Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 65

Wątek: A może nowy dział?

Awatar Gemini
    Auto
    Fiat Punto 1.1 S

Domyślnie

Jestem na TAK, czyste dane techniczne obok wrażeń z jazdy są najlepsze, podpisuje pod tym obiema rękoma

Domyślnie

fajny pomysl jestem za
    MB W123- Najpiękniejszy (no może tylko SLR jest śliczniejszy;p)

VIP Awatar kocie_ruchy
    Auto
    vespa

Domyślnie

hmm moze to byc dobry pomysl dzial z danymi technicznymi tylko wszystko zalezy od tego jak forumowicze podejda do tej sprawy
    warto rozmawiac np a zasadzie dzialania turbosprezarki czy dzialaniu dyfuzora, ale nie np jak sie zaklada gaz w aucie czy jak zrobic auto na spityus
    Moto Oeconomicus na wyborcza.biz - o pieniądzach, trendach i marketingu w przemyśle motoryzacyjnym

RossoCorsa.pl

VIP Awatar kok
    Auto
    Sprzedane

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez dydzi
    hmm moze to byc dobry pomysl dzial z danymi technicznymi tylko wszystko zalezy od tego jak forumowicze podejda do tej sprawy
    warto rozmawiac np a zasadzie dzialania turbosprezarki czy dzialaniu dyfuzora, ale nie np jak sie zaklada gaz w aucie czy jak zrobic auto na spityus
    Dyfyzor to niezabardzo rzęść mechaniczna . A jak chodzi o zasade działania np.: turbinki to moim zdaniem nie zadużo osób bedzie chziało sie zagłęgić w temat . Moje zdanie jest takie jak Emmemens'a

www.rawa.katowice.pl
    Wszystkich chętnych zapraszamy na treningi. Masz pytania napisz.

Awatar skibae124
    Auto
    W140

Domyślnie

A nazwa to mogła by być nieco ogólniej "Mechanika pojazdowa" czy cos w tym stylu żeby się nie ograniczać do samego silnika. Możnaby się dzielić swoimi problemami związanymi z autem

Awatar MKa
    Auto
    maniak

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez kok
    Aston uwiesz mi iż nawet jak ludzie bedą dawać to mało osób bedzie to czytac, więkrzość z tych działów jet poprostu nudna dla przeciętnego użytkownika.
    Będą czytać tylko zainteresowani - może tym sposobem nie będzie tak dużo spamu. Tak jak Aston powiedział - stworzy się zbiór ciekawych, potrzebnych informacji. Zawsze ktoś zainteresowany będzie mógł wejść, coś przeczytać i ewentualnie dopisać...

Cytat Zamieszczone przez skibae124
    A nazwa to mogła by być nieco ogólniej "Mechanika pojazdowa" czy cos w tym stylu żeby się nie ograniczać do samego silnika. Możnaby się dzielić swoimi problemami związanymi z autem
    A nazwa to tak jak mówiełem - jeszcze do uzgodnienia.
    "Mechanika pojazdów" to nawet dobry pomysł...
    Pozdrawiam

Domyślnie

Ja jestem zdecydowanie ZA. Dlaczego A dlatego, ze wielkim ekspertem w sprawach motoryzacyjnych nie jestem i aG jest dla mnie taką "szkołką", ktora łaczy przyjemne z pozytecznym, gdyz teoretycznie jesli sie cos lubi to sie tez na tym zna, ale ze mna do konca tak nie jest (przynajmniej jesli chodzi o wnetrze, tzn silnik, mechaniska itp) Jak napisal AML, bylaby to "skarbnica wiedzy" dla takich uzytkownikow jak chocby JA i chyba jest tutaj wiecej takich ludzi...
    Jako przyklad moze chocby posluzyc turbina - nie mam pojecia jak to dziala, a z checia by, sie dowiedzial

Domyślnie

Uważam, że pomysł na ten dział jest dobry, aczkolwiek nie sądze, by (dział) cieszył się dużą popularnością

VIP Awatar kocie_ruchy
    Auto
    vespa

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez kok
    Cytat Zamieszczone przez dydzi
    Dyfyzor to niezabardzo rzęść mechaniczna . A jak chodzi o zasade działania np.: turbinki to moim zdaniem nie zadużo osób bedzie chziało sie zagłęgić w temat . Moje zdanie jest takie jak Emmemens'a
    ale wlasnie moze by zrobic z tego dzial nie tylko techniczny ale ogolnie technologiczny, gdzie do tej pory nie bylo szansy o tym napisac
    Moto Oeconomicus na wyborcza.biz - o pieniądzach, trendach i marketingu w przemyśle motoryzacyjnym

RossoCorsa.pl

VIP Awatar Dominik999
    Auto
    Ford Focus mk2

Domyślnie

Mi się pmysł bardzo podoba, z przyjemnościa poszerzyłbym swoją wiedzę, bo jak dotąd jest raczej niewielka

Uprawnienia umieszczania postów