Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17

Wątek: 2011 Jeep Compass Facelifting

Awatar Jacobser

Domyślnie

Rzekłbym, że zmiany zrobione na siłę, ale patrząc na ostatnie słabe wyniki Jeepa na rynku przyznam, że to musiało się stać. Marka stara się upodobnić całą gamę do Grand Cherokee by nadać jej prestiżu i żeby zainteresować klienta. Ale co z tego, skoro sprzedaż wciąż spada.

Awatar kadil...
    Auto
    730 e32, kx 250, sc 1.1 rally

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Jacobser Zobacz posta
    Ojejku nie możesz się oprzeć i musisz cytować post bezpośrednio pod którym piszesz ?
    Takie same odnosze wrażenie, udają, że idą do przodu, a tak naprawde stoją w latach 90, no może przesadzam, ale zmiana lampek nic nie zmieni jak w europie ta marka nic nie znaczy, jest jak kobieta bezmakijażu.
    Ostatnio edytowane przez Emenems ; 19-12-2010 o 22:38

Newsman forum Awatar Lay'S

Domyślnie

No prosze, a ja myślę zupełnie inaczej Echh, nędza straszna, z w miarę ciekawego i oryginalnego samochodu zrobili zlepek styli, takiego kaszaniastego gniota, co tak potraktowany to już się tylko o nową generację prosi...Ale w przeciwieństwie do Outlandera i tak ten lifting nie poprawi sprzedaży tego auta. Dlaczego nie mogli zrobić zmian jak w Patriocie?

BTW To fotki z pierwszych jazd od Motortrend
    Ostatnio edytowane przez Lay'S ; 06-02-2012 o 14:13

VIP Awatar Tombou
    Auto
    Popularny'57, VW B6 PD170KM, 126p' 86,Primera P11 2.0 115

Domyślnie

ej przesadzasz kolego, auto jest po prostu nie w twoim guscie, ja np nie mam zastrzeżeń,jak na FL,zmiany całkiem poprawne,moze bys przedstawił jakis szkic,wizje jak twoim zdaniem powinien wyglądać ten Lifting

Newsman forum Awatar Lay'S

Domyślnie

Hmm... Auto może nie, że nie jest w moim guście, bo przed liftingiem podobało mi się całkiem, po prostu IMO zostało ono nieudolnie upodobnione go GC Szkicu nie przedstawię, bo ładnie rysować samochody przestałem w wieku 9 lat, ale mogę powiedzieć tak: tył może być taki, na jaki go zmieniono, wnętrze również, ale przód IMO powinien być zmieniony tak, jak w Patriocie, czyli nowy zderzak i koniec. Bo lepszy IMO jest taki, przód jak był, niż na siłę włożony niemal Żywcem z nowego Grand Cherokee. Oby to był jednorazowy wybryk i Jeep nie szedł drogą Mitsubishi, VW i niegdyś Seata

Takie jest moje zdanie

VIP Awatar Tombou
    Auto
    Popularny'57, VW B6 PD170KM, 126p' 86,Primera P11 2.0 115

Domyślnie

hmm,jak sie zmienia zderzak,to są narzekania ze tylko zderzak,i co to za fl,jak cały przód /co IMHO naprawde odswieza samochód i pokazuje ze producent sie starał wysilić/ to tez zle,...jak tu dogodzić wszystkim....
    prawda,przód jest podobny nawet bardzo do nm Grand Cherokee,ale zwykle tak sie robi jak sie nie ma pomysłu na nową twarz, a jesli ta najbardziej znana jest powszechnie uważana za udaną jak w G.Ch, to w innych modelach uzywa sie umiejętnie jej wariacji i myslę ze to sie własnie Jeepowi udało, /kwestia gustu/
    niestety nie Jeep pierwszy i nie ostatni,własciwie niemal wszyscy tak robią juz teraz

Uprawnienia umieszczania postów