Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 29 z 29

Wątek: Jaki dostawczak do 3,5tony

Awatar Pablo
    Auto
    Renault Safrane 2,1dt

Domyślnie

Jak masz tylko 15km to jedź i zobacz, drogo cie to nie wyniesie. Może się okaże akurat. I tak dalej polecam VW (nie wiem czy wiesz ale Sprinter i LT to bliźniaki, stosowano jednak inne silniki, w moim przekonaniu VW silniki są lepsze i lepiej z dostępnością części, ale może się myle). Pozdrawiam, wesołych!

Auto
    VW GOlf II

Domyślnie

Jutro zadzwonie do goscia i zapytam a na co zwrocic szczegolnie uwage w takim aucie ? Jeszcze tutaj mam kilometr niecaly do tego komisu z autami do jumpera. Czy nie ma mleka w oleju, czy nie miesza plynu i oleju. Jak pracuje motor jak odpala itd. Jak sprawdzic zawieszenie tak w miare mozliwosci ?

http://moto.gratka.pl/tresc/fiat-duc...-12251581.html

Awatar gt4
    Auto
    EJ9 & MX-33 1/3

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez AGENT Zobacz posta
    Znajomy Dukatem 2,8 TD nakręcił ponad pół miliona Chwali auto.
    mieliśmy w firmie. raczej parch w porównaniu z LT35. miał ciągłe problemy z elektryką i alternatorem. teraz nim jeździ koles, który nam wozi towar z Węgier i na razie nie narzeka, ale auto przeszło kapitalny remont.

Awatar dżony
    Auto
    Peugeot 407 SW

Domyślnie

Co to jest pół miliona
    myślę, że nawet ten nieszczęsny transporter by tyle nakręcił
    Do liceum jeżdziłem Sprinterem który miał słownie milion czterysta tysięcy kilometrów przebiegu.
    Co rano stawiał się na przystanku.
    Niby to samo co LT(choć po 2000r Sprinter miał IMO dużo lepsze wnętrze i przyjemniejszy wygląd zewnętrzny) to jednak te silniki przekonałby mnie do niego.

Awatar gt4
    Auto
    EJ9 & MX-33 1/3

Domyślnie

to samo, ale silniki od Mercedesa

Awatar m.niew
    Auto
    SAAB 9-3 SE coupe

Domyślnie

I LT miało lepsze blachy.

Auto
    VW GOlf II

Domyślnie

EMka panowie witam jeszcze w tym starym roku bylem ogladac tego merca nie zgadniecie koles mi nie powiedzial ile przebiegu a ten mercedes mial 530tys najechane, silnikiem rzucalo jak pilka [gosc tlumaczyl sie, ze trzeba wlac srodka do czyszczenia wtryskow hahaha] Blacha byla ladna bo malowany caly. Do tego w zbiorniczku wyrownawczym zamiast plynu byly takie krysztalki lodu male i palca nie moglem tam wlozyc LOL porazka poprostu hehe

Fiat Ducato jest ogolnie tylko cos z pompa i koles ma wymienic cala pompe i bedzie chcial za niego 7 K co o tym sadzicie aukcja powyzej.

Wypatrzylem jeszcze jedna opcje ale sam nie wiem http://allegro.pl/show_item.php?item=1388931248 - ten podobno wozil opony z niemczech ale koles zaprzestal dzialalnosci tylko cena nie jest niska napewno jak za takie auto. To napeno ciekawa oferta jak wszystko bylo wymienione jak w opisie http://allegro.pl/citroen-jumper-oka...384335084.html

Szcześliwego Panowie proszę o wasze opinie !!

http://allegro.pl/tanio-pierwsza-rej...383214145.html To mnie ciekawi bo ogolnie chce za to 11tys az mnie to dziwi strasznie co z tym musi byc nie tak jak sie strasznie zarzeka, ze wszystko sprawne, piekne. Moze byc cos z jednostka jak to 2.2HDI ?
    Ostatnio edytowane przez Emenems ; 07-01-2011 o 11:20

Awatar kadil...
    Auto
    730 e32, kx 250, sc 1.1 rally

Domyślnie

Nie patrzcie jakie auto kupić tylko wybierać te co jest w najlepszym stanie, taka prawda te auta mają lekko ponad 500tyś. codziennie pracowały, były katowane, walone i szmacone bo nie szanowane jak swoje, oczywiście są wyjątki.
    Od siebie polecam starą kaczke, może bez bajerów, ale ma to co powinno mieć takie auto w sobie czyli niezawodność.

Auto
    VW T4

Domyślnie

ja osobiście polecił bym VW T4 w silniku 2,4d jest to silnik nie do zajechania sam ma takiego t4 mam już go 3 rok i działa bez awaryjnie. W porównaniu do forda transita to jest naprawde dobry samochód bo ja miałem tego forda składanego w polsce to mi leciał blachy i pompy paliwowe siadają a mił przebiegu tylko 275 tys polecam t4 samochód nie do zajechania

Uprawnienia umieszczania postów