Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 5 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 50

Wątek: [opinie] Fiat Seicento 1.1

Domyślnie [opinie] Fiat Seicento 1.1

Moim zdaniem jest to całkiem fajny wozik. Mimo że siedziałem w nim jako pasażer musze powiedzieć, że jest bardzo zrywne. Bardzo podoba mi się też jesgo nadwozie - moim zdaniem jest ponadczasowe
    Lubię placki

Auto
    *

Domyślnie

Ja mam pewną zasadę, nie wsiadam do żadnych aut pokroju Seicento, Smart, Tico...
    Ja chcę żyć, jeszcze dużo lat przedemną...
    konto zamknięte

Ryzykant
    Guest

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Aston Martin Lagonda
    Ja mam pewną zasadę, nie wsiadam do żadnych aut pokroju Seicento, Smart, Tico...
    Ja chcę żyć, jeszcze dużo lat przedemną...
    Ja natomiast mam inną zasadę wypróbuj ,zaryzykuj życie a póżniej krytykuj. Jeżdziłem Seicento i Tico tylko jeszcze w Smarcie nie miałem okazji. Fakt że w razie czołówki nie ma szans dużych na przeźycie. Acha jak przechodzisz przez pasy to uwazaj bo też można nieźle się nieraz wpakować i nikt nie wie co każdego z nas spotka na drodze. Za to masz mniejszy problem z parkowanie ,mniejsze ubezpieczenie, mniejsze koszty i czasami udaję się w korku slalomem śmigać o ile silnik się ma mocniejszy ciut niż 1,1. Tico nieprzypadło mi do gustu kosiarka na kółkach, kanciaty niewyróżniający się wóz z słabymi materiałałmi. Mój wujek kupił tico i miał problemy z nowym wozem a dokładnie z układem kierowniczym. Parodia!! Smarty są rozchwytywane przez dziewczyny po paryżu jeżdzi ich dużo. Autko spoko planuje takie nabyć. Wkurza mnie że każdy wóż Fiata jest krytykowany przez te same argumenty- słabe wozy, materiały itd. Seicento jest dobrym samochodem mało miejsca trochę z tyłu ale na te wymiary to normalna sprawa. Seicento ma styl miejskiego auta które jest zadziorne.

Auto
    *

Domyślnie

Wiesz życie to jedyna rzecz jakiej nie zaryzykuję na jazdę tymi motocyklami obłożonymi blachą, za dużo już widziałem fotek z takimi autami po wypadkach, dlatego sobie je daruję i innym też to radzę choćby dla bezpieczeństwa.
    konto zamknięte

Domyślnie Re: Fiat Seicento 1.1

Cytat Zamieszczone przez FIATMAN
    Moim zdaniem jest to całkiem fajny wozik. Mimo że siedziałem w nim jako pasażer musze powiedzieć, że jest bardzo zrywne. Bardzo podoba mi się też jesgo nadwozie - moim zdaniem jest ponadczasowe
    bardzo zrywne?? No, trzeba odpowiedno dozować gazem żeby nie sfajczyć opon :lol: :lol: :lol:

Awatar MKa
    Auto
    maniak

Domyślnie

Ja też nie przepadam za tego tupu autami, ale z kolei przyjmuje taką zasadę: lepszy taki niż żaden...
    Pozdrawiam

VIP Awatar BKX
    Auto
    Vw Polo 98' 1.4 [6N]

Domyślnie

Ja tez nie pozwole "ot tak" krytykowac takich samochodow... Nie kazdy jest zamozny i stac go na auta chociazby segmetu B. Sa dwie szkoly kupowania: albo dajesz 25 tys i jezdzisz nowym Fiatem Seicento (Panda), albo mozesz kupic kilkuletniego kompakta lub samochod klasy sredniej... Pozornie wybor jest prosty, z przewaga dla wiekszego samochodu, ale... Jesli ktos mieszka w miescie i jego jazda ogranicza sie do smigania miedzy praca a domem, no czasem zachaczy jeszcze o jakichs znajomych, to watpie ze wybierze ta druga opcje. Wieksze koszty zwiazane ze spalaniem, utrzymaniem sprawnosci pojazdu, ubezpieczeniem itd. Po drugie nie kazdy chce miec uzywany samochod, idziemy z postepem, mieszkamy w kraju demokratycznym i nasze warunki zycia sie polepszaja, wiec teoretycznie z kupnem nowego samochodu sa powiazane takie pojecia jak: bezawaryjnosc, mniejsze klopoty w razie awarii, bo to przeciez nowy samochod wiec ma gwarancje itd. Teraz pewnie ktos wyskoczy, ze to sciema i nowe tez sie psuja... no tak, ale to sa oczywiscie wyjatki... a druga sprawa to bezpieczenstwo... Nie pamietam czy Seico ma 2 czy 3 gwiazdi w testach, ale to nie jest znowu tak tragicznie, wszyscy chyba wiemy jakie wyniki ma np. Jeep Cherokee... Tez 3 gwiazdki... a taki duzy samochod... albo caly ten zlom sprowadzany z zagranicy, ktorym wozi sie polowa polakow...

Auto
    *

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez BKX18
    albo caly ten zlom sprowadzany z zagranicy, ktorym wozi sie polowa polakow...
    Wiesz tutaj to bym polemizował, co jest złomem a co nie.
    konto zamknięte

VIP Awatar BKX
    Auto
    Vw Polo 98' 1.4 [6N]

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Aston Martin Lagonda
    Cytat Zamieszczone przez BKX18
    albo caly ten zlom sprowadzany z zagranicy, ktorym wozi sie polowa polakow...
    Wiesz tutaj to bym polemizował, co jest złomem a co nie.
    Wiesz, mialem na mysli to, ze 90% (no 85%) samochodow sprowadzanych ma ponad 15 lat, a srednia cena takiego samochodu to okolo 1600 zl, tak wynika z przeprowadzonych badan, wiec chyba dobrze to ujalem Bo jak dla mnie samochod warty 2 tys zl moze i jezdzi, ale czy jest bezpieczny...? To juz zostawie bez komentarza...

Awatar JaCie

Domyślnie

Ja na temat Seicento mogę tylko powiedzieć rzecz oczywistą, że nie nadaje się do sportowej jazdy, bo byłem świadkiem wypadku, jak jakis dwóch kolesiów chciało wejść w ostry zakręt z prędkości ok. 90km/h i samochód prawie nie zareagował na kierowcę, tylko wpadł w poślizg.

Uprawnienia umieszczania postów