Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17

Wątek: 2011 Jeep Compass Facelifting

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Opel Astra TwinTop

Domyślnie 2011 Jeep Compass Facelifting

Wreszcie oficjalne.

Na czym polega ten facelifting? Widać już na pierwszy rzut oka. Nowa "twarz" podobna do najnowszego Grand Cherokee, nowe diodowe światła z tyłu. Poza tym nadano mu charakter bardziej off-roadowy montując czarne listwy z tworzywa sztucznego dookoła auta.
    We wnętrzu gdzieniegdzie zastosowano lepsze materiały, teraz są bardziej miękkie. Zamontowano nową kierownicę, z której można sterować radiem i tempomatem. Poza tym poprawioną obsługę urządzeń i dostrojoną zawieszenie.
    Jeśli chodzi o silniki. Wiadomo tylko jakie będą oferowane na rynku amerykańskim. Będą to dwie jednostki benzynowe: 2.0 o mocy 158 KM i 2.4 o mocy 172 KM. Jeśli chodzi o Europę najprawdopodobniej w ofercie znajdzie się diesel o pojemności 2.2-litra i mocy 163 KM. Znany z Dodge'a Calibera.

(c) autoweek

Awatar lukasz-m
    Auto
    BMW F10 520d, Mercedes Benz W222 S350 L 4Matic, Mercedes Benz R320 CDI 4Matic, Suzuki GSF1250SA

Domyślnie

Compass wcześniej nie wyglądał dobrze, co więcej był karykaturą Jeepa. Teraz jako "baby GC" nic się nie zmieniło.
    Wnętrze znane już było wcześniej w Patriocie po fl i to Patriot powinien pozostać w palecie Jeepa, a dla Compassa jest jedna recepta - zakończenie produkcji

Moderator Awatar Krzysztof Cieślak
    Auto
    Megane I fl 1.9 dCi

Domyślnie

Proszę o komentarze do newsa Tomka pt. Jeep Compass facelifting - Być jak Grand Cherokee.

Awatar communique
    Auto
    -

Domyślnie

wyglądał jak pokraka i dalej tak jest. na plus myślę, że można zaliczyć zmienione wnętrze

Awatar Emenems
    Auto
    1. Fiat Punto 1.2 16V 2000r

Domyślnie

Ten przód ewidentnie nie pasuje do dość "luzackiego" stylu auta.
    Odnosząc się do pytania autora Newsa. Ta dziura w desce rozdzielczej przed pasażerem to po prostu Chlebak.
    Specjalista d/s sprzedaży części Opel, Chevrolet (Powoli uczę się francuskiego)

Awatar mzelewski
    Auto
    2012 Lancia Voyager

Domyślnie

To schowek na boomboxa jest jak sie fabryczne radio zepsuje po ok 15 tyś km

Awatar Grap!
    Auto
    Toyota Corolla E11

Domyślnie

Niesamowita odmiana. I to można nazwać prawdziwym lifitingiem. Model sprzed modernizacji zupełnie mi się nie podobał. Ten zaś wygląda znacznie lepiej moim zdaniem Wciąż nie jest ideałem, ale wg mnie jest dobrze Podoba mi się deska rozdzielcza, jest prosta, jednak całkiem w porządku. Dziura przed pasażerem może w zimę przydać się np. do położenia w niej rękawiczek, czy czapki. :P

Awatar Abaddon
    Auto
    Focus I 1.6

Domyślnie

Mi się naprawdę zaczął podobać Szczególnie korzystnie wygląda na tym zdjęciu:

http://www.autogaleria.pl/fotografie...6902&news=3578
    No replacement for displacement

VIP Awatar Tombou
    Auto
    Popularny'57, VW B6 PD170KM, 126p' 86,Primera P11 2.0 115

Domyślnie

Dobrze ze Tomek podał własciwe momenty silników,bo gdzie indziej znowu pismaki przepisują funty w NM.....
    Ostatnio edytowane przez Tombou ; 14-12-2010 o 19:10

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Opel Astra TwinTop

Domyślnie

brak na razie kluczowego na Europę diesla
    Przeczytaj też mój pierwszy post:

Wiadomo tylko jakie będą oferowane na rynku amerykańskim. Będą to dwie jednostki benzynowe: 2.0 o mocy 158 KM i 2.4 o mocy 172 KM. Jeśli chodzi o Europę najprawdopodobniej w ofercie znajdzie się diesel o pojemności 2.2-litra i mocy 163 KM. Znany z Dodge'a Calibera.
    Raczej będzie diesel, ale nie na amerykańskim rynku.

Uprawnienia umieszczania postów