Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: Migiem o... Lancia Delta 1.8 Di Turbo Executive

Moderator Awatar Krzysztof Cieślak
    Auto
    Megane I fl 1.9 dCi

Domyślnie Migiem o... Lancia Delta 1.8 Di Turbo Executive

Zapraszam do komentowania Migiem o... Lancia Delta 1.8 Di Turbo Executive autorstwa Piotra Migasa pt. Delta Force

Domyślnie

Świetnie wyglądające auto, które stylem bije wszystkie kompakty razem wzięte. Szkoda, że razem z włoskim smaczkiem i klimatem nie idzie jakość wykonania i przyjemność podróżowania. Pierwsza rzecz do poprawienia to fotele.

Awatar grvk
    Auto
    .......

Domyślnie

Mam wrażenie, że auto zostało zaprojektowane aby za wszelką cenę wyróżniało się na ulicy. Te detale z zewnątrz są jakby trochę przesadzone. Ale ogólnie mnie się podoba

Szkoda, że Lancii jeździ tak mało bo to są w sumie dobre i niezawodne samochody, podczas gdy mające tendencje do psucia się Alfy (przynajmniej niektóre) widuje się częściej.

VIP Awatar Puszek
    Auto
    Constanza Lupita Consuela di Fuego Mendoza

Domyślnie

Z jakością nie jest tak źle. Nawet na tle konkurencji premium nie wypada najgorzej.
    Poza tym w Delcie najważniejsze jest to, jak wygląda i choć nie wszyscy się ze mną zgodzą, dla mnie jest rewelacyjna.

Jest możliwość, żeby zamówić se wnętrze z tą skórą, ale całkowicie czarne? Beż mi nie leży.
    Sam w to nie wierzę, ale nie mam już Maybacha w avararze o_O

^^ (R)

Domyślnie

W topowej wersji Executive tylko beż, ale w Platino (stopień niżej), czyli takiej jaką testowałem, masz już trzy kolory: czarny, beżowy i niebieski, wszystkie w konfiguracji pełna skóra albo skóra+alcantara (czarny i niebieski).

Redaktor naczelny Awatar MCL
    Auto
    The mighty Abarthonio

Domyślnie

Fantastyczny samochód. Świetnie wygląda ten wzór felg.

Jedyne co mi tutaj nie leży to ten jasnoczerwony pstryczek awaryjnych. Mogli go na czarno pobazgrać i dać czerwone podświetlenie
    #drivetastefully

Awatar Robert_PL
    Auto
    Alfa Romeo MiTo 1.4 Turbo MA

Domyślnie

Bardzo fajny tekst

Lancia oczywiście piękna, mam nadzieję że do oferty niedługo trafi ta nowa dwusprzęgłówka TCT. Lancie faktycznie są dość rzadko spotykane, chociaż w NDM 2 są na pewno - więcej nie uświadczyłem. Nie miałem też okazji zobaczyć Delty w policyjnym wdzianku. Fotele faktycznie trzeba by trochę poprawić, ale i tak to auto służy raczej do komfortowego przemieszczania się.

"Myśl techniczna nie może być doskonała, jeśli nie będzie doskonała pod względem estetyki."

Awatar Patryk R.
    Auto
    Renault Sport

Domyślnie

Samochód wygląda cudownie. Chyba najlepiej wyglądający kompakt na rynku (na żywo robi świetne wrażenie). Bolączką jest cena, bo za taką kasę raczej spodziewałbym się kompaktu idealnego, a nie niedopracowanego. :/
    Start Engine.pl - Motoryzacyjny styl życia

Awatar lukasz-m
    Auto
    BMW F10 520d, Mercedes Benz W222 S350 L 4Matic, Mercedes Benz R320 CDI 4Matic, Suzuki GSF1250SA

Domyślnie

Bardzo przyjemny i zawierający same trafne spostrzeżenia tekst red. Migasa

Zgadzam się z uwagą Dj-a, że fotele, to rzecz do poprawienia - o ile tylna kanapa jest przyjemna i wygodnie można się na niej przemieszczać, to przednie fotele pozostawiają pewien niesmak.
    Choć jako całość Delta jest dobrym samochodem, a przede wszystkim jest niezwykle oryginalna. Dla estetów to uczta dla oczu

Również oglądałem Deltę z tapicerką Poltrona Frau, która robi naprawdę bardzo dobre wrażenie estetyczno-jakościowe. No i oczywiście jasna tapicerka + kokpit obszyty skórą rządzi

btw dobry dobór miejsca na zdjęcia - "pozowała" tam już nie jedna włoszka

Domyślnie

Czy te zdjęcia nie są robione przy Manufakturze w Łodzi?
    Dlaczego kierowcy Alf nie pozdrawiają się na ulicy?? Dlatego, że rano widzieli się w serwisie

Uprawnienia umieszczania postów