wygląda niż coupe. Może dlatego, że ma więcej stylu? Silnik też świetny. Brawo dla BMW.
    Start Engine.pl - Motoryzacyjny styl życia

Awatar Grap!
    Auto
    Toyota Corolla E11

Domyślnie

Tragedii nie ma. Wygląda stylowo, to prawda, a materiałowy dach dodaje Becie urody. Nie jest to szczyt designerski i powodów do zachwytów chyba nie ma. W każdym razie auto prezentuje się poprawnie i ładnie Zdecydowanie lepiej od poprzednika w wersji cabrio.

Domyślnie

Ja bym proponował zmienic nazwe tematu na 2011 BMW 6-Series Convertible a wersje 650i umiescic w opisie, bo chyba bedą tez inne wersje silnikowe w tym temacie a nie tylko 650i..

Geniusz !

Moderator Awatar Krzysztof Cieślak
    Auto
    Megane I fl 1.9 dCi

Domyślnie

Proszę o komentarze do newsa Tomka pt. BMW Serii 6 Cabrio - Jestem piękny!

VIP Awatar Robak
    Auto
    Infiniti M35h

Domyślnie

Po wnikliwym obejrzeniu zdjec stwierdzam ze samochod jest fantastik. Najciekawsze elementy to tył gdzie mozna podziwiac lampy o pieknym kształcie, tłumiki, oraz mocno zarysowane nadkola. Wnetrze rowniez na wysokim poziomie. Płynne linie podparte nowoczesnoscia. Przod jest dosc dziwny ale dobrze tu lezy. Troszke wg mnie lezy linia boczna bo nawisy wydaja sie za długie. Gina gdzies koła i rozstaw osi a przeciez to długie auto. Na jednym zdjeciu to widac za to juz na drugim podobnym tak nie razi. No i mały szczegoł - brakuje znaczka v8 na pokrywie silnika aby widziec ze siedzi konkret pod maska . Chyba najciekawsze cabrio jakie mozna dzis nabyc.

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Dildo Zobacz posta
    Ja bym proponował zmienic nazwe tematu na 2011 BMW 6-Series Convertible
    Jestem tego samego zdania.

Cytat Zamieszczone przez Dildo Zobacz posta
    Geniusz !
    Przepiękna jest. Po erze brzydkich BMW (siódemka, szóstka) nastała era pięknych BMW - piątka, siódemka, szóstka. Wygląda po prostu pysznie i to zarówno ze zdjętym, jak i z założonym dachem. Nie ma elementu, który nie pasowałby tu - wszystko jest idealnie zgrane i ze smakiem.

Pełna galeria na netcarshow:
    http://www.netcarshow.com/bmw/2012-650i_convertible/

Awatar Pablo
    Auto
    Renault Safrane 2,1dt

Domyślnie

WOWWWWW!!!!!!!!!! Zaje....ty!!!!! Coś pięknego. Zewnętrznie ideał, wewnątrz może trochę razi monitor od navi, ale ogólnie ok. Znacznie ładniejszy od poprzednika. Jestem pod wrażeniem.

Awatar michal_gl
    Auto
    Nuova Bravo Mjet

Domyślnie

Raczej brzydki, może nie człowiek słoń, ale urodą nie grzeszy. Wspaniale byłoby gdyby po nieudanej 6 Niemcy poszli droga amerykańców i wskrzesili nowa 6 na takiej zasadzie jak zrobiono mustanga, chelengera czy camaro. A tak to po prostu kolejne BMW wpisujące się w obecny trend stylistyki marki, raczej nie mający szans na większe uznanie po latach. Odrobina retro zrobiona na nowoczesny styl przy niszowym modelu jakim jest 6 była by czymś ekscytującym. Teraz jest tylko poprawnie - oczywiście mówię o stylistyce - pod względem technicznym pewnie wszytko jest tip top. No i to szkaradne połączenie deski z panelem pomiędzy fotelami - idące na prawo - coś okropnego.

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Kia Cee'd SW II

Domyślnie

Dokładnie. Projektując model 6 mogli bardziej poszaleć i zrobić modny ostatnio retrostyl. Widzę też, że to kolejny model gdzie kształt świateł, zderzaka i grill przypominają świński ryj. Widać to zwłaszcza z boku. Kształt tylnych świateł też taki mocno średni. Najlepsze z tego wszystkiego wnętrze. Konsola centralna zwrócona w stronę kierowcy- tak powinno być w każdym aucie! Zresztą BMW robi jedne z najlepszych wnętrz i to w każdej klasie. Jeszcze coś- poprzednia generacja też miała taki bardziej agresywny design idealnie pasujący do tej marki. Ten jakby złagodniał. Szkoda, że Beemki są coraz brzydsze poza paroma wyjątkami.

Uprawnienia umieszczania postów